książki o ZŁOCIE

inwestor107 / 2011-12-03 17:08
Witam, Potrzebuje jakichś książek do napisania pracy licencjackiej nt złota (inwestowania w złoto) a w ogóle nie mogę znaleźć w internecie. Znacie jakieś tytuły?
Wyświetlaj:
investing / 83.142.216.* / 2015-03-18 19:00
Witam, jeżeli znalazłeś jakieś książki o tematyce inwestowania w złoto mógłbyś się nimi podzielić? ponieważ również potrzebuje do pracy licencjackiej
inwestor107 / 2015-04-12 00:11
Siema. To było tak dawno temu, że gdybym nawet coś znalazł to już dwa razy bym zdążył zapomnieć. Licencjata pisałem na jakiś inny temat, a magisterki nie napisałem i rzuciłem studia na 5 (słownie piątym) roku. I jedyne czego żałuję to jest to, że nie zrobiłem tego wcześniej. I dobrze Ci radzę, zrób to samo, teraz albo zaraz po obronie bo jedyne co możesz robić po polskich gównianych studiach to wyjechać na zmywak do Anglii albo robić dokładnie to samo co absolwent zawodówki o ile nie masz innych atutów, na które "studia" nie mają żadnego wpływu. Tak z ciekawości, gdzie robisz te "studia"?
pozdrawiam i przepraszam, że nie pomogłem
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy