Forum Polityka, aktualnościKraj

Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes ZBP: Pomoc dla "frankowiczów" to atak na banki

Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes ZBP: Pomoc dla "frankowiczów" to atak na banki

Wyświetlaj:
frankowicz / 83.11.186.* / 2015-09-09 18:17
Człowieku jak brałem kredyt to tylko farnki mi wciskali w złotówkach nie chcieli dać i nie jestem zamożny darmozjadzie to ja na ciebie pracuje , kase masz dzięki takim jak ja i jeszcze się mądrzysz .
chlop ze wsi / 193.200.51.* / 2015-09-09 18:17
mam po sąsiedzku takich kilku frnakowiczow nic tylko ich dobic by się wynieśli ..piesek za 3 tys konieczny musi być i maja .koniecznie motocykl bo modny do tego spokuj chcieliby bo na wies się przenieśli .dokuczają niezle dawnym wioichalom i jeszcz emam oim z moich podatkow dokladac?dosłownie bo jak jakiś bank wpadnie z ich powodu w tarapaty pasnstwo uruchomi program pomocy dla banku co zrozumiale bo bank jest decydentem gospodarki danego kraju brala baba wiedziała co bierze co ja czeka .niech bankrutują i nie marudzą innym .jestem przeciw każdej ustawwie frankowej i nie tylko tej kradytobiorcow w zlotowkach tz nie można bronic .nie daja rady placic wynocha z domu to wszystko
Mrowek966 / 109.95.5.* / 2015-09-09 18:34
Chłopie ze wsi to Wy buraki do miasta ciagniecie i kase z bankow bierzecie ,boicie sie tego ze banki Wam zabiora ,a co do ruchomosci ,kazdy chlop ze wsi chce ciagnik za 300tys plus osprzet i do tego 70% umorzenia za czyje za nasze buraku
Michal1007 / 178.42.253.* / 2015-09-09 18:26
Jak tak mozna się zachowywać, naprawdę. Życzyć komuś śmierci? Albo takiego nieszczęścia, żeby się musiał wynieść z powodu niemożności spłacania kredytu? A kto to taki życzliwy? Jakiś prawdziwy Polak, dobry katolik? Wstyd.
maciek1111 / 37.153.250.* / 2015-09-09 18:17
Banksterzy nie chcą oddać oszukańczo wyłudzonych ogromnych niezasłużonych zysków !!
To nie był kredyt, to była i jest szulerka ze strony banków! nie było żadnych kredytów walutowych ! Żaden bank nie pożyczał CHF !!!

