Forum Forum inwestycyjneFundusze

Krzysiek29 jaki scenariusz obstawiasz na najbliższe dni?

Krzysiek29 jaki scenariusz obstawiasz na najbliższe dni?

jacekk_86 / 2007-11-14 18:44
Moim zdaniem masz nosa, więc ciekaw jestem Twojej opinii (wniosków)
Wyświetlaj:
krzysiek29 / 2007-11-14 19:38 / Uznany Gracz Giełdowy
byly dzis dane z USA o inflacji to az smieszne ze tam praktycznie wcale ona nie wzrosla czyli mozliwe dalsze obnizki stop co moze wplynac na chwilowe wzrosty na gieldach ale na taka sytuacje tez bym nie liczyl. roba i surowce ledwo spadly to znow ostro w gore. jutro inflacja konsumencka zobaczymy. co tu duzo mowic jest spowolnienie gospodarcze jestem ciekaw tej banki w Chinach
krzysiek29 / 2007-11-14 19:31 / Uznany Gracz Giełdowy
jest problem rynek nie ma kasy ludzie nie wplacaja juz do funduszy a jesli to do zagranicznych. na naszej gieldzie panuja spekulanci i kontraktowcy to oni robia co chca mozna bylo zaobserwowac w ostatnich dniach. Inflacja szaleje czyli podwyzki stop a to przyblokuje inwestycje i rozwoj. szczerze jak na razie sytuacja dalej nie wyglada najlepiej i majac podjac decyzje czy kupic teraz fundusz to napewno bym nie kupil
jacekkkkkk / 150.254.178.* / 2007-11-14 20:08
no a jak kupilem w lipcu akcje mis i wig20 :( smutno mi:(
LdN / 2007-11-14 21:05 / Bywalec forum
Powinieneś był je szybko sprzedać jak tylko zaczęły się spadki. Teoria, że nie poniosłeś straty jeśli nie sprzedałeś jest bardzo podstępna.
krzysiek29 / 2007-11-14 21:01 / Uznany Gracz Giełdowy
trafiles w najgorszym momencie-:(((((
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy