Forum Polityka, aktualnościKraj

Krzysztof Kalicki, prezes Deutsche Bank Polska w money.pl ostro o pomyśle pomocy dla frankowiczów

Krzysztof Kalicki, prezes Deutsche Bank Polska w money.pl ostro o pomyśle pomocy dla frankowiczów

Wyświetlaj:
ola577 / 89.228.22.* / 2015-09-13 12:32
A może Pan prezes powinien zarabiać 30 tyś a nie 300 tyś.
jurasik777 / 5.172.247.* / 2015-09-13 12:32
slusznie mowi
to w wiekszosci bedzie POmoc bogaczom

a ten rzad o biednych POLAKACH nie mysli
POzostawil ich na pastwe losu
45frank / 188.146.76.* / 2015-09-13 12:31
Koles pier=% €£i - banki kradly pieniadze a teraz mowia ze okradaly bogatych wiec nie ma co zalowac - za 2 miesiace - po wyborach zwrocicie ludziom ukradzione pieniadze
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bankster do budy / 78.28.15.* / 2015-09-13 12:30
premie kalickiego zależą od tego ile bank ukradnie więc co ma odpowiedzieć ......
Lgb / 83.11.90.* / 2015-09-13 12:30
Mam wrażenie ,że pan Prezes Kalicki żyje na marsie a nie w Polsce. Kto ma takie dochody. Chyba patrzy po sobie. Bo talie wywindowane wręcz nierealne dla zwykłego obywatela pensje mają prezesi Banków a to głownie dzięki ,, frankowiczom ' i innym klientom banków .
zreimizak / 5.172.247.* / 2015-09-13 12:30
Masz sporo racji panie Kalicki,ktoś kto zarabia złotówki powinien brać kredyt w złotówkach a jak byl pazerny bo to się opłacało teraz ponosi konsekwencje swojej pazerności i głupoty.Dlaczego nikt nie widzi zadłużonych w złotówkach i nikt nad nimi nie ubolewa.
kasandra / 31.130.106.* / 2015-09-13 12:29
Lepiej zeby polscy podatnic, ktorzy zarabiaja 1000 miesiecznie pomagali.
Rosjanin Romanow / 89.68.181.* / 2015-09-13 12:29
Zawsze od kiedy istnieje żyd BANKI i RZĄD okradają ludzi.Kto tej zasady nie zna jest tylko idiotą
Antypis / 88.156.130.* / 2015-09-13 12:29
Myślałem że prezes szanowanego banku ma więcej oleju w głowie. Ale złodziej to złodziej czy jest menelem czy prezesem banku to i tak pozostanie złodziejem. Nie dość że oszukał ludzi na kredytach walutowych to za kradzież ten złodziej chciałby obciążyć innych ludzi. Biorąc kredyt we frankach zarabiałem 3000 zł nie 30 000 zł. Dla kogoś kto zarabia krocie jedno zero nie ma znaczenia ale żeby tak kłamać.
Afan / 31.61.136.* / 2015-09-13 12:27
Bo masz baranie więcej, wystarczy ????
Nikoś / 81.190.123.* / 2015-09-13 12:27
Pan Prezes niemieckiego banku pyta się czemu ma pomagać polskim obywatelom ???!!!
kalicki to sprzedawczyk / 78.28.15.* / 2015-09-13 12:27
mam kredyt 350tys. mieszkanie 250tys. to dla banksterów jestem bogaty??? debilizm ich rozumowania 10/10
Wiktor485 / 88.220.34.* / 2015-09-13 12:26
Przecież to idiota, więc jak am gadać. ja zarabiam 3500 brutto. Moja żona 2000 brutto. Mamy kredyt we frankach bo na złotówki nie było mnie stać. jak ten idiota uważa, że jesteśmy elitą to gratuluję. Głupich nie sieją, głupim trzeba się urodzić.
m-53 / 213.108.152.* / 2015-09-13 12:38

Głupich nie sieją, głupim trzeba się urodzić.

