Forum Polityka, aktualnościKraj

Ks. Jacek Stryczek: Jezus wcale nie kazał się dzielić. To mit. Nie ma nic niemoralnego w zarobkach prezesów

Ks. Jacek Stryczek: Jezus wcale nie kazał się dzielić. To mit. Nie ma nic niemoralnego w zarobkach prezesów

Wyświetlaj:
illuminati / 88.199.61.* / 2016-03-28 08:45
a dlaczego terorysta mialby zarabiac 1500 morze zarabiac 50 tys bo kim jest prezesik przy teroryscie zwyklym leszczem
1234wawa / 155.133.71.* / 2016-03-28 08:45
Zawsze wiedziałem ,że KK to firma biznesowa co utwierdził mnie ten artykuł .
Mirek KKKKKKKKKKKKKKKKKKKK / 79.186.153.* / 2016-03-28 08:45
Zawód złodzieja bardziej szanuję niż księdza -.Złodziej do swojej profesji nie dorabia ideologi i jest to bardziej uczciwe niż straszenie starych , bezbronnych i szczerze wierzących ludzi piekłem i zachęcanie szczęściem niebiańskim ale dopiero po śmierci..
Józef66 / 37.190.130.* / 2016-03-28 08:44
Zamiast zastanawiać sie co ksiądz powiedział to bym się zastanowił czy aby to prawdziwy ksiądz
Jak ja założę sutannę i powiem ze jestem księdzem to nim już faktycznie będę ????
Ktoś puszcza takie brednie i ludzie się już nakręcają
A że kościół trzeba oczerniać i przypisywać mu bzdury to zawsze się taki znajdzie
Czy My musimy żyć nienawiścią ?????
pjpj / 89.64.4.* / 2016-03-28 08:44
Brawo brawo brawo. Oby więcej takich księży bo komuna i 25 lat socjalizmu zrobiły Polakom sieczkę z mózgu. Patrzą w państwo jak w bóstwo które daje i odbiera a w wyborach głosują na podatkowych bandytów....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
LIon134 / 83.29.241.* / 2016-03-28 08:44
Stryczek ma rację. Komentarze tutaj piszą w większości lenie i nieudacznicy. Ja bardzo dużo pracuję i wciąż się doskonalę. Zarabiam też dużo i nie rozumiem czemu miał bym się dzielić z piwożłopami którzy uważają że im się należy.
Bartek1632 / 83.24.217.* / 2016-03-28 08:44
man S mowi o "ubóstwie " w duchu

1. Są to ludzie nieświadomi tego, iż głoszą fałsz — głoszą swoją naukę myśląc, iż głoszą słowa Boga — wtedy zewnętrznie grają proroka, ale nimi nie są

2. Są to ludzie, którzy wykorzystują autorytet Boga, do głoszenia własnych prawd — wynikający z roli proroka, stojących w sprzeczności z Objawieniem lub wolą Boga. I robią to celowo, by okłamać ludzi w tylko im znany sposób. Właśnie w Biblii jest kilka opisów (u Jeremiasza), gdzie następuje pojedynek prawdziwego proroka z fałszywym.

