Forum Polityka, aktualnościKraj

Księgowy oskarżony za opcje walutowe

Księgowy oskarżony za opcje walutowe

Money.pl / 2011-07-01 12:43
Komentarze do wiadomości: Księgowy oskarżony za opcje walutowe.
Wyświetlaj:
Pyku / 87.99.24.* / 2011-07-05 21:56
Co ZARZĄD O TYM NIC NIE WIEDZIAŁ???? NAJLEPIEJ UWALIĆ KOGOŚ BYLE NIE ZARZĄD
prawdzik1 / 83.3.101.* / 2011-07-01 14:28
a co z banksterami ktore te opcje oferowaly to jest prawdziwe zrodlo problemu a
np co do dzisiejszych kredytow
-walutowych wciskanych tylko w "dolku walutowym"
-z BTE,
-dowolnie ustalanym oprocentowaniem przez zarzady
- zmiennym oprocentowaniem zaleznym od wibor,libor
-hipotecznych ktore sa tylko z nazwy bo zabezpieczenie okresla cena nieruchomosci w dniu zaciagania kredytu a nie sama biezaca wartosc nieruchomosci
i z innymi narzedziami lichwiarskimi
to niech dalej sobie spekuluja i oszukuja banksterzy
Ludzie kiedys wyjda z tych kredytow wtedy cala ta finansjera - zdechnie czego jej zycze bo tylko zarloczna bakteria pasozytujaca jest tak glupia i pazerna ze zabija swojego zywiciela i ginie razem z nim . czy jest wiekasza pazernosc niz banksterska!!! na kilkadziesiat lat finansjera stracila zaufanie tak jak po kryzysie w usa lat 20' gdzie banki pracowaly na swoj utracony wizerunek kilkadziesiat lat . tak wiec drogi bankstarze jezeli to czytasz to najwyzasza pora chwytac za lopate bo tych co wydoiliscie podstepem bo na wiecej rozumu was nie bylo stac to pamietajcie ze nasze uswiadomione dzieci wnuczki znajami przyjaciele rodzina to potezny orez w tym aby was udu....ic na amen !!!
jam to ekonomista / 80.53.140.* / 2011-07-01 15:13
a dlaczego ograniczasz się tylko do bankowców? Pojedźmy dalej na fatazji i fali frustracji.
Trzeba rozgonić prywaciarzy, tutaj jest dopiero lichwa kupią taniej a potem normlanemu człowiekowi sprzedają drożej, jakim prawem? A cena usług? Skandal! Wyrzucić bandę darmozjadów urzedników. Wywalić na pysk policjantów, lekarzy i pielęgniarki tylko łapówki biorą a jak coś spiep.. to nic im nie można zrobić. No i na co w tym kraju rolnicy, jak za koszyk kiepskich pognitych truskawek trzeba płacić 15-20zł. A sądownictwo? Leży! Dla zwykłych ludzi wyroki ekstremalnie wysoki za byle co, a jak jakaś szycha zrobi kuku to się ją uniewinnia! Budowlańcy? Nieroby nie potrafią zrobić jednej drogi czy bloku pożądnie tylko zawsze coś spartolą. Nauszyciele? Szkoda gadać, wystarczy podać ostatnie wyniki matur. Dziennikarze? Na zlecenie napiszą wszystko, kwestia tylko ceny. Górnicy? Oni przynajmniej do jednej rzeczy się dobrze nadają - do strajków.
Pisać dalej?

Powyższego posta dedykuję wszystkim frustratom, którzy myślą, że wszystko wiedzą lepiej i że każdą czynność wykonaliby lepiej niż inni. Generalnie wszyscy są Bee tylko ja jestem taki piękny mądry i z*******#@

