Forum Forum dla firmKsięgowość

Księgowość internetowa - wfirma.pl

Księgowość internetowa - wfirma.pl

abr finanse / 2010-03-19 20:00
Witam
Jestem współtwórcą i współwłaścicielem serwisu internetowego udostępniającego różnego rodzaju narzędzia wspomagające małe firmy. Tworząc różne rozwiązania zawsze wsłuchiwaliśmy się w głos końcowego klienta, w tym wypadku mikro przedsiębiorcy. Wpis na tym forum ma poruszyć dyskusję jakie narzędzia i jakie analizy przydały by się wam na serwisie, czego oczekujecie od programów wspomagających firmę, czy waszym zdaniem rozwiązania on-line mają szansę powodzenia i w czym są lepszym rozwiązaniem niż instalowalne na własnym komputerze. Każdy głos jest dla mnie cenny, wszystko co napiszecie weźmiemy pod uwagę, może jakieś rozwiązanie wdrożymy.
Za wszystkie wpisy serdecznie dziękuję
Wyświetlaj:
Góral73 / 31.61.138.* / 2015-01-28 21:29
Czytam, że ktoś sądzi iż wfirma jest przereklamowana. Na jakiej podstawie? Tak z ciekawości pytam, bo korzystam z tej platformy i jestem bardzo zadowolony, z tego co wiem, to znajomi również. Dla mnie to ważne, żeby mieć najlepszy program księgowy online, więc jeżeli ktoś uważa, że to "przereklamowane", to niech to jakoś argumentuje. Chociaż bardziej mi się wydaje, że to zwykła złośliwość...
Snupy / 83.26.0.* / 2014-01-21 02:55
To platforma dostosowana przede wszystkim do potrzeb handlu internetowego, e-sklepów i w tym sprawdza się znakomicie. Dla innych rodzajów działalności polecałbym jednakże zbliżoną cenowo a nieco bardziej wszechstronną platformę szybkafaktura.pl, która ma bardzo dobre narzędzia do rozliczania delegacji, kilometrówki i wystawiania deklaracji podatkowych.
tulire / 2023-10-05 11:34
Lepszą ofertę mają http://www.intedu.pl/uslugi-biur-ksiegowych/ warto sprawdzić.
przychylny / 95.48.6.* / 2010-10-26 12:27
Ostatnio jak grzyby po deszczu powstają różnego rodzaju serwisy oferujące księgowość internetową. moim zdaniem jesteście jak na razie w czołówce, warto się zastanowić nad odświeżeniem strony głównej.
Neff / 87.105.190.* / 2010-05-11 15:24
Przydały by sie na waszym serwisie e-deklaracje
`romuald / 217.153.188.* / 2010-04-20 23:40
nawet się od jakiegoś czasu zastanawiam czy nie założyć u was konta, w zasadzie potrzebna jest mi tylko możliwość wystawiania faktur a ceny w stosunku do braku limitu macie w porzadku

co do kwestii, czy tego typu usługa się przyjmie to chyba tak, ale stopniowo, ludzie jeszcze są przyzwyczajeni do myślenia, że jak coś mają zapisane na dysku, to jest to pewniejsze. trochę zmienia im się podejście, gdy go szlak trafi albo komputer zostanie skradziony, to są jednak drastyczne przypadki, które nie zdarzają się nagminnie
as73 / 94.42.40.* / 2010-04-26 10:06
Elaboro to kompletny system do zarządzania firmą, pracujący w technologii internetowej czyli mówiąc po prostu: działa przez przeglądarkę, bez potrzeby instalowania. System wspierający praktycznie każdy dział w firmie: od sprzedaży przez księgowość, kadry i płace, środki trwałe, kontrolę kosztów, crm i serwis, do bardzo specjalistycznych modułów np. wbudowanego sklepu internetowego, modułu kontroli kosztów w firmie budowlanej, czy systemu zarządzania konferencjami.
W praktyce każda firma w jednym miejscu uzyskuje wszystko to co jest jej potrzebne do pracy, od tzn. "zwykłego" programu sprzedaży, przez rozbudowaną księgowość, profesjonalnego maila nie obciążonego reklamami do sklepu internetowego. I to wszystko bez inwestycji w sprzęt, zmiany systemów, zakupu kosztownych serwerów i programów, działające zawsze i wszędzie, dobrze i tanio, wystarczy tylko uruchomić przeglądarkę ... tak to prawda, chcemy spełniać Twoje marzenia o prowadzeniu firmy.
artur przedsiębiorca / 83.19.61.* / 2010-04-16 14:30
Witam serdecznie. Zachęcacie do wydania opinii, więc pozwole sobie to zrobić. Mnie osobiscie przekonała szybkafaktura.pl. Nie znam niestety wfirmy, która widnieje w temacie, ale jak się zorientowałem- to chyba coś podobnego, choć- jesli się mylę, to sprostujcie :))
Szybkafaktura została mi polecona przez znajomego z branży, sprawdził ją, był zadowolony, więc skorzystałem z jego doświadczeń. I nie mogę nic złego napisać o tym programie. Daje wiele możliwości, jest przyjazny w obsłudze, mozna korzystać z całości lub z poszczególnych jego modułów. Podstawową funkcją programu jest oczywiście wystawianie faktur, ale nie tylko - możemy z jego pomocą prowadzić całą księgowość swojej firmy (samodzielnie bądź za pomocą wybranego biura rachunkowego - ja wybrałem taką opcję ) i równocześnie korzystać z innych produktów niezbędnych do efektywnego prowadzenia przedsiębiorstwa , jak np kompleksowe zarządzanie magazynem czy wystawianie deklaracji podatkowych. System cały czas się rozwija, dodawane sa nowe, przydatne produkty. Dla mnie rewelacja. Mozna go tez przetestowac za darmo przez 3 miesiace ( ja oczywiście skorzystałem :)) Jak dla mnie to duża oszczednosć czasu i pieniędzy. Nie wiem czy podałem wystarczające informacje by Was zaciekawić, ale jako osoba pracująca na tym programie moge Wam go polecić szczególnie, że możecie bez zobowiązań go sobie sami sprawdzić za darmo. Na stronie www.szybkafaktura.pl znajdziecie demo i informację o darmowym okresie korzystania z programu
Ps. ciekaw jestem opinii Pana o nicku adameczek - pisał, że testuje ten program i jeszcze dwa inne, może dokona jakiegoś duzo wnoszącego porównania
rendous / 83.8.5.* / 2010-10-11 18:58
moim zdaniem serwisy takie jak wfirma.pl dają możliwość malym firmom w początkowej fazie rozwoju możliwość zaoszczędzenia pieniedzy na biurokratycznym nawisie. popieram z całego serca tą inicjatywe
Zoltar12345 / 92.250.129.* / 2010-04-24 17:58
A czy u was można wysyłać faktury elektroniczne?
marcin d. / 79.110.196.* / 2010-04-24 18:53
Faktury elektroniczne dzięki naszym jaśnie panującym na wiejskiej to fikcja. Za dużo przy tym zabawy :/ Lepiej udawać że faktura wysłana mailem przyszła pocztą polską.
adameczek / 87.105.190.* / 2010-04-07 10:39
dzięki za informacje, zarejestrowałem się na kilku portalach ifirma wfirma.pl i szybkafaktura.pl, na razie jestem wogóle pod wrażeniem że coś takiego jest, testuję. Jak mi dobrze pójdzie to napisze co mi gdzie nie leży

Najnowsze wpisy