Forum Polityka, aktualnościKraj

Kto chciał odwołania prezydenta z urzędu?

Kto chciał odwołania prezydenta z urzędu?

Money.pl / 2008-08-05 11:48
Komentarze do wiadomości: Kto chciał odwołania prezydenta z urzędu?.
Wyświetlaj:
Cala prawda / 89.78.7.* / 2008-08-08 18:36
Cala ta sztucznie naglasniana afera ws weta Prezydenta ma na
celu zaslonienie prawdy o miernych postepach obecnego rzadu
nieudacznikow i serii porazek na polu gospodarczym, politycznym
oraz miedzynarodowym. Jak dlugo ciemna gawiedz bedzie slepo
wierzyla w beznadziejny i burzacy Polske slowotok pseudopremiera
Tuska?
Paryżanin / 213.184.17.* / 2008-08-06 14:23
Ratujmy Prezydenta! Będzie łatwiej usprawiedliwiać jego veta wobec ustaw. Tylko po co?
historyk / 89.77.31.* / 2008-08-05 23:27
PiS w czasie swoich rządów był ofiarą nagonki medialnej teraz kiedy jest mniej grożny nagonka skierowana jest na Prezydenta, są to tak agresywne metody jakich do tej pory Polska nie znała, prowokacje i chwytanie za słówka bez merytorycznej dyskusji a wszystko to jest zwykła kampania wyborcza która jest produkowana przez niektóre środowiska za pośrednictwem kilku krzykaczy prowokatorów, którzy właściwie niewiele poza tym zrobili dla zmiany prawa czy reform, ci krzykacze prowokują do wypowiedzi i potem bez wzgledu na odpowiedz rozdmuchują hasła tak jak np spieprzaj dziadu budując opinie i ją utwalając a wszystko to aby Tusk został prezydentem. Powiedzmy że zasługuje że jest to mąż stanu i zostanie i co wtedy czy mamy zapewnione ustawy o przejęciu mediów przez PO, przesunieciu wieku emerytalnego do 80 lat, ograniczeniu roli związków zawodowych itp których plany / na szczęście/ można przeczytać co dzień Czy wtedy będziemy mieli np 85% posłów PO w Sejmie i 15% opozycji i to będzie demokracja czy republika bananowa z pozorami demokracji z rządami partii, która jako jedyna ma racje a zdanie inne będzie opluwane i szykanowane Jeżeli tak ma być to ja wam powiem spieprzajcie dziady. Demokracja polega na merytorycznej polemice na szukaniu współpracy dla dobra wszystkich obywateli a nie jątrzeniu i dzieleniu PO nie jest partią nastawioną na współprace, PiS tez był daleki od tego ale został storpedowany na początku swoich rządów. Myslałem, że inteligencka PO będzie szukać porozumienia ale widać że daleko im do tego nie tylko w stosunku do PiSu. Z takiego rządzenia dla obywateli nie będzie pozytku, tylko słysze o planach a nie o ich realizacji, a na topie ciągle prowokacje i piar a miała być robota i tanie państwo. Miller miał racje wazne jest jak kto kończy zobaczymy jaka bedzie sytuacja na koniec rządów PO bo wiecznie rzadzić nie będą choć wierzą w cuda
nazywam się rozsądek / 81.210.21.* / 2008-08-05 11:48
a ja jestem za odwołaniem i akurat nie nazywam sie Tusk, Rostowski ani żadna inna Schetyna..
powodzenia! / 213.158.196.* / 2008-08-05 16:28
jak jesteś rozsądny, to zajmij się raczej odwołaniem swojego osobistego lachona, capiącego rybami. Jak się rozsądnie rozglądniesz to może znajdziesz jakkiegoś lachona w drugim, a nawet kto wie, czy nie trzecim miocie miastowym, takiego co to się myje, a nie tylko skrapia tanimi perfumami.
jacorf / 2008-08-06 06:15
Toż to tylko zwykły rozsądek zwany "WYBORCOM OBRAZKOWYM" . Produkt oparty o GW i TVN. Z nimi się nie dyskutuje tylko zapędza do roboty i każe spałacać kredyty.
rozsądek c.d. / 81.210.21.* / 2008-08-05 18:35
gratulować poziomu.. zgadzasz sie nie musisz, twoje prawo, ale poziom to masz niższy Kurski i towarzysze.
madam fatall / 79.188.238.* / 2008-08-05 12:42
sam się odwołaj razem z palikotem i niesiołowskim, z ulgą odetchnie Polska.

Kombinowali jak odwołac wybranego przez 8 400 000 obywateli, prezydenta RP.
To już pokazuje kto to, lub co to jest platforma.

Trzeba pilnie odwołac ten gabinet bo finanse i gospodarka jest fatalnie zarządzana i wkrótce wszyscy odczujemy kogo pampersy wybrali na przywódcę. Ile pieniedzy nam wyciaga z keiszeni codziennie ten gabinet przez PRAWDZIWĄ inflację i koszty kredytów ?
wojcher / 2008-08-05 18:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Kombinowali jak odwołac wybranego przez 8 400 000 obywateli,
prezydenta RP

Nie "kombinowali" tylko kombinował" i to sam prezydent zrobić z siebie męczennika narodu

Prezydent Lech Kaczyński oświadczył, że wiosną 2006 roku powstał dokument...,

To są urojenia prezydenta i naprawdę zaczynam obawiać się o jego zdrowie psychiczne
nono? / 213.158.196.* / 2008-08-05 20:27
spoko ubowcu, spoko. A co słychać u maleszki, twardo się trzyma, czy też popadł w depresję?
wojcher / 2008-08-06 15:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Poziom merytoryczny twojej wypowiedzi powalił mnie z nóg. Aż nie jestem w stanie nic odpisać

Najnowsze wpisy