Forum Forum prawnePracy

kto płaci za szkolenia pracownika?

kto płaci za szkolenia pracownika?

Don Arturro / 2011-04-28 12:20
Witam serdecznie, niedawno zatrudniłem się do pracy , już mi zapowiedzieli szkolenia, no i włąśnie mam pytanie, czy za szkolenia płaci pracownik czy pracodawca? Jak to jest?
Wyświetlaj:
maciej80 / 88.199.43.* / 2011-05-25 15:42
Jeśli pracowdawca kieruje pracownika na szkolenie to on odpowiada za koszty szkolenia. Ja zostałem z firmy wysłany na kurs "sprzedaż i negocjacje", co okazało się strzałem w dziesiątke, bo w pracy handlowca takie umiejętności są w cenie. Skrzustaliśmy z usług firmy AS Maximum, która okazała się bardzo kompetentna i rzeczowa. Szkolenie w przyjemnej atmosferze z wykorzystaniem wielu nowoczesnych technik.
Songo_KAn / 83.143.137.* / 2011-05-05 10:37
Za szkolenia w ramach podnoszenia kwalifikacji personelu płaci pracodawca.Jakiś czas temu w mojej firmie panowie z „góry” postanowili wprowadzić szkolenia dla pracowników z działu księgowego. Dostałem polecenie żeby przejrzeć oferty firm organizujących takie szkolenia. Wiadomo że jest tego od groma i jeszcze więcej i weź się tutaj człowieku zdecyduj. Znalazłem firmę która ma siedzibę blisko mnie i chyba to to właśnie zdecydowało o ich wyborze (http://www.trustworthy.pl). Szkolenia przebiegły bez jakichkolwiek problemów i z bardzo zadowalającymi efektami dla naszych pracowników a mi przyniosły premie i pochwałę od prezesa :) Oby więcej.

Najnowsze wpisy