Fałszywym prorokiem z pierwszej grupy może być każdy człowiek, który mając jakiś zewnętrzny atrybut wybrania przez Boga, głosi naukę niezgodną z wolą Boga. Może to być np. ksiądz albo wykładowca teologii na uczelni. Zwykle za takim działaniem kryje się inne działanie — zła osobowego czyli diabła, który jest istotą inteligentną i wie, że ludzie łatwiej wchłoną kłamstwo jeśli robi to osoba posiadająca pewną władzę w głoszeniu prawdy.
Wix / 31.11.135.* / 2016-03-28 08:44
Jasne, nie ma nic niemoralnego w tym, że kasjerka z banku nie ma za co godnie żyć, bo większość tego co wypracuje zgarnia prezes
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
tom354 / 83.7.199.* / 2016-03-28 08:55
kasjerka nigdy nie będzie zarabiać tyle co prezes, bo nie ma wiedzy, umiejętności i predyspozycji. NIgdy nigdzie nie będzie tak, że wszyscy zarabiają tyle samo. Nikt nie zmusi spryciarza by nie był spryciarzem i żył jak ciamajda. Państwo ma dać ludziom równy start i możliwośći zmiany pracy. Dokładnie tak jak mówi Stryczek. Nic więcej
Prezes448 / 87.205.155.* / 2016-03-28 08:44
Brawo ksiądz. Mam nadzieję, że jest takich jak Stryczek więcej i przegonią tę hałastrę, która bez przerwy naucza o umartwianiu, posypywaniu głowy popiołem i nadstawianiu drugiego policzka. To z tych nauk bierze się katomarksistowskie podejście, że wszystko mi sie należy ale nie dam nic w zamian a praca jest grzechem.
Więcej takich jak Stryczek nam potrzeba
0987400 / 78.10.208.* / 2016-03-28 08:44
Bank nie jest prywatną instytucją bo na jego działalność ma wpływ państwo, tak jak na działalność urzędów pracy poprzez ustawy i rozporządzenia. Jeśli państwo ustaliłoby pensję dla prezesów nie wyższą niż pięciokrotność pensji pracowników - to co? - zabrakłoby chętnych na prezesów?! Jeżeli państwo może z obywatela robić niewolnika przez wydawanie odpowiednich ustaw, to może prezesom ustalić pensje. Przecież to, że obywatel musi założyć rachunek bankowy jest wynikiem ingerencji państwa, bo zwrot vat, bo wypłata pensji lub emerytury, czy renty. Nie zgadzam się z tym księdzem i aż mnie mdli, gdy czytam o tym co on mówi publicznie.
Gofi / 91.217.0.* / 2016-03-28 08:45
Kto cię utrzymuje klechu za czyje pieniądze żyjesz darmozjadzie?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Barbara 48 / 83.145.182.* / 2016-03-28 08:43
Ks. Stryczek ma dach nad glowa , nie ma dzieci , o których los musi się martwic , zyje na koszt społeczeństwa, a wiec jest ostatnia osoba , która powinna się w tej kwestii wypowiadać ,Zawsze myslalam, ze to facet na poziomie, a tu masz .......
jj913 / 109.231.22.* / 2016-03-28 08:43

co za bolszewik

a skoro nie trzeba się dzielić to oddawaj jeszcze gosposię, zniżki vat, darmowe obiady noclegi na koszt parafii i kurii i wypad do roboty głosić swoje mądrości na ulicy, ktoś da przeżyjesz nikt się nie podzieli umrzesz z głodu lewaku w sukience- wilku w owczej skórze
Mateusz571 / 83.29.234.* / 2016-03-28 08:54
Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego (MT 19); Idź, sprzedaj wszystko, co masz, i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za Mną!" Lecz on spochmurniał na te słowa i odszedł zasmucony, miał bowiem wiele posiadłości (Mt 16). CO TO ZA KSIĄDZ KTÓRY NIE ZNA PISMA ŚWIĘTEGO. JEST WIELE FRAGMENTÓW MÓWIĄCYCH O TY ŻE UBÓSTWO BARDZIEJ PODOBA SIĘ BOGU I WIELE FRAGMENTÓW PŚ MÓWI O OBOWIĄZKU DZIELENIA SIĘ Z BLIŹNIM.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Bogacz1112 / 66.102.9.* / 2016-03-28 08:42
O robotniku i zapłacie nie doczytałeś w Ewangelii, a o Jezusie słyszałeś bo coś tam było "Jesus Christ Superstar" czy jakoś tak, czyli że Jezus był celebrytą i majtki na scenie zdejmował. Kto temu..dał święcenia kapłańskie?? Z czego ten księżulo żyje, czy aby nie z państwowej i prywatnej jałmużny?? Do roboty pogonić nieroba wyłudzającego socjal!! Niech idzie ulice zamiatać!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ft8800 / 89.0.237.* / 2016-03-28 08:42
Kolejny ksiadz biznesmen - kocha pieniądze... !!!! Jak nie biznesmeni, to pedofile, jak nie pedofile to konfidenci, jak nie konfidenci to jeżdżą po pijaku ..... Masakra !!!
kiki / 85.22.103.* / 2016-03-28 08:42
co ten czlowiek opowiada??? Zajmnij sie istoto ludzka sprawami kosciola!!! O zyciu zwyklych ludzi, zyciu rodzinnym nie masz "zielonego" pojecia!!!

Najnowsze wpisy