Forum Polityka, aktualnościKraj

Krzysztof Kalicki, prezes Deutsche Bank Polska w money.pl: Podatek bankowy jest po to, by politycy mogli spłacić zobowiązania wobec wyborców

Krzysztof Kalicki, prezes Deutsche Bank Polska w money.pl: Podatek bankowy jest po to, by politycy mogli spłacić zobowiązania wobec wyborców

Wyświetlaj:
michu78895 / 78.10.178.* / 2015-09-10 09:25
zawsze mozna miec konto w banku internetowym a w ostatecznosci są i banki zagraniczne
TenObcy / 145.237.2.* / 2015-09-10 09:25
A ja panie Kalicki zamknę sobie rachunki w 2 bankach i zrezygnuję z kilku kart kredytowych - właściwie na cholerę mi 5 czy 6 kart portfelu ....
007DJ / 46.171.11.* / 2015-09-10 09:24
Czytam te komentarze i ... Trzymajcie te swoje pieniądze nawet w d...e. WSZYSTKIE firmy - nawet ZUS korzysta z usług bankowych, bo w XXI wieku to standard. Więc jak firmy będą płacić więcej (producenci, handlarze, wynalazcy) to kto na końcu za to zapłaci?
Proste?
konan / 5.172.233.* / 2015-09-10 09:24
Banki po wprowadzeniu podatku przez PIS zrobią to co w swoich krajach robią - siedzą cicho i płacą.
Kasjer 20 / 87.207.62.* / 2015-09-10 09:23
Panie Kalicki!W którym to państwie 90% banków należy do obcego kapitału?Czy inne społeczeentwa też pozwalają sobie na łupienie ich przez obcy kapitał?
grzegorz1 / 83.18.88.* / 2015-09-10 09:27
A tą wiadomość masz od pislamu czy rm niejakiego rydzyka ? Bo według danych obcy kapitał posiada w naszym kraju ok. 70 % banków, co nie jest złym wynikiem bo średnia europejska to 55-60%. Myśl, to nie boli !
I / 145.237.2.* / 2015-09-10 09:23
Banki wcale nie są potrzebne ludziom, jeśli będą próbowały obciążać dodatkowymi kosztami klientów, po prostu można im podziękować wycofując pieniądze. Co zrobią banki jeśli ludzie masowo będą wycofywali swoje depozyty?
Mikelele / 145.237.2.* / 2015-09-10 09:29
wystosują do wszystkich kredytowiczów pisma o natychmiastowej spłacie kredytu i leżymy i kwiczymy wszyscy
wiem? / 91.246.67.* / 2015-09-10 09:27
Oj mylisz się. Mając firmę musisz mieć konto.Banki może nic nie zrobią tylko co ty zrobisz z pieniędzmi które z nich wyciagniesz.
konan / 5.172.233.* / 2015-09-10 09:23
Banki po wprowadzeniu podatku przez PIS zrobią to co w swoich krajach robią - siedzą cicho i płacą.
WolnyPolak / 185.24.27.* / 2015-09-10 09:22
Wampiryczne towarzystwo w postaci nierobów Bankowych już straszą Polską ludność i zieją nienawiścią podziałow zysków ....to straszne ....drodzy rodacy czas wybrać dobrze idą wybory ....czas lokować swoje pieniązki w Polskich Bankach , a jeśli już ich nie ma , wybrać taką władze która stworzy Polski Bank , jest Nas dużo na całym swiecie ,jesteśmy w stanie wycofując swoje pieniądze i lokując je w Polskim Banku pokazać swoja swiadomość i lojalność wobec własnego Panstwa , walka Banków toczy się nie o zyski tylko o możliwość wiekszych zysków to studnia bez dna...im nie wystarczają zyski oni chca wiecej i wiecej ...wciąz wiecej i wiecej ...to nigdy się nie skonczy....Pazerność i włądza to choroba umysłu ....najlepsze jest to że oni nic nie robią poza filozoficznym przekłądaniem pieniązków wirtualnych i uciskiem szarych ludzi poniewaz posiadają włądze i tak skonstruowane prawo że im wolno ....Najwiekszymi pasozytami systemu jest sam system ...to twór który Nas zjada , nasze pieniązki , nasze emocje i naszą Wolność osobistą dyktując w wolnym rynku zasady które służą tylko IM....Polski Bank Polskie Zyski i rząd mógł by nadwyzke ich inwestowac!!! ....wierzę głeboko że naród Polski budzi sie do pewnych decyzji , jako całość jesteśmy silni , ale podziały służa temu by Nas osłabić i podzielić , a sama jednostka nic nie może......Idą wybory , czas zmian , wiem ze decyzje sa niewielkie.....ale może czas POżegnać tych co są na garnuszkach i sznurkavch ludzi któzy pompują i wysysają Nas polaków
