Forum Polityka, aktualnościKraj

Krzysztof Kalicki, prezes Deutsche Bank Polska w money.pl ostro o pomyśle pomocy dla frankowiczów

Krzysztof Kalicki, prezes Deutsche Bank Polska w money.pl ostro o pomyśle pomocy dla frankowiczów

Wyświetlaj:
qqqqqqqqqqqqqqq / 93.105.185.* / 2015-09-13 17:04
HAHAHA, BOGACZ KUPUJE MIESZKANIE NA KREDYT NA 40 LAT CO ZA RETORYKA PANIE PREZESIE WSTYD JUZ TAKIE GLUPOTY WYGADYWAC
polka271 / 37.47.32.* / 2015-09-13 16:51
Kilka miesięcy temu rząd PO-PSL wystosował do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu list domagający się, by pytania o kredyty waloryzowane skierowanego przez rząd Węgier, nie rozstrzygać na rzecz obywateli, ale koniecznie na rzecz bankierów
bank to rak / 78.28.15.* / 2015-09-13 16:42
gdyby każdego zarobki zależały od machlojek banku też byś tak bredził. kalicki robi to co przystało na bankstera. kłamie i manipuluje.
realista / 5.172.237.* / 2015-09-13 16:37
Panie Prezesie....
Kredytobiorcy nie chcą niczyjej pomocy. Chcą jedynie tego, aby umowy, które zostały obarczone wadami prawnymi w postaci klauzul niedozwolonych, zostały pozbawione tychże zapisów.
Tak więc chcą, aby wyroki sądowe były respektowane - jak w normalnym kraju prawa.
realista / 5.172.237.* / 2015-09-13 16:34
Czy jak złodziej ukradnie coś bogatemu, to należy ścigać tego złodzieja ? Czy też przestępstwo jest jedynie wtedy, gdy kradzież ma miejsce w stosunku do biednego ?
jawa00 / 37.152.18.* / 2015-09-13 16:33
Ja się dziwię, że tak poważny bank toleruje tak nieprzemyślane, mało dyplomatyczne, obrażające klientów wypowiedzi swojego przedstawiciela. Stwierdzenie " kto więcej krzyczy, ten więcej dostaje" to chyba pan prezes odnosi do siebie". Jestem zaskoczony, że przedstawiciel poważnej instytucji używa argumentów rodem z magla.
obserwator bezmózgowców / 83.20.113.* / 2015-09-13 16:21
Kalicki ,twoja wypowiedż dyskwalifikuje ciebie jako prezesa banku . Twój tryb myślenia lub raczej nie myślenia poraża ! Wkrótce się dowiesz dlaczego macie,, pomagać" .....17.09.2015 WYROK ETS W LUKSEMBURGU W TEJ SPRAWIE ORAZ JESIENNE WYBORY DO PARLAMENTU TO JEST TWÓJ KONIEC ! My waszej,, pomocy" nie potrzebujemy ,macie kur.....a respektować prawo i odwalutować kredyty ! Trudne Kalicki to dla ciebie do zrozumienia ...?
rodUS / 37.152.18.* / 2015-09-13 16:18
Jak pan się nie wstydzi wygłaszać takie brednie, bez pokrycia . Gdzie pan żyje , jaki z pana jest ekonomista, gdzie realny pogląd na rzeczywistość, proszę się rozejrzeć , kto zarabia wśród frankowiczow 30-40 tys, chyba tylko znajomi królika.
Mirek940 / 176.111.138.* / 2015-09-13 16:16
Tak,jesteśmy "bogaci". Ja zarabiam 1600, żona 1200, mamy dwoje dzieci i kredyt we frankach na 30 lat - mieszkanko trzypokojowe 57 m2. Spłacamy już 8 lat, jesteśmy bankom winni coraz więcej, uczymy się intensywnie angielskiego i już za kilka miesięcy...... będziemy tęsknić.
JPK903 / 188.146.80.* / 2015-09-13 16:02
