KRYZYSOWY SP500

kryzysowy_narzeczony / 2009-11-24 00:10
ale se w tyn poniedzialek porobilo na tym
espeku i to szybko pojechalo
przebilo te 1100 i ta figura co to niby łba z
renkoma czy jakos miala przypominac to
jom calkiem rozjechalo jak walcem jakiems
i tak mialo beć bom wczesniej juz rysowal
na wykresach moich co to bedzie te 120
atakowac w tym tygodniu i ze tyn tydzien
ciekawy bedzie i se wiencej dowiemy juz
niedugo co to szykujom i dajem tera wykresa
na tego espeka i tam jest na nowa fotka
naszego wodza nowego von Rumpaja
Hermana prezydenta wielgiej naszej uniji
mocnej co by wszyscy widzieli jak wyglonda
a tera dajem -
http://img265.imageshack.us/img265/5235/sp50023nov.jpg
Wyświetlaj:
dluga droga / 24.188.217.* / 2009-11-24 00:52
Witoj .Dzieki za wykresa i slow kilka .
Ja pacol na te twoje wykresa longa termina crossstar , i tak dumol i dumol i tez patterna dopatrzol swego co wielka rajda next yeara moze dac na espeka euroka i nasego wigusia ino mnie taka korekcina potsebna . ale termina na pszyszla roka ja wydumac na szczyta nie moge .
a tero to ty licys na tego euroka 1.52 i speka na 1120 a no moze ciut wyzej , i potem ta korekta co jak jus wsyscy w tego rajda na switego Mikusia uwiezo ,to bęcki dostano i becec bedo jak te barany cos kiedy na rysunka pokozol, ?????
A jak ci termina nie popsujo na obecny czas i wszystka opcyja bedzie jakzec chciol , to ostrzez nas przed to korekta co my bym krzywdy wielkiej nie zaznali .
A Jeepa mos z********** , a soltysem to pewno ty bediesz , bos nie ino madra glowa ale i dobry clek , trzymoj se ceplo .
pozdrawiam ,
karinas / 77.115.129.* / 2009-11-24 09:40
Dobrrze godosz sołtys mało, WUJTEM powinien być ,bo dobry człlowiek jest.Poukładane mo wszystko i tych frankynsztajnów tępi.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy