Forum Polityka, aktualnościKraj

Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes ZBP: Pomoc dla "frankowiczów" to atak na banki

Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes ZBP: Pomoc dla "frankowiczów" to atak na banki

Wyświetlaj:
nie!nie! / 83.29.108.* / 2015-09-09 19:34
Brawo! życie na kredyt tak się kończy! To nie bank jest winien temu, że ktoś miał apetyt większy niż dochody. Ludzie nie płaćmy za to!
też popieram / 178.219.113.* / 2015-09-09 19:44
Kłamstwo nr 11 – że frankowicze domagają się pomocy

Oszukani przez banki, niesłusznie zwani „frankowiczami” (wszak żadnych franków nie było i nie ma)

kategorycznie nie zgadzają się na żadną finansową pomoc, żadną dopłatę ze strony państwa – innych

podatników.

Takiej dopłaty domagają się bankierzy

proponując „fundusz”, w którym polscy podatnicy zrekompensują im część zagrabionych środków, które trzeba będzie oddać.

Oszukani przez banki domagają się jedynie, by polskie państwo wreszcie wyegzekwowało od

bankierów prawomocne wyroki polskich sądów,

wreszcie zmusiło banki do przestrzegania prawa.

To oszukani przez banki niosą pomoc polskiemu państwu, by rozwiązało gigantyczny problem afery toksycznych kredytów.
500zloty / 91.53.6.* / 2015-09-09 19:36
Popieram.
Od kiedy banki sa instytucja charytatywna?
Od kiedy banki kieruja sie moralnoscia?
Wyglada na to, ze wielu "pisarzy" jest troche naiwnych.
W banku musisz dziesiec razy przeczytac i dokladnie sprawdzic co podpisujesz.
Jezeli to zrobisz pochopnie, nie dziwcie sie, ze musicie teraz placic.
Umowa jest umowa.
motyl8383 / 46.174.231.* / 2015-09-09 19:34
co to za tłumaczenie alternatywy nie było ? trzeba myśleć na zaś a nie bo ja muszę kupić mieszkanie a nie wynajmować czy mieszkać kontem u rodziców. czy ktoś z tych frankowiczów myślał o przyszłości ? NIE !!! tak jak nie brali pod uwagę że kursy walut się zmieniają czy np. woda, gaz,paliwo itd. może podrożeć a ich zarobki będą stały w miejscu. ludzie mniej zamożni jak mój kolega brali kredyty takie na które będzie ich stać nawet jak waluta pójdzie w górę a ci pseudo bogacze brali by kupić dom dużo większy niż jest im potrzebny + auto itd. ludzie miejcie pretensje do siebie i własnej pazerności i głupoty.
ojten / 176.109.131.* / 2015-09-09 20:01
Brak ci klepy, zakładałem wzrost chf o 30% a bankster wyśmiał mnie i zapewniał że pln się umocni. Nikt też nie chce twoich pieniędzy (a dokładasz do RNS czy MDM), banki zarobiły na chf już ok 1 000 000 000 000, może wystarczy ?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
flamingos / 94.254.198.* / 2015-09-09 19:32
Jestem mega bogaty, chleb i suchary, suchary i chleb, chleb i woda...a w niedzielę kafa inka zbożowa z ubiegłorocznego rzutu kolejowego. Panie Bańka na psychiatre się nie dorobilem, więc zjedz pan mojego marsa i.przestań gadać jak potłuczony!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
żeby tylko sąsiad miał gorzej niż ja / 109.241.193.* / 2015-09-09 19:31
Chroni interesów swoich mocodawców. Najgorsze ze dają sie wkręcać ludzie, nie zaangażowani w transakcje, wmawia sie im ze to oni zapłacą za "straty" banków.
Frankowicz / 20.133.40.* / 2015-09-09 19:30
Niech banki nie narzekają. Dając kredyty we frankach sami ich nie widzieli tylko wypłacali w złotówkach. A teraz zbijają kasę przez kurs waluty, niektóre kredyty przeszły 100 % wartości mieszkania. A w złotówkach ludzie nie brali ze względu na wysoki procent. W innych krajach można brać kredyt walucie w której się zarabia a to dlatego że tam banki dają bardzo niskie oprocentowanie.A w Polsce jak Zawsze aby zedrzeć z ludzi!!! Tak zgadzam się że niektórzy bogacze też brali taki kredyt ale są i inni np: dla młodych rodziców z dziećmi to jedynie wyjście aby mieć swój kąt w tym świecie a nie mieszkać w 12m2 w cztery osoby
ofca / 95.172.68.* / 2015-09-09 19:30
najzamozniejsi są prezesi banków i ja nie rozumiem czemu nie płacą 90% podatku w kraju gdzie ludzie zarabiający 300 razy mniej płaca takie same podatki.
111Obserwator / 81.190.43.* / 2015-09-09 19:30
Panie Pietraszkiewicz, pan jesteś bezczelny cham i oszust.
jalip / 37.190.180.* / 2015-09-09 19:30
Skandal nad skandalami przez rzad kopczycy nie satc mnie na raty w pln i kto mi pomoze pytam sie? w pln caly czas raty ida w gore. Jak PO bedzie pomagac tylko swoim kolesiom a nie calemu narodowi bede pierwszy i wyjde na ulice!!! Majdan czas zaczac!!!!!!!!
Boss12345 / 78.88.141.* / 2015-09-09 19:29
Pożyczali wirtualne franki których nie mieli sami przewalutowali kredyty na złotówki i zafundowali ludziom lichwę każdy kredytobiorca powinien mieć konto walutowe i raty płacić we frankach a nie przeliczane na złotówki deweloperzy też powinni dostawać transze we frankach ,dziwne mój znajomy wziął kredyt we frankach na dom jak wypłacali mu transze to po kursie z dnia zawarcia umowy 2,3 zł mimo że ostatnia transza przypadła na okres kiedy frank był już po 2,8 zł to nie były żadne kredyty we frankach
Banking500 / 83.142.179.* / 2015-09-09 19:29
Banki straciły na kredytach frankowych? Kto go zrobił prezesem? Warunki kredytowe banki dyktowały jako monopolista stosując nieuczciwe praktyki wyzysku - różnice kursowe, całe ryzyko po stronie kredytobiorcy itp. Nie ma mowy o żadnej pomocy dla kredytobiorców tylko o rekompensacie za nadużycia bankowe wobec klientów, tak wygląda prawda.
Zadar / 158.181.97.* / 2015-09-09 19:28
boja sie bo lapowkarze koncza kadencje, przyjdzie zaplacic banksterom za krzywdy wyrzadzone narodowi
TOMEK-ATOMEK / 87.142.190.* / 2015-09-09 19:28
MIALEM KREDYT W ZLOTOWKACH ,KUPILEM SAMOCHOD DO PROWACZENIA DZIALALNOSCI GOSPODARCZEJ MUSIALEM SPLACIC CO DO GROSIKA!!!!!!NIKIT NIE PODNOSIL PROBLEMU ALE WE FRANKACH KREDYTY MA WIELU POLITYKOW,KOLESI PARTYJNYCH,CELEBRYTOW I TYLKO ZNIKOMA CZESC ROBOLI,WCZESNIEJ BYLI ZADOWOLENI JAK PLACILI MNIEJ KTO IM KAZAL,CZY KTOS ICH ZMUSZAL WIEDZIELI CO PODPISUJA A TERAZ STUGAJA WARIATOW!!!!

Najnowsze wpisy