Ludzie nikt tu nie mówi o pomocy frankowiczą, chodzi tu o renegocjowanie warunków. Bank zawsze zarobi. Po przewalutowanie kredytu na złotówki nadal bank będzie na tym zarabiał, do tego należy doliczyć podział na pół różnice kursową pomiędzy bankiem a klientem. Ludzie jak ktoś was oszukał, wprowadził w błąd to nie oznacza że jesteście winni. Nie jest winna osoba która stanęła na linii strzału bandyty. Jeżeli jednego zamkniemy do więzienia a drugiego zmusimy do zamiany wadliwego produktu na nowy to wszystkim nam się będzie żyło lepiej, bezpieczniej. Czy ktoś zauważył co powiedział prezes banku: jak zamożny to nie ma co go żałować, można okradać w świetle prawa. Ciekawa koncepcja.
rhg / 31.137.112.* / 2015-09-13 16:08
Nikt was nie oszukal wiedzieliscie o takiej mozliwosci pomimoto kredyty braliscie to teraz placic.
dos40 / 37.152.18.* / 2015-09-13 16:01
Pan zarabia miesięcznie wielokrotność tej sumy. Są to pieniądze za oddanie i posłuszeństwo bankom..... i okradanie ludzi, często w bardzo trudnych sytuacjach życiowych.Powinien się pan wstydzić tej swojej nieprzemyślanej , prostackiej wypowiedzi. Mam nadzieję, że los da panu nauczkę pokory.
SMUTNY / 85.202.41.* / 2015-09-13 15:57
Wszyscy tak współczują frankowiczom i chcą im pomagać , a może by tak wrócić do książeczek mieszkaniowych i zastanowić się jak ich właścicielom wyrównać straty. W roku 1980 wpłaciłem jednorazowo pełen wkład na 60m. mieszkanie. Po denominacji i reformie Balcerowicz książeczka stała się bezwartościowym papierem , a dzisiaj za ten wkład mogę kupić ok. 2m. i to spełniając sporo uwarunkowań . Chciałbym przypomnieć że reforma uwzględniła tych ,którzy mieli przedpłaty na samochody i oni otrzymali 70-80% zwrotu pieniędzy po nowych cenach samochodów . Pani Premier gdzie tu jest przyzwoitość ?
sp1960 / 188.33.92.* / 2015-09-13 15:54
Banki to interes . Dlaczego tylko jedna strona tego interesu ma ponosić konsekwencje . Bank przedstawia ci umowę , w której tak się zabezpiecza i obwarowuje paragrafami że ty będąc pod ścianą bierzesz na siebie odpowiedzialność za cały ten interes . Oczywiście mogłeś nie podpisać umowy i nadal mieszkać z rodzicami , wynajmować lub pod mostem . Wybór oczywisty !
A teraz cię straszą , że zapłacą z to wszyscy . Kłamstwo !!! Teraz to będzie tylko malutkie wyrównanie rachunków . Ja nie chcę aby ktoś za mnie spłacał , ale pytam się jeszcze raz - Dlaczego tylko ja mam ponosić konsekwencje polityki banków ?
Politycy nie odpowiadają za swoje obietnice , banki nie odpowiadają za swoje działania .
Kto jest odpowiedzialny ? Tylko ty sam - bo się nie ubezpieczyłeś od powodzi i innych , bo to była twoja decyzja , bo...... , bo ............ , itd . A gdzie ochrona obywateli przed nie uczciwymi działaniami . Brak .
Bo wybory , bo powódź bo............... , itd
richardxp / 83.30.211.* / 2015-09-13 15:53
prezesie Kalicki, lepiej niech Pan powie jakie ostatnio machloje robił Pana bank, że trzeba było wymieniać prezesa w centrali. Albo niech się pan pochwali jaką karę DB zapłacił w USA
Banksterzy to mafia XXI wieku
richardxp / 83.30.211.* / 2015-09-13 15:53
prezesie Kalicki, lepiej niech Pan powie jakie ostatnio machloje robił Pana bank, że trzeba było wymieniać prezesa w centrali. Albo niech się pan pochwali jaką karę DB zapłacił w USA
Banksterzy to mafia XXI wieku

Najnowsze wpisy