Forum Polityka, aktualnościKraj

Krzyż zniknął sprzed Pałacu, ale wciąż dzieli

Krzyż zniknął sprzed Pałacu, ale wciąż dzieli

Wyświetlaj:
karolkowalski / 79.185.230.* / 2010-09-17 06:54
Dzieli i ma dzielić bo takie jest jego, czyli krzyża w wersji tuskomatolskiej przeznaczenie. Dziś jest rocznica napaści bolszewickiej na Polskę. I celowo usunięto krzyż w przeddzień tego dnia by w brzęczeniu medialnych wyrobników i zwykłych gazetowych ku.rew społeczeństwo o swoich bohaterach zapomniało.
sfera2 / 2010-09-17 09:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Garstka oszołomów, aby zaistnieć w mediach, robi szopki przed pałacem, tyko szkoda że przy tym profanuje krzyż który dla Polaków jest szanowanym symbolem wiary.
Szczytem tego, była wczorajsza próba przywiązania krzyża do latarni, już nic świętego niema dla garstki oszołomów z pod pałacu.
Oszołomowaty / 83.14.48.* / 2010-09-17 08:39
To co? Nie ma dzisiaj rocznicy napaścu naszych serdecznych przyjacił rosjan na Polskę? Spójrz sobie na portalach ile tam wspomnień ... Tyle samo jak za , qr..a, głębokiej komuny ... Tylko zamykamy dzisiaj "terrorystę" z czeczeni, tak? A o odzywkach Stainbach z drugiej strony granicy słyszałeś? Pewnie nie bo tego w TVN-ie nie wałkowano.
Serano / 213.227.87.* / 2010-09-17 09:40
Zmień leki. Te ci nie służą.
Oszołomowaty / 83.14.48.* / 2010-09-17 11:27
Typowy tekst POmiodra .... No to wysil sie i podaj mi jeden link z POportali na których jest choć wzmnianka o napaści wojsk radzieckich na broniącą się przed niemcami Polskę . Ja rano widziałem zero takowych . POprawność względem rosjanjest na 200%. Ciekawe kiedy owadziarz Niesiołowski wykaże, że Polacy sami się wywiezli do Katynia i tam wybili ..? Mając te POmedia i takich "inteligentóę" może tą wiedzę wbić do główek POlaków bez problemu .
tade / 83.2.33.* / 2010-09-17 07:25

społeczeństwo o swoich bohaterach
zapomniało.

mniemam że masz na myśli tych spod krzyża tak to wynika z twojej wypowiedzi.
karolkowalski ten co ubliża innym, nie szanuje nic i nikogo, w jednej ręce różaniec a w drugiej kamień, łamie prawo itd to dla ciebie bohatyr no wiesz co w piekle to i diabeł jest osobą pozytywną.
Dla mnie to jest zwykła hołota wykorzystywana przez polityków i raczej modlić się o zdrówko dla nich bo rozum to już za późno.
ju / 212.180.184.* / 2010-09-17 08:18
kto ubliza innym? bo jak dla mnie pseudointeligencka zachlana hołota rzucajaca miesem w strone obroncow.
tade / 83.2.33.* / 2010-09-17 08:32

rzucajaca miesem w strone
obroncow.

w chwili obecnej jest to miejsce gdzie obie strony mogą w imię Boga bezcześcić godność drugiego człowieka i można zostać obrońcą czy jak dla niektórych nawet bohaterem. Tylko tym spod Krzyża z jednej i z drugiej strony za parę dni nikt z prominentów już nawet ręki nie będzie chciał podać i tak jak zapomnieli o tych ze styropianów tak i o nich zapomną. Staną się szarą masą którą nie warto sobie głowy zaprzątać bo i tak będą na gwizdnięcie.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy