Kto ma nosa:)

maggda23 / 83.10.198.* / 2007-05-11 15:55
Kto ma nosa, jak długo będą spadki na giełdzie??? bo nie wiem czy wycofać pieniądze z funduszu (pewnie padnie tu pare obelg typu wycofaj i trzymaj w słoiku ale skoro jest możliwość w aegon przerzucić na fundusz gwarantowany)
Wyświetlaj:
radziej / 2007-05-12 14:29 / Bywalec forum
Madzia, wycofaj i trzymaj w słoiku, korekta będzie bardzo długa i wyczerpująca, zabije w Tobie miłość do pieniędzy i pociąg do zysku. a nosa ma np. pani prezydentowa. całusy!
ARTS / 2007-05-11 19:10
Mam nadzieję, że niedługo. W kwietniu znów wpłynęło do TFI parę miliardów. Trochę ruchubyło i bedzie w związku z przebudową części portfeli OFE - robia miejsce na akcje z nowych emisjii, a limity zaangażowania w akcje mają wykorzystane. Myslę, że jest szansa, iż przyszły tydzień będzie na plusie. To optymistycznie. Pesymistycznie, to ewentualne podwyżki stóp w Bankach Centralnych w USA i Europie mogą zafundować nam nieco hustawki nastrojów i dochodzi do tego nie za dobra sytuacja gospodarcza w USA.

mimo wszystko pozostaje optymistą.
xKriss / 81.169.137.* / 2007-05-11 22:02
Jak na mój gust to nowy tydzień zacznie się już wzrostami. Ostatnio mamy dobre wieści zza oceanu, a fundusze mają się dobrze po ogłoszeniu rekordowych wolumenów za kwiecień i rekordowych wpływów do skarbu państwa za poprzedni rok z tytułu podatku od zysku z funduszy i giełdy (3 krotnie wyższe niż wcześniejsze szacunki). Fed wczoraj poinformował, że stopy w USA pozostaną na 5,25 więc to dobra wiadomość na zakończenie tygodnia. Jestem pozytywnie nastawiony.
paulistka / 212.240.16.* / 2007-05-12 17:16
Ja bym się jednak mocno zastanowiła, sytuacja u nas nie jest sprzyjająca inwestowaniu w giełdę, wszystko to za bardzo się wacha i są za duże rozbierzności analiz i rzeczywistości, i do tego ten nasz głupi rząd, który powoli zaczyna się wtrącać do gospodarki i cos kombinowac... ja teraz to inwestowałabym tylko w jakieś bezpieczne stabilne fundusze, cos opartego na obligacjach i innych papierach i to najlepiej zagranicznych (dolary, albo funty) bo u nas to niewesoło ale zawsze lepszy mały i bezpieczny zysk na takich funduszach niz nerwy i ryzyko na akcyjnych.
pozdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy