Forum Polityka, aktualnościKraj

Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes ZBP: Pomoc dla "frankowiczów" to atak na banki

Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes ZBP: Pomoc dla "frankowiczów" to atak na banki

Wyświetlaj:
polonus / 46.112.8.* / 2015-09-09 18:37
Frankowicze nie chcą żadnej pomocy. ONI CHCĄ SPRAWIEDLIWOŚCI WE WŁASNYM KRAJU I OBRONY PRZED ZAGANICZNYMI BANKSTERAMI
ccc2 / 88.156.134.* / 2015-09-09 18:37
Wiadomo, że kredyt w frankach dostawali tylko zamożni. Jak zwykle pomaga się tylko bogaczom - biedak musi spłacać wszystko i nikt mu nie pomoże.
itam / 176.109.131.* / 2015-09-09 18:41
A to mnie oszukali, na swoje 48 m nie miałem zdolności kredytowej a chf tak
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Stop Bankom / 93.175.76.* / 2015-09-09 18:36
Dla mnie bankier to oszust i złodziej. Założyłem już 3 pozwy i widzę ze na tym nie koniec. Nie rozumiem dlaczego społeczeństwo polskie ma pomagać bankom. Zdrowo by było gdyby któryś bank upadł w przypadku gdy oszukiwał. Dopłacić powinien właściciel a nie Państwo Polskie. To jest takie Ambergold na jeszcze większą skalę.
Waldemar Turski / 2015-09-09 18:36
Jestem przekonany, że najwięcej frankowiczów pracuje w mediach. Całe zamieszanie wokół kredytów frankowych to "robota" mediów, czyli reprezentacji frankowiczów. Frankowicze, czyli media wywierają niedopuszczalną presję na kierujących się prywatą polityków. Pora, aby frankowicze zajęli się spłacaniem swoich zobowiązań jak to czynią inni kredytobiorcy, a politycy ich wspierający zajęli się sprawami publicznymi. Absolutnie nie zgadzam się na jakiekolwiek ustępstwa wobec frankowiczów.
olga845 / 46.112.8.* / 2015-09-09 18:41
A ja absolutnie nie zgadzam się na wspieranie z moich podatków przedsięwzięć skierowanych do innych odbiorców np. MIeszkanie dla Młodych, 500 zł na każde dziecko itp.,itd
Piotr118 / 5.134.65.* / 2015-09-09 18:36
Gdzie on znalazł najbogatszych, jakby dali kredyt w złotówkach to tam by się wzięło, a banki same nakłaniały do brania we franku bo spełniało się wymogi. Dotyczyło to osób z zarobkami w wysokości sfery budżetowej, którzy nadal mają zamrożone pensje, a franek poszedł sobie do góry. Same banki do tego doprowadziły preferując kredyty we franku odrzucajac wnioski w kredytach złotówkowych, choćby w wysokości oprocentowania i w wyliczeniach do uzyskania takiego kredytu.
Monika722 / 195.178.26.* / 2015-09-09 18:35
Najzamożniejsi są banksterzy, wystarczy zobaczyć jakie zyski banki osiągały w ciągu ostatnich kilku lat. A za skłócanie ludzi on siedzieć. Ponadto osoby biorące kredyt tzw. złotówkowy korzystały z programu mdm. A na koniec tzw. frankowicze wyłącznie żądają aby były przestrzegane prawo, które jest przez banki łamane !!!
eroy / 37.248.255.* / 2015-09-09 18:35
ten czlowiek to posmiewisko dla naszej inteligencji dla nich licza sie tylko premie ciekawe co zrobia jak te wszystkie kredyty psu o d... rozbic a komornik nie bedzie mial z czego dlug sciagnac?czy jak wtedy szefostwo wejdzie mu na glowe o udzielanie kredytow bez wczesniejszego sprawdzenia wierzytelnosci tylko dawali na prawo i lewo liczac aby na zyski
krzysztof775 / 5.172.232.* / 2015-09-09 18:35
Panie Pietraszkiewicz !!! Nawet łgać pan nie potrafi...Dlaczego banki udzielając rzekomo kredytów walutowych wypłacały je w złotówkach ??? Dlaczego spłaca się je w złotówkach ??? Banki, by udzielić rzetelnego , prawdziwego kredytu walutowego musiały by dysponować walutami w wysokości udzielonych kredytów..Nie miały takiej ilości walut ,wymyśliły więc wirtualne waluty istniejące tylko na umowach /bez żadnego pokrycia/...Nie jestem Frankowiczem,nie mam kredytów jakichkolwiek, nie można zatem podejrzewać ,że jestem stroną w tym konflikcie... Brałem kiedyś kredyt dolarowy na dokończenie budowy domu...Bank wypłacił mi kredyt w dolarach,a raty spłacałem także w dolarach, kupując dolary w kantorach...Tu sprawa była jednoznaczna...To natomiast co zrobiono obecnie to zwykła lichwa i jeden z największych przekrętów finansowych ostatnich lat...dziwne ,że Węgrzy, Ukraińcy dali sobie radę z podobnymi "kredytami " polecając bankom ich przewalutowanie na krajową walutę po kursie z dnia umowy...