Forum Forum inwestycyjneForex

kto jedzie na eur-dol bo ja sie wreszcie doczekalem od obiadu z 1.3570

kto jedzie na eur-dol bo ja sie wreszcie doczekalem od obiadu z 1.3570

bax / 2009-05-14 20:36
zasuwam na polnoc ha ha ha
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-15 07:58 / Tysiącznik na forum

na wykresach godzinowych tworzy sie formacja
head&shoulders i jezeli utrzyma sie to prawdopodobienstwo przebicia poziomu 1.3680/1.37
bedzie niewielkie

hmmm....jak to w zyciu............ ale ja widze delikatny zjazd i skok na okolice 1.4 .......
widze odwrócone RGR :( ..........co nie jest mi na reke bo zakladałem tylko 1.373
bidnymaniek / 2009-05-14 21:51 / Tysiącznik na forum
nie spia green hahahah
1.3666 jeszcze nie przebite i pewnie odbije ...........a S&P pod sufitem :) ciekawe czy wejdziemy wyzej lepiej poczekac z boku.tak mysle
greenstar / 2009-05-14 21:02 / Pogromca jeleni
reszta posnęla przy kompie..........takie nudy byly.......hahahaha
bax / 2009-05-14 21:05
80 mam baez patrzenia a ty mowisz nudy az jestem zaskoczony i nie wiem czy zamykac czy to zostawic otwarte
Robi7 / 83.18.168.* / 2009-05-14 21:36
Witaj Bax,
jestem tu nowy i skrupulatnie czytam wasze posty, podziwiam waszą wiedzę i wyczucie rynku ... myślisz ,że wysoko jeszcze może podskoczyć EUR-USD, nie wiem czy dobrze myślę ale na obecnym poziomie może być troszkę przepychanki, co Ty o tym myslisz
sierota marycha / 2009-05-14 21:54 / Tysiącznik na forum

jestem tu nowy i skrupulatnie czytam wasze posty, podziwiam waszą wiedzę i wyczucie
rynku ... myślisz ,że wysoko jeszcze może podskoczyć EUR-USD, nie wiem czy dobrze
myślę ale na obecnym poziomie może być troszkę przepychanki, co Ty o tym myslisz

z tym skrupulatnym czytaniem lekka przesada, bo wiedzialbys do jakiego poziomu podskoczy, ale dla zaspokojenia twojej ciekawosci: na wykresach godzinowych tworzy sie formacja head&shoulders i jezeli utrzyma sie to prawdopodobienstwo przebicia poziomu 1.3680/1.37 bedzie niewielkie
Robi7l / 2009-05-14 22:17
Bardzo dziękuję za opinię Sierota...fakt nie miałem dziś zbyt wiele czasu by poczytać a i nie zawsze wpada do głowy to co trzeba...jestem jeszcze zielony i czeka mnie sporo pracy... jeszcze raz dzięki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy