Forum Polityka, aktualnościKraj

Kto kocha PiS nie może żądać pozbycia się Ziobro

Kto kocha PiS nie może żądać pozbycia się Ziobro

Wyświetlaj:
Patriota Polak / 83.31.15.* / 2011-10-27 22:13
Nie jestem członkiem PiSu bo nigdy nie byłem w swoim życiu członkiem żadnej bandy. Ale popieram PiS, bo to jest grupa najuczciwsz i najsprawiedliwsza. Mamy bezrobocie, korupcję, złodziestwo, Palikota,... Trudno wymienić wszystkie klęski. Żadna parti a nie pokona tych problemów w 100 % ale najbardzie ograniczy je PiS, bo jest to grupa ideowa, oparta o fundamenty polskości. Oni mogą poprzez pracę i wyżeczenia doprowadzić do dobrobytu Polaków. Jeśli Pan Premier Kaczyński usunie Ziobro, Mularczyka, Derę,... to będzie końcem Kaczyńskiego. Reszta nie będzie się liczyła i znimi nikt nie będzie się liczył. Mam nadzieję, że Pan Kaczyński wykaże się intuicją polityczną i rozsądkiem. Rozumiem jego ogromne przeżycia, ale trzeźwe myślenie jeszcze go nie opuściło.
anonim_35 / 83.14.49.* / 2011-10-27 10:30
Ziobro zawieszony to ja rezygnuje z PIS - mówię to ja członek PIS, Ziobro z Miera zrobił ZERO i PIS wygrał wybory. Tusk teraz komuchów do siebie przyciąga a miało być tak pięknie.
tesa1959 / 2011-10-27 06:27 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Redaktor Piasecki zapytał mnie, czy Ziobro nadaje się na szefa partii, to odpowiedziałem, że się nadaje. Ale już nie zapytał mnie: jakiej partii?

Hochsztapler jakich mało.
szefa klubu wybiera się z jednego, zaproponowanego z góry, kandydata.


Taki jest status partii i nie mam zamiaru z tym dyskutować.

A kto redagował ten statut? Na czyje potrzeby? Dyktatura wyłazi z każdego kąta. Wybór szefa klubu... jaki wybór??? Spośród kogo???

Najnowsze wpisy