Żaden bank nie splajtował, klienci też nie odczuli rzekomych strat banków ...Tylko w Polsce rzeczy oczywiste są zawsze niemożliwe... Afery są nie do rozliczenia, OFE bezkarnie mogły wyprowadzić kilkanaście miliardów złotych,sprzedano PZU tak ,by potem jeszcze dopłacić ogromną kwotę nabywcy, zwolniono z podatków większość firm z obcym kapitałem..Jak polskie firmy mają uczciwie z nimi konkurować ???Dajemy się okradać na niewyobrażalne kwoty, tylko obywateli nie ma kto bronić przed lichwiarzami, aferzystami , dla niby naszych władz jesteśmy tylko baranami do strzyżenia...
Jowita 121 / 37.47.12.* / 2015-09-09 18:56
Co tu się dziwić, kiedy najwięksi aferzyści i krętacze u władzy. Frankowicze mieli umowy we frankach, a dostawali złotówki, natomiast po kontroli okazało się że dyrektorzy tych frankowych banków brali kredyty w złotówkach - czyż to nie jest wymowne (moim zdaniem, aż nadto).
fyrwolny wyfrol / 89.68.178.* / 2015-09-09 18:34
Pan Krzy Pie Pie Krzy głupoty no ale za to dostaje kasę. Mam nadzieję że spotka jakiegoś Franka na mieście który zapali mu kopa w zadek.
POLAK/., / 164.126.13.* / 2015-09-09 18:34
KTO ODDA OKRADZONE 100ML ZA REFERENDUM PARTIA OSZUSTOW TAK SIE OKRADA POLAKOW TA JAK BANKSTERZY
Heniek767 / 31.63.158.* / 2015-09-09 18:34
Szef związku oszustów Polskich. I ta łajza nie boi się chodzić po ulicach? Nie, nie boi się, bo jest wożony limuzyną!!!
jan1955 / 95.160.227.* / 2015-09-09 18:33
To wszystko bzdura banki pożyczały tym ,którzy w złotych nie mieli zdolności kredytowej i pokusili się na niskie i stałe odsetki . Banki śmiem twierdzić wiedziały co będzie dalej, dlatego przy niskiej zdolności kredytowej dawali młodym małżeństwom kredyty na 40 lat , wypłacając kredyty w zł , anie w CHF . Stosowali jedynie przeliczniki ,nigdy nie dysponując frankami . Dlatego domagają się spłaty swojej lichwy .
Michal1007 / 178.42.253.* / 2015-09-09 18:33
Ja na przykład dokładam z tego, co zaoszczędziłem. Ale już niedługo. Nie mam już na to siły. Zarabiam wciąż dobrze, choć znacznie gorzej, niż kiedyś. Ale nie chcę żyć w kraju, w którym ludziom o lepszej sytuacji materialnej życzy się śmierci. To kolejna czerwona rewolucja za progiem. Nie chcę też dłużej dawać się golić współobywatelom. Wyniosę się stąd, będę moje podatki płacił w innym kraju, usługi, jedzenie, wszystko - kupował od obywateli kraju, w którym zamieszkam. A prawdziwi Polacy, dobrzy katolicy niech dalej życzą bliźnim śmierci, oraz głosują na tych, którzy im obiecują gruszki na wierzbie finansowane według zasady "zjadaj bogatego!". Zjadajcie sobie sami, co wam zostanie. Ciekawe, kto będzie utrzymywał to państwo, jeśli nie drobni przedsiębiorcy? Kto będzie dostarczał podatków na utrzymanie nierzetelnych, zawistnych i biednych, bo niesamodzielnych źle zarabiających urzędników? Ja nie. Niech urzędnicy utrzymują się sami ze swoich podatków. Ciekawe, jak długo pociągną...
Daro01 / 31.61.138.* / 2015-09-09 18:40
Cos ci sie pomyliło kierujesz żale do tych co może będą rządzć a nie do tyych co pomogli cię okraść
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Obserwator 1001 / 31.0.1.* / 2015-09-09 18:33
Co za bez szczelna wypowiedź wręcz obraźliwa, taki poziom prezesa!
Gerry954 / 31.63.96.* / 2015-09-09 18:33
Prezesie banksterów jecteś chamem, ćwokiem żydowskim pomiotem użył bym gorszych epitetów, ale mi tego nie puszczą, ale jak trafi się okazja to powiem Ci kim naprawdę jesteś
500zloty / 91.53.6.* / 2015-09-09 18:35
Oj, oj... komus puscily nerwy
Troche rozwagi prosze

Najnowsze wpisy