Forum Polityka, aktualnościKraj

Ks. Jacek Stryczek: Jezus wcale nie kazał się dzielić. To mit. Nie ma nic niemoralnego w zarobkach prezesów

Ks. Jacek Stryczek: Jezus wcale nie kazał się dzielić. To mit. Nie ma nic niemoralnego w zarobkach prezesów

Wyświetlaj:
zbulersowana / 31.61.136.* / 2016-03-28 09:59
jestem zbulwersowana wypowiedzią tego klechty,zabrać sutannę zdjąć, kilof do ręki i do podziemia ciężko pracować... Nie dzielić się pieniędzmi...a z czego on żyje?...z naszych pieniędzy!... okrutne,na co pozwalają sobie księża za pieniądze biednych emerytów... nawet zmieniają ewangelię na swoją korzyść...
kk@k / 89.69.39.* / 2016-03-28 09:59

Ks. Jacek Stryczek: Jezus wcale nie kazał się dzielić

Małe pytanie : co ten najlepiej zarabiający prezes zrobił dla swoich klientów .Mam konto w takim banku .Opłaty za to że trzymam pieniądze na ich koncie to kilkadziesiąt zł rocznie .Odsetki jakie otrzymuję od kilkunastu tysięcy trzymanych na koncie to 13gr... pomniejszone o 3 gr podatku belki .To jest moralne ??? ps. Opłata za smsy potwierdzające przelewy których wykonam miesięcznie kilkanaście to około 1zł
Chrześcijanin / 89.186.21.* / 2016-03-28 09:59
Brawo klecho w przebraniu! Zaraz pewnie pochwalisz pedalstwo, itd.. Idź do bogatych i zapytaj ile ci dali na studia na KUL, etc.. bo to od biednych twoi koledzy po kościołach wyciągają rękę po kasę na twoje utrzymanie. Co ty bierzesz i kto ci to g..no sprzedaje?
jubba / 89.64.48.* / 2016-03-28 09:58
Władza i kasa zaczyna bić klechom na dekiel...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wandulka / 83.22.105.* / 2016-03-28 09:58
To duszpasterz ludzi biznesu więc chwali bogatych-pewnie ma z tego jakieś profity. Dziwne że zajmuje się szlachetnymi paczkami skoro Jezus według niego nie kazał się dzielić-sam zaprzecza temu co mówi!
ktosiek71 / 83.21.132.* / 2016-03-28 09:58
Jak ten czarnuch dostaje na tacę(do kieszeni) od biznesu którego jest duszpasterzem to co sie dziwicie że tak gada......szczeka jak mu każą! A potem wszyscy sie dziwięą jak wielu ludzi odchodzi od Kościoła....właśnie przez takich pseudoksięzy jak ten.......
Pingu / 93.94.190.* / 2016-03-28 09:57
Proszę księdza, żeby móc zarządać czymkolwiek/ w tym i pieniędzmi/ muszę mieć możliwość faktycznego podejmowania decyzji.Skoro Państwo decyduje za mnie o wszystkim , zabierając mi pieniądze w podatkach, opłatach i innych parapodatkach to ja mogę sobie decydować o tym czy sikam na stojąco czy siedząco. O reszcie już za mnie zadecydowano!!! W tym i o tym, że z moich podatków utrzumuje się ksiądza! Dobrze , że księdza nie zrobiono duszpasterzem więźniów , bo okazałoby się ,że kradzież i gwałt to dobre zachowania !W Biblii nie mówi się o tym , że Ananiasz sprzedał swoją posiadłość , a kasę zostawił dla siebie tylko miał ją ODDAĆ apostołom.Za to , że nie oddał wszystkiego padł martwy./ a nie za to że robił dobre interesy/ ! Już Chrystus ostrzegał faryzeuszy za hipokryzję czyli chyba najważniejsze zdanie w biblii " prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty wejdzie do Królestwa Niebieskiego" Więc chyba coś nie tak z tą księdza interpretacją pisma świętego!!!!!!!!
gregorio - uno / 83.28.125.* / 2016-03-28 09:57
z tego człowieka taki ksiądz jak i ze mnie - zapewniam, że nie jestem a tak podnieca was ta wypowiedz jakbyście prawdę objawioną ujrzeli
anoiF / 89.68.74.* / 2016-03-28 09:57
OD DOBROBYTU I SŁAWY POGUBIŁ SIĘ KSIĄDZ STRYCZEK. SŁUCHAM JEGO WYPOWIEDZI OD JAKIEGOŚ CZASU I OCZY OTWIERAM ZE ZDUMIENIA...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kaz0r / 62.122.125.* / 2016-03-28 09:56
IDĄC tokiem rozumowania tego całego STRYCZKA nasuwa sie WNIOSEK, że sam JEZUS to MIT !!! Po co więc KOŚCIÓŁ po co ta cała FIKCJA skoro JEZUS nie kazał się dzielić ! Wg STRYCZKA nie należy również tworzyć żadnych ośrodków pomocy bo przecież JEZUSK nie KAZAŁ się dzielić ! Niech WYBRANA część społeczeństwa żyje w przepychu i luksusie a pozostała ZDYCHA bo przecież JEZUS mówi, że nie należy się dzielić ! Nie należy tworzyć wspólnot ani być solidarnym z innymi ! KAŻDY niech żyje dla siebie i olewa drugiego ! Toż to heretyk nie ksiądz !
Marek 254 / 89.71.9.* / 2016-03-28 09:56
Chwała Bogu, bo już myślałem, że Kościół w Polsce to ojciec (?) Rydzyk i ks. Małkowski. Mam nadzieje, ze dzięki takim kapłanom Kościół ocaleje w Polsce. Jeszcze tylko zmiana mentalności społecznej z pańszczyźnianego poglądu na świat na taki bardziej "pański" . To trudna droga ale wiedzie do celu jakim i będzie poprawa i tak niezgorszego położenia materialnego Polaków. Nie tylko najlepsze meble ogrodowe giętkie na świecie ale znacznie więcej w udziale światowej produkcji przemysłowe czy większy udział w tworzeniu nowoczesnych technologii..

czy przodujących
a1abc / 94.254.176.* / 2016-03-28 09:56
Odcinamy księdza od publicznego dofinansowania i wtedy wyjdzie czy traktuje swoje zajęcie jako posługę czy jako źródło dochodu
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jeszcze katol / 89.229.135.* / 2016-03-28 09:56
Ksiądz powinien wrócić do lektury Nowego Testamentu a potem wyjść do ludzi na ulice - nie tylko w Boże Ciało. Niedawno jeden taki mówił, że jak są kłopoty, to trzeba zmienić pracę i wziąć kredyt. I jak skończył?
robert3333 / 83.6.50.* / 2016-03-28 09:56
Ksiądz niestety żyje w innym świecie a nie w świecie realnym. Wybiera sobie to co mu pasuje do udowodnienia swoich teorii. Ciekaw jestem czy kiedyś brakowało księdzu pieniędzy na życie. Ja mam na utrzymaniu rodzinę. W perspektywie studiów syna jedyną opcją jest emigracja. Żeby odłożyć pieniądze to trzeba najpierw dobrze zarabia. życie na emeryturze jest niewłaściwe a jak państwo przez 40 lat zabiera nam pieniądze nie dając nic w zamian to ok?
wqt / 83.242.127.* / 2016-03-28 09:56
A to Judasz. Wracaj do swojej wiary talmudycznej przechrzto, bo bredzisz.

Najnowsze wpisy