Forum Forum nieruchomościBudowa

Kto budował już dom z gliny ?

Kto budował już dom z gliny ?

235mada / 2010-01-06 06:47
Czytałem o tej technologii na innym forum.
Wyświetlaj:
ekolog87 / 164.126.239.* / 2015-01-24 11:50
Na zachodzie wybudowanie domu z gliny kosztuje nierzadko więcej niż tradycyjnego, ponieważ wychodzi sie z założenia, że tylko bogatych stać na zdrowe mieszkanie. U nas w Polsce z racji tego, że jest to technologia mało popularna ceny nie są jeszcze tak wygórowane. Domy z gliny z zewnątrz mogą wyglądać jak te z cegły, są solidne, ciepłe i jeszcze tanie :)Firma zajmująca się budową takich domów to www.domb.pl koszt, to ok 1200 zł za metr powierzchni użytkowej.
luki62034 / 83.7.207.* / 2014-08-05 22:10
Do budowy domu z gliny polecam firmę Krisbud. Budowa opisana przez Murator http://krisbud.pl/budownictwo-z-gliny-realizacje/dom-z-gliny-truskaw
chatazgliny.pl / 94.196.163.* / 2011-09-12 12:01
Tak sie sklada, ze jestem wlasnie w trakcie budowy wlasnego domu wlasnie z tego materialu w technice gliny lekkiej w oparciu o drewniany szkielet. Nasz dom z gliny powstaje w pieknej bieszczadzkiej miejscowosci Baligród. Przebieg prac mozna sledzic na naszej stronie internetowej www.chatazgliny.pl. Zapraszamy równiez do odwiedzania naszej budowy osobicie wszelkie informacje kontaktowe na naszej stronie. Mamy nadzieje, ze nasz dom bedzie otwarty za kilka miesiecy dla wszystkich zainteresowanych. Bedzie w nim mozna nawet zamieszkac i spedzic urlop. Czy moze byc cos lepszego?
Pozdrawiam i zapraszam
Daniel
chatazgliny.pl / 94.196.163.* / 2011-09-12 12:01
Tak sie sklada, ze jestem wlasnie w trakcie budowy wlasnego domu wlasnie z tego materialu w technice gliny lekkiej w oparciu o drewniany szkielet. Nasz dom z gliny powstaje w pieknej bieszczadzkiej miejscowosci Baligród. Przebieg prac mozna sledzic na naszej stronie internetowej www.chatazgliny.pl. Zapraszamy równiez do odwiedzania naszej budowy osobicie wszelkie informacje kontaktowe na naszej stronie. Mamy nadzieje, ze nasz dom bedzie otwarty za kilka miesiecy dla wszystkich zainteresowanych. Bedzie w nim mozna nawet zamieszkac i spedzic urlop. Czy moze byc cos lepszego?
Pozdrawiam i zapraszam
Daniel
degro / 178.4.245.* / 2011-05-15 12:50
ja buduje dom z gliny i jedno juz wiem - nie jest to oszczednosc pieniedzy .
ave2 / 2010-01-13 18:15
Widziałem przed laty słynny dom Chyły na Podkarpaciu. Reklamował go " Murator ". Myślę ,że nadal stoi na ziemii w dobrym stanie. Pomyslałem ,ze taki dom za grosze może mnie skusić . Traktuję to jako nowe wyzwanie.
budowniczybob / 176.10.100.* / 2014-10-17 00:22
Nie wiem,czy to będzie za grosze... Takie konstrukcje nie należą do tanich...

Najnowsze wpisy