Znalazło się niewiniątko. Chyba trzeba zacząć pomagać bankom od zaraz. Bo jak nie, to banki zbankrutują !! Biedacy.
jan przezorny / 84.40.134.* / 2015-09-09 18:31
Jesteś "mądry dureń". Nie widziały gały co brały.Nie znam nikogo by na siłę dali mu kredyt.Jak było lepiej niż z kredytem złotowym to jakoś nikt nie protestował a wręcz kredytobiorcy Ci nazywani byli przez takich jak Ty baranami. Okazało się że baranami to byliście Wy co brali kredyt zależny od wartości obcego pieniądza i to jeszcze przez 30 lat.
polak mały / 89.67.53.* / 2015-09-09 18:17
A Pietraszkiewicz znowu te swoje kłamstwa wylewa i to z jakim zapałem!!! To nie ma być pomoc dla frankowiczów tylko zmuszenie złodziejskich banków do postępowania zgodnie z polskim prawem i konstytucją RP. Najpierw to prawo złamali a teraz robią wszystko zeby się chronić. Ludzie nie wierzcie w ani jedno słowo tego Pietraszkiewicza. To zwykły bankster i oszust. Jak już wystarczająco nakradną te żydowskie banki to wycofają się stąd zostawiając po sobie tylko zgliszcza i wydojonych z wszystkiego Polaków.
hepi24 / 95.40.146.* / 2015-09-09 18:17
a może spróbować przestać korzystać z innych banków i zacząć ze spółdzielczych?
Jolka - katolka / 174.113.84.* / 2015-09-09 18:17
Wielu naszych parlamentarzystów wzięło pożyczki we frankach. Uważam, że społeczeństwo, do spółki z bankami, powinno pomóc tym biednym ludziom. Na szczęście, ta pomoc zależy od nich samych, więc miejmy nadzieję, że w parlamencie ją przegłosują i już niebawem, w majestacie prawa, będą wolni od długów.
hr hr h r / 83.9.109.* / 2015-09-09 18:16
ja tesz mam kredyt w banku pko i kto mi go spłaci sam musze ,a jak na czs nie spłacisz to odsetki naliczają ,a jeszcze jak zapomnisz jakies końcowej raty spłacisz z 5zł albo 2,50 to komornika nasla jak państwo takie bogate to morze wszystkim najlepiej spłaca .Jak brali we frankach to mogli pomyslec na co się zgadzają pies ich je..ł niech się teraz sami martwią bo za nas biednych to nikt się nie martwi tylko jeszcze potrafią cie zgnoic
alek271 / 89.64.30.* / 2015-09-09 18:16
Najzamożniejsi to są banki. STOP publicznej pomocy dla banków.
Ryszard B / 89.239.106.* / 2015-09-09 18:16
Uważam że Banki wprowadziły ludzi w pułapkę frankową i tylko one powinny ponieść ich od dłużenie , Prezesi tych Banków sowite premie i zyski dla tych Banków osiągnęły dzięki oszukanym ludziom !!! Dziwię się Panu Prezesowi że broni Banki - przecież inaczej mówić nie może, gdyż sam otrzymuje sowite wynagrodzenie oraz premie i nagrody !!! Wszystko w dzisiejszych czasach można sprawdzić do 10 lat - dłużej , gdyż dokumenty winne być przechowywane w archiwum !!! Panie Prezesie nie opowiadaj Pan bzdur !!! Ja osobiście nie posiadam żadnego kredytu i śpię spokojnie, ale tych oszustów juz słuchać mi się nie chce !!! Jak któryś zostanie załatwiony przez frankowicza może się opamiętają !!!
cage5 / 213.227.75.* / 2015-09-09 18:16
wyki pospolici złodzieje
Borysiak / 80.50.148.* / 2015-09-09 18:16
Atak na banki - śmiechu warte.
Pomoc frankowiczom - śmiechu warte.
Banki zaufania publicznego - śmiechu warte.
Państwo - śmiechu warte.
Podsumowanie: czysta komedia !
mag19 / 89.72.187.* / 2015-09-09 18:15
teraz przynajmniej wiadomo jakie kryteria intelektualne trzeba spełniać na prezesa ZBP.
franka / 87.206.66.* / 2015-09-09 18:15
co za bzdura! wzięłam kredyt we franku, bo żaden bank nie chciał mi dać kredytu w złotówkach. NIE BYŁO MNIE NA NIEGO STAĆ!!! ludzie, zrozumcie to w końcu. dawali kredyty we franku tym, którzy nie mieli zdolności kredytowej w złotówkach. jacy najbogatsi????!!! Pietraszkiewicz, jak możesz spać spokojnie i bez wyrzutów sumienia wygadując takie bzdury?!
e-eryk / 89.65.62.* / 2015-09-09 18:14
mam wielu znajomych wsrod frankowiczow. Wszyscy wzieli kredyty na mieszkania. Najmniejsze to 86m2 a wiekszosc okolo 100m2 i powyzej. Mniej wiecej polowa wynajmuje te swoje miszkania za ciezka kase i mieszka w drugim mieszkaniu, ktore jest na nazwisko rodzicow. Jednak oficjalnie zameldowani sa we wlasnym mieszkaniu. Z pieniedzy z najmu splacaja kredyt i extra samochody, w wiekszosci terenowki lub SUV-y. Kiedy moi znajomi kupowali tak duze mieszkania zastanawialem sie jak poradza sobie ze splata kredytu. Gdyby kupili sobie mieszkanie okolo 50 m2, w kazdym razie ja tak zrobilem, to byloby zrozumiale, Jednak oni musieli zachowac sie jak paniska bo wychodzili z zalozenia, ze zawsze bedzie tylko z gorki. Dzis wiecej niz polowa moich znajomych frankowiczow ma problem ze splata zaciagnietych kredytow ale o sprzedazy mieszkania i kupnie mniejszego lub szpanerskiej bryki nie chca slyszec.
Pikpok / 89.66.250.* / 2015-09-09 18:22
Współczuje takich znajomych ale nie mierz wszystkich miara tych pajaców.

Najnowsze wpisy