Forum Polityka, aktualnościKraj

Kto nam powie prawdę? Ostatni od tego jest Rostowski

Kto nam powie prawdę? Ostatni od tego jest Rostowski

Wyświetlaj:
życzliwy / 79.187.170.* / 2011-11-17 17:03
Jaka jest prawda to każdy normalny wie. Ale prawie wszyscy udaja głupich.
Jak w gospodarstwie domowym wydaje się więcej niż zarabia przez dłuższy czas to w końcu balon peka i jest problem. Państwo niczym się różni od gospodarstwa domowego. Prawda jest taka ,że od prawie zawsze wydajemy jako budżet więcej niż do niego wpływa i to zawsze kończy się katastrofa. Ale nikt tego nie przyjmuje do wiadomości przede wszystkim obywatele nie przyjmują tego do wiadomości i chca ciągle od Rządów wiecej i więcej , bo im sie wydaje ,ze Rząd załatwi . A to nie jest możliwe. Ten chce iść na memeryturę wcześniejsżą inny chce rente , jeszcze inny jest wiecznie wyczerpany i źle się czuje to zwolnienie , matki wychowujace dzieci trzeba wspomóc , biedni nauczyciele powinni żyć godnie , policja musi być godziwie nagrodzona , profesorowi też się należy , urzednik powinien dobrze zarabiać , nie pracujacy darmozjad to też członek społeczeństwa i społeczeństwo nie może zostawić go bez pomocy , górnik nie może stracić pracy choć sam woli piec na gaz a nie węgiel , no i więcej świąt by sie przydało , bloki przy swiętach w tygodniu to rzecz bardzo normalna bo przecież trzeba odpocząć - tylko za co to wszystko za co?-
ta garstka pracujaca w sektorach które daja wartość dodana nie wydoli.
Bo pieniądz powstaje tylko na produkcji i w usługach nie na policji w szkole , szpitalu , urzędzie , zakladzie pomocy społecznej , zakladzie oczyszczanie miasta .
Nawet jak tak jak w 45 roku zabierzecie wszystko tym znienawidzonym bogaczom to Wam nie starczy żeby zaspokoić wasze ambicje i potrzeby.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-11-16 09:37
Prawde ci powie TVN i GW? Prawde Ci powei tez Tusk , tyle tylko, ze w jego przypadku wszystko musisz brac na opak. Na przyklad gdy mowi "wyrzuce z rzadu pierwszego ktory mi wspomni o podwyzkach podatkow", to wtedy mozesz byc pewien , ze te podatki beda a minister ktory to zrobi dostanie premie. Gdy mowi, ze panstwo zdalo egzamin to wtedy mozesz byc pewien ze zdarzyla sie rzecz straszna, unikalna ktorej powodem byl straszny burdel organizacyjny albo wrecz prowoakcja tegoz panstwa (Smolensk, 111111). Gdy mowi ci "..tamta ekipa jest przy wladzy, trzymajcei swoje portfele..." to juz wiemy, ze tamat ekipa napelni ci portfele a Tuskowi nie wolno tego portfela pokazywacbo ci ostsni grosz wyciagnie. Gdy sie smieje z pomyslu, ze zysk NBP powinien byc wliczone do budzetu panstwa jako wplyw, to mozesz byc pewny ze ten zysk on wlasnie sobie przywlaszczy. Gdy mowi jkao to wazny jest podczas prezydencji Polski w UE to mozes byc pewien, ze dostanie role kelenera i nawet na otwarciue rury polnocnej go nie zaprosza. Itd, itd .....
Serano / 213.227.87.* / 2011-11-16 11:00
Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
Nie będzie koalicji z Samoobroną
Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe.
Wybudujemy trzy miliony mieszkań
Wprowadzimy szybko niższe podatki
Wycofamy wojsko polskie z Iraku
Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje
Pomożemy Stoczni
Zredukujemy administrację państwową itd.

No sama prawda po prostu. Zieeeeeeeew........
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-11-16 12:51
Oj POmidorku biedny - może ja na poczatku zieeeeeeeewwww !!! - tyle tylko wymysliles? Ale polowa z tego klamstwa - jeszcze nie wiesz o tym?
" ...Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem ..." sklamal - ale to klamstwo ma taki wplyw na moje zycie jak poklepanie po tylku przez Leppera pani Krawczyk. dobieranie sie do mioch pieniedzy bardziej mnie boli

" ....Nie będzie koalicji z Samoobroną ..." - miala byc z PO - gdybys poczytalk cos poza POmediami to wiedzialbys kto odmowil koalicji z PIS w wyniku chorych ambicji. Moze nam napiszesz z kim mial w ta koalicje wejsc - z ufoludkami?