p.s. spróbuj człowieku jeden z drugim sam coś osiągnąć w życiu a jak ci się nie udaje nie obwiniaj wszystkich do okoła o to.
dds / 83.3.101.* / 2011-07-01 15:59
dodam że ograniczam do banków ponieważ
-zniewalaja ludzi poprzez żerowanie na ich slabosci do pieniadza
-pozyczaja na lichwiarski procent
-od bankow wywodzi sie slowo lichwa
-sa przyczyna zeszmacenia walut w porozumieniu z poliykami (czyt.in. świnkami)
-sa przyczyna "falowosci" w gospodarce rynkowej
-sa przyczyna obecnego kryzysu stosujac "rezerwy czastkowe"
-maja dominujaca przewage nad swoim klientem
i uzyje twoej retoryki
"czy mam pisac dalej ?"
zalosny jestes "czlowieczku"
prawdzik1 / 83.3.101.* / 2011-07-01 15:26
tak wlasnie tlumacza sobie zlodzieje z finansjery swoje wystepki lichwiarskie do ktorych najwyrazneij nalezysz co innego jest kupic taniej a sprzedac drozej na czystych i przejrzystych zasadach a co innego podstepem ja mowie o transakcji handlowej bez podstepu bo dzis kredyt mozna przyrowanc do zakupu jablka ktore jest zatrute i sra sie po nim bardzo dlugo a jak sie skonczy to nawet papieru nie ma zeby dupe wytrzec po tym syfie , co innego kupic tanie jablko nie zatrute haczykami opracowanymi przez poterzne grupy prawniczo -fiansowe gdzie walka jest z gory przegrana. taka sobie prosta metaforke wymyslilem moze zrozumiesz !
jam to ekonomista / 95.160.43.* / 2011-07-01 16:01
pewnie nadziałeś się na kredyt walutowy i teraz jojczysz. Trzeba czytać co się podpisuje.
I może ty zrozumiesz sens mojej wcześniejszej wypowiedzi, który sprowadza się do tego, że jak się chce to po każdej grupie społecznej można jechać, tak jak ty to robisz.
Aha i dla ścisłości nie pracuje w instytucji finansowej
sdfh / 83.3.101.* / 2011-07-01 16:09
nei mam kredytu tylko szkoda mi tych ludzi co dali sie omamic i sa bez wyjscia bo z kredytem jest tak ze trudniej sie go pozbyc i sa wieksze straty niz zakup zwykla inna traskacja handlowa o ktorych pisales
dla scislosci jak zauwazyles opisuje narzedzia dla calego koszyka kredytow czy to zlotowych walutowych bo wszedzie te narzedzia spotkamy odnosze sie ogolnie do bankowosci i tylko idiota albo uczestnik , posrednik tego wyzysku moze bronic banksterow
jam to ekonomista / 95.160.43.* / 2011-07-01 16:27
aa i nie klikaj sobie tyle plusów bo to jest dopiero żałosne
ddsfg / 83.3.101.* / 2011-07-01 16:35
dziwne bo jak zauwazyles samemu nie da sie wystawic komentarza a jakby mozna bylo to dlaczego akurat te "kilkanascie pozytywnych" czemu nei kilkadziesiat mialbym sobie od razu nie dodac ?!!!!
jam to ekonomista / 95.160.43.* / 2011-07-01 16:42
właśnie przetestowałem i można samemu sobie walnąć plusa. A jestem na tym forum dostatecznie długo żeby wiedzieć, ze w kilka minut nie ma możliwości otrzymać koło 10 plusów, w temacie w którym wypowiadają się tylko dwie zainteresowane osoby i który nie dotyczy PO i PISu.
A czemu dałeś sobie tylko kilkanaście? Może jesteś leniwy po prostu? Ale do wieczora jeszcze możesz pare plusów nastukać powodzenia
jam to ekonomista / 95.160.43.* / 2011-07-01 16:23
nie chcesz nie bierzesz kredytu proste! A ja kredyt mam walutowy jakbyś chciał wiedzieć i nie mam z tym problemu.
Sam jesteś człowieku żałosny, do nauki się weź zamiast biadolić
prawdzik2 / 83.3.101.* / 2011-07-01 16:29
ja podalem konkretne argumenty
natomiast ty uciekasz od meritum sprawy probujac ustalic moj profil psychologiczno-ekonomiczny
ocenami typu "frustrat"," pewnie ma kredyt" itd
sma proporcja komentarzy wystawionych mowia same za siebie ile jestes wart w tej rozmowie
daruj sobie
jam to ekonomista / 95.160.43.* / 2011-07-01 16:40
jak można dyskutować z kimś kto sam sobie wystawia plusy? To jest zachowanie pasujące do dzieci neo. Nie wiem czy takie zagrywki podbudowują cię jakoś?
I co to za tekst że banki zniewalają ludzi poprzez żerowanie na ich słabościach? A może odwróćmy to trochę - napiszmy że to np. producenci aut żerują na ludziach, na ich słabości do samochodów, przez co ci muszą zaciągąć kredyty.
Pożyczają na lichwiarski procent? Dziwne ja mam procentowanie hipoteki na 1,11% rzeczywiście lichwa!
Co ma za znaczenie od czego wywodzi się słowo lichwa?
I tekst ze mają dominującą pozycje nad klientem też dobry. A szef nie ma dominującej pozycji nad swoim pracownikiem? Ma, czyli można go nazwać złodziejem czy czym tam jeszcze chcesz?
dgsdfhhd / 83.3.101.* / 2011-07-01 16:59
jak juz taki zlosliwy jestes porownojac mnie do dzieci neo wole takim byc niz tym na kogo ty mi pasujesz
na "mlodego , wyksztalconego , yntelygenta z duzego miasta" czyli profil przecietnego wyborcy Platformy Oszustów :)
oj kiedys zmadrzejesz bo 'sprawiedliwa ręka' wuja tuska kazdego wczesneij czy pozniej dopadnie i takich jak ty beda powstrzymywac jak pierwszych z koktajlami jak pokapuja sie o co chodzi
no i dalej zapytam poza zlosliwosciami co z tym BTE wytlumaczusz mi na czym to polaga
ddffg / 83.3.101.* / 2011-07-01 16:48
o tata chyba przyszed z pomocą? bueheheh to jest dopiero zenada
zadam pytanie czy znasz w polsce instytucje osobe ktora wyjeta jest spod prawa tak jak to jest z bankiem chodzi o BTE.?!!!! nawet prezydenta mozna pod sad postawic a bankow nie? wytlumacz mi to
normalna transakcja juz nie pisze sprawiedliwa (bo nigdy jej nie bedzie na tej ziemi) polaga na tym ze za jedna i druga strona w razie problemow stoi sad a tu nie ma miejsca na sad stad moja mowa o dominujacej pozycji banku . dalej mam wszystko rozkladac na czesci pierwsze by dotarlo ?!!! trudny jestes czlowieku
jam to ekonomista / 95.160.43.* / 2011-07-01 16:56

o tata chyba przyszed z pomocą? bueheheh to
jest dopiero zenada

czy ty jesteś upośledzony czy tak na poważnie?
Czy li twierdzisz że jak bank nie wywiąże się z umowy to nie możesz nic z tym zrobić?
asfdsf / 83.3.101.* / 2011-07-01 17:19
a wlasnie a propos sadow pytales czy jak bank sie nei wywiaze z umowy to nie da sie ztym nic zrobic owszem da zwlaszcza jak bank ma za sobą BTE oraz wysoko oplacanych prawnikow biorac pod uwage znajomosc naszych sadow w sprawach gosp opieszalosc itd - no rzeczywiscie da sie wiele zrobic z bankiem cos jak " porywanie sie z motyka na słońce" idiota jestes jesli wierzysz w to co piszesz
ssss / 83.3.101.* / 2011-07-01 17:13
a tu taki cytat z wiki"Bankowy tytuł egzekucyjny stanowi wyraz szczególnego uprzywilejowania banków wobec innych kategorii wierzycieli ....." z czym ty walczysz nie uda ci sie obronic lichwy coz ze masz na 1% swoj kredyt a 90% innych kredytow to powyzej 10% nawet w Pismie Świetym jest napisane ze powyzej 10% odestki to juz lichwa nie mowiac o podatkach jakie z nas politycy zdzierają- tak na marginesie
ghger / 83.3.101.* / 2011-07-01 17:05
mozna tylko dlaczego BTE dziala w jedna strone?
chodzi mi o to ze tylko w polsce stosuje sie BTE oczywiscie mozna dochodzic swoich spraw w sadzie z bankiem tylko ze dzieki BTE jest ju "po ptokach" jak to sie mówi .
Donek King / 195.138.211.* / 2011-07-01 12:43
a gdyby nie było krachu z opcjami walutowymi to dostał by order i kasę extra ?
bojku / 80.53.132.* / 2011-07-05 14:24
pewno tak he he

Najnowsze wpisy