Jesteśmy jako Polacy inteligetnymi ludzmi , pracowitymi i lojalnymi .....a wynagrodzenia mamy niewolnicze ....Ten stan umysłu trzeba zmienić....Czas intelektualnej rewolucji nadchodzi ....Jestem dumny że jestem Polakiem ....jestem dumny z histori jaką posiaday ale wiem że ona jeść Nam nie da ......Zmieniając siebie i swoją swiadomość wybierajmy to co Polskie....taka zmiana w czasie da wiele...jako jednostka jest to ziarenko ale jako miliony to juz jest siła.....PozdrawiamNormalnychPolaków
prawdajesttaka321 / 87.168.8.* / 2015-09-10 09:22
Deutsche Bank w Polsce to zupelnie inna instytucja a nizeli Deutsche Bank w Niemczech. Kazdy pracuje na siebie a w Polsce DB pracuje dla siebie i dla Niemcow czyli zdziera podwojnie
acomitam / 83.23.249.* / 2015-09-10 09:22
Chyba nigdzie na świecie banki nie mają takiego luksusowego i bezstresowego życia jak w III RP. Bank zarabia za mało? No to ciach, wprowadza opłaty od czego się da. Na świecie kryzys finansowy i banki ledwo przędą? Ale nie w III RP. Tu są ponadprzeciętne zyski. A gdzie te zyski lądują? No wiadomo, u źródeł czyli za granicą. Opodatkować i wprowadzić ciało regulujące działalność banków w Polsce. KNF to marionetka na usługach banków i służy główne ich ochronie. Wydaje mi się, że trzeba się też przyjrzeć całemu skandalicznego procesowi sprzedaży polskich banków zagranicznym grupom kapitałowym. Wile głów powinno spać.
2124125454787 / 91.199.250.* / 2015-09-10 09:22
W dobie dzisiejszego kryzysu i ciągłego zadłużenia w Polsce, zaczynamy się zastanawiać co się stało z Polską gospodarką, gdzie popełniliśmy błąd? Każdy wie, a przynajmniej powinien wiedzieć, iż znaczna większość wszelkich przedsiębiorstw w Polsce jest w posiadaniu zewnętrznego kapitału. Warto jednak dodatkowo przybliżyć historię tej sytuacji skupiając się w tym wypadku na mocarstwach majątkowych dysponujących i obracających ogromnymi środkami finansowymi – na bankach. - See more at: http://wspieramrozwoj.pl/artykul/64/Analiza-rynku-bankow-w-Polsce#sthash.hqQc7Akf.dpuf
pa234mc / 93.175.76.* / 2015-09-10 09:22
KOniecznie wprowadzić podatek bankowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak zagranicznym bankom to nie odpowiad to niech się wycofają z Polski. Mamy ich dużo i po dziurki w niosie
RAZ / 62.244.144.* / 2015-09-10 09:22
Złodziejski Deutsche Bank łupi mnie od lat na wszystkim !! Od spredów przy spłacaniu kredytów (8,5%) na sprawdzeniu stanu konta w bankomacie (opłata = 5 PLN) skończywszy. Czas żeby wam ktoś zabrał lichwiarska raso.
RAZ / 62.244.144.* / 2015-09-10 09:32
Narodowcu - po pierwsze POLSKICH banków już praktycznie nie ma a ta szczątki, które pozostały są pod lupą i ich przyszłość jest mocno nieznana. Po drugie - jak mam zmienić bank w trakcie spłacania kredytu hipotecznego? Wiesz jakie to koszty żeby przewalutować i przenieść kredyt w CHF? To skonsumowanie największej straty na tej walucie... Uprzedzając kolejne komentarze - NIE CHCĘ ŻADNEJ POMOCY OD PAŃSTWA !!
Nick007 / 89.67.2.* / 2015-09-10 09:21
Oczywiście SKOKI nie będą objęte nowym podatkiem.
stas / 82.160.83.* / 2015-09-10 09:21
bardzo dobrze niech wszyscy płaco podatki banki , markety po prostu wszyscy

Najnowsze wpisy