"...Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą
się sprawy sądowe...." - nie wiem o co ci chodzi - z tego co wiem jeśli tylko byly podejrzenia o jakies szwindle to Kaczynski z miejsca wyrzucal z rzadu (Lipiec, Kaczmarek, Lepper - myle sie) - w przypadku Tuska standardem jest obrona przekretasow (wszystkie afery umorzone, a Komisja Sekuly to tylko i wylacznie dla takich jak ty - ociemnialych) Przestępcy w rządzie - akurat to jest domeną Tuska i PO ( Karnawski, Grobelny, Stoklosa, Ludwiczak, Pisisewicz, Misiak, Atamańczuk, Drzewiecki wicemnister środowiska od robienia kasy na orzechach, cała plejada gwiazd których nzawiska sa zaraz ukrywane przez POmedia ....)

"...Wybudujemy trzy miliony mieszkań..."
- sprawdż sobie kiedy byl boom mieszkaniowy w Polsce - 2007 2008 szczyt, od 2009 roku poglębiający się dół i dzisiaj dno w budolance

"...Wprowadzimy szybko niższe podatki..."
- tutaj proponuje ci wziąśc cos na pamięć bo jakies problemy masz z nią chyba - o obniżeniu składki rentowej zapomniał, o obnizonych podatkach PIT zapomniał, o ulgach na dzieci zapomniał, podatki od spadków - zapomniał POwski móżdzęk?

"...Wycofamy wojsko polskie z Iraku..." - wyprowadził je za to Tusk i zaraz wprowadził więcej wojska do Afganistanu - w o wiele gorsze warunki - gratulacje za refleks

" ... Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje ..."
Jesli dla ciebie Marcinkiewicz mial byc premierem na cala kadencje to absolutnie zaslugujesz na Kutza POsła ...

- "..Pomożemy Stoczni.." - pytanie proste - jaka to stocznie sprywatyzował Kaczyński? Zobaczymy jak was tam mocno POmatrix wyizolowal od rzeczywistości? Drugie pytanie - widziales wczorajszy raport NIK z prywatyzacji stoczni w Szczecinie? Porównaj sobie teraz słówka Tuska (inwetsor z Kaktaru, praca zagwarantowana, sukces !!- zgodnie z tym co napisałem wczesniej - jak tusk cos mówi to bierz wszystko na opak)

- " Zredukujemy administrację państwową itd. ..." - tutaj to dałes do pieca tuskomatolowi - Tusk 3 razy (!!!!) obiecywał redukcje administracji a powiększył ja w ciagu trzech lat o porzeszło 70 tys POurzedników, za PIS ten wzrosty to 13 tys przez 2 lata . Poza tym - na pewno nie słyszałeś (no bo skad) projekt reformy finansów Gilowskiej z 2007 roku zakładał zwolnienie 100 tys urzędników na wstepie. Słyszałeś o tym chociaż?

"...No sama prawda po prostu. Zieeeeeeeew........ ..."
- a teraz idz sobie obejrzyj na Onecie brzuszek Ani Muchy albo nowe kozaczki Kasi Tusk - to sa informacje które sa ci potrzebne do zycia w Tuskolandii.
angelia / 89.74.12.* / 2011-11-16 13:31
Szczera prawda...
Zgadzam się w 100%.
Żartowniś / 2011-11-16 14:51 / Bywalec forum
Trzeba zaufać polityko!! Taaaa jasne!!
MN4 / 212.109.148.* / 2011-11-16 07:39

Czuję się zagubiony jak dziecko. Tylko nie ma mnie kto wziąć za rękę i zaprowadzić

Oszczędnością i pracą ludzie się bogacą. KPW?
od pracy garb rośnie / 81.219.160.* / 2011-11-16 09:27
Najlepszy sposób zarabiania pieniędzy to je odziedziczyć.Dopiero drugi, ukraść 1szy milion. Trzeci dać się lansować (uwaga,czasem się wymiotuje). Czwarty mafia albo polityka (nieprawda, są różnice).

Najnowsze wpisy