O sobie mówisz?
na złotówki nie było mnie stać

Jak mnie nie stać to nie kupuję. Albo kupuję to na co mnie stać. Czyli np. mniejsze, w gorszej lokalizacji.
verti / 2.122.47.* / 2015-09-13 12:36
b210 -jezeli nie bylo Was stac na kredyt ,to po cholere braliscie ,a teraz placzecie .Za glupie decyzje trzeba placic!
janek 63 / 193.138.65.* / 2015-09-13 12:33
głupi to jesteś ty. brałeś kredyt to teraz go spłacaj a nie buraku wyciągasz ręce do takich jak ja którzy nigdy kredytu nie brali. a jak nie to pod most
b210 / 95.49.103.* / 2015-09-13 12:26
Ma rację, mnie nikt nie pomagał kiedy miałam 130 tys. zł w przeliczeniu na złotówki i po 7-8 latach płacenia rat mój kredyt frankowy na złotówki wynosił 180 tys. zł. Przewalutowałam a kiedy brałam kredyt we frankach a poźniej frank galopująco rósł w górę nikt się o mnie nie martwił, była cisza w rządzie i to było w czasie rządów Tuska, a teraz ja mam dopłacać, kto mnie zwróci. Kiedy miałam nawet problemy ze spłacaniem franków to Bank nie chciał mi zmienić rat na mniejsze bo mała zdolność finansowa, a teraz robi się wielkie halooooo. Wszyscy wiedzieli jak może być to teraz niech nie płaczą,
malgorzata987654321 / 95.49.63.* / 2015-09-13 12:26
Chamstwo, dobrze sytuowani. Mielismy zarobki ktore dla wszytskich bankow byly nie wystarczajace aby otzrymac jakikolwiek kredyt, jednoczesbie te same banki proponowaly kredyt we frankach na tyle duzy aby wykonczyc dom ktory budowal juz sie wiele lat i nie mogl skonczyc. Dzisiaj dzieki nawolywaniom rzadu i specjalistom "trzeba byc glupim aby nie brac kredytu", "ktos kto nie bierze kredytu we frankach nie zna sie na ekonomii i jest glupi", moj kredyt jest wart calego domu a nawet wiecej. Nie mam pracy moj maz takze. Nasza sytuacja jest ragiczna, nie mozna sprzedac domu bo nikt go nie chce kupic. Po sprzedazy jesli starczy srodkow to splacimy tylko kredyt a gdzie mieszkac. W dom oprocz kredytu i oszczednosci 20letniej prowadzonej dzialalnosci wlozylam pieniadze z 2 sprzedanych mieszkan. 30sto i 40sto metrowe w blokach. Niech mi nikt nie mowi ze brali bogaci ludzie. My i tak nie bralismy na calosc budowy, nie mielismy wogole zamiaru brac ale galopujace ceny materialow nas do tego zmusily, mieszkanie ktore sprzedalismy na koncu bylo przez nas zamieszkiwane wiec musielismy sie wyprowadzic. Jedynym wyjsciem bylo dokonczyc dom z kredytu. Moj sasiad takze w zwiazku z materialami ktore zdrozaly o 1000% w ciagu 2 miesiecy musial wziac kredyt bo takze ze sprzedazy mieszkania na wykonczeniowke mu zabraklo. Powiem wam kto odpowiedzialny jest za te sytuacje. Rzad i specjalisci bo wrecz obrazali ludzi ze sa prostakami ekonomicznymi, banki bo obnizyly kurs do granic niemozliwosci aby pozniej go uwolnic i wszytkie hurtownie materialow budowlanych. Bezczelnie doprowadzily ludzi do bankructwa, podnosily jak zydowski lichwiarz ceny a ludzie MUSIELI kupic materialy i konczyc co zaczeli. Bo bank wymaga aby byly postepy inaczej nie otzrymujesz pozostalej kasy a moga rozwiazac umowe i wtedy dom do konfiskaty i splata dlugu w jednej chwili. Czy ktos wogole mowi ze dodatkowym zabezpieczeniem dla banku w Polsce jest czek in blanco. Czlowiek jest nikim w tym kraju. Trzeba pamietac ze kredyty brali ludzie mlodzi, zakladajacy rodziny, ktorzy chcieli wyprowadzic sie od tesciow(tak jak my), to byly jeszcze czasy kiedy praca byla, teraz to moja wina ze jest bezrobocie, ze banki z premedytacja i z pelna swiadomoscia i zamierzeniem doprowadzily do zwyzki franka. Jak panstwo polskie dopuszcza do wyplacania zlotowki kiedy kredyt jest we frankach i to juz po odjeciu prowizji. To sie w glowie nie iesci. Przeciez ja o kredycie we frankach dowiedzialam sie bo mnie wszystkie banki takim kredytem wrecz molestowaly a pracownicy tam pracujacy(Polacy!) zapewniali ze kredyt jest niezwykle bezpieczny i byc moze kurs zmieni sie ale za wiele lat. czy mialam swiadomosc ze frank pojdzie w gore-TAK ale nie mialam swiadomosci ze jest sztucznie zanizany aby w Polsce ludzi okrasc , nie wiedzialam tez bo nigdzie! takiej informacji nie bylo, nawet nasi rzadzacy nie mowili ze kurs franka sztucznie jest utrzymywany w stosunku do euro i ze zostanie spuszczony ze smyczy. Gdyby te informacje byly nikt by sie na taki kredyt nie zdecydowal. Ja nie. Wiec odpie..............dolcie sie od ludzi ktorzy wzieli kredyt. Nie dosc ze nie maja pracy to jeszcze wokol szcucie?, czy ja kogos okradlam???????????NIE, to mnie okradziono. P****......lona Polska, nie dla Polakow. Tu nie da sie zyc. Nawet skopanego czlowieka jeszcze opluja.
m914 / 217.73.191.* / 2015-09-13 12:45
Używanie określenia pie***na Polska to skandal. A ja mam kilka pytań. Mieliście dwa mieszkania które sprzedaliście, mieliście oszczędności to jaki dom budowaliście i dla kogo, że musieliście jeszcze wziąć kredyt? I dlaczego we franku? Mieliście duży wkład własny, działalność itp to byliście dobrze sytuowani. Dlatego ja pytam ile musieliście wziąć tego kredytu i jaki dom stawialiście, że tak popłynęliście? Problem w Polsce polega na tym, że ludzie budują domy w wieku 35 lat dla rodziny ale prawda jest taka że dom jest domem rodzinnym jakieś 20 lat a później dzieci wyprowadzają się i ludzie zostają z domami 200 m2 na którego utrzymanie ich nie stać. Nasi znajomi też dobrze zarabiali, postawili dom na kredyt we frankach pod miastem. Nagle okazało się, że raty są zabójcze i trzeba było dom sprzedać. Cena jaką dostali wystarczyła na spłatę kredytu ale utopili 100 tys jakie dostali od rodziców.

Najnowsze wpisy