Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kto położy rękę na "uśpionych" kontach? Batalia o miliardy

Kto położy rękę na "uśpionych" kontach? Batalia o miliardy

Wyświetlaj:
Pluj Świni w pysk a powie że deszcz pada / 5.174.0.* / 2015-03-06 08:59
Hieny Cmentarne , Czy Polski Rząd by tak Zrobił ? Ciągle Złodziejom mało . Wszystko Rozpieprzyli ! Co jakaś reforma to nowe bagno , tylko kraść i się bawić kosztem NARODU KTÓRY CIĄGLE GNĘBIONY JEST PRZEZ TEN NIE POLSKI RZĄD
Archimedes / 118.173.255.* / 2015-03-06 08:59
Pewno te posiedzenia beda trwaly do konca swiata a moze nawet dzien dluzej moze przesylac je na konto instytucji harytatywnej tego w czerwonych okularkach pewno bedzie wiedzial co z to kasa zrobic
Ps wara bankom rzadowi od kasy obywateli polskich
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
JanuszM550 / 94.254.145.* / 2015-03-06 08:59
Uczciwe banki na świecie poszukują spadkobierców na własną rękę. W naszym kraju dwie bardzo "uczciwe" instytucje biją się o skok na kasę. Kto zgadnie, która będzie "uczciwsza?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
prestidigitatorstwo / 77.91.0.* / 2015-03-06 08:58
I to kolejny pomysł PO na ograbienie obywatela. Powstanie Fundusz czy spółka PO+PSL (z ograniczoną odpowiedzialnością lub bez) konsumująca pieniądze zmarłych. BANDA SZUBRAWCÓW !!!!
jezus i jego banda / 80.51.181.* / 2015-03-06 08:58
a jakim prawem złodziej = państwo wyciąga rękę po nie swoje ???? mało okradli obywateli ten złodziejski rząd z OFE, podatków wyśrubowanych do max , kwoty wolnej od podatku zero podwyżek od 2008 r. i na czym tylko się da te bandyckie parszywe złodzieje, pasożyci i szubrawcy sięgają po krwawicę innych ?????????? czy ci bandyci w końcu tak bezczelnie przestaną w końcu okradać ludzi ?????????
John z New Jorka / 89.175.42.* / 2015-03-06 08:51
Pieniądze po zmarłych za granicą nie mających spadkobierców powinny trafić do MSZ na efektywne wydatki związane z pomocą dla Polaków i Polonii za granicą w rozwijaniu działalności gospodarczej. Mam nadzieję, że dyplomacja (niemrawa i leniwa) upomni się o te środki w gruncie rzeczy należące do Polonii.
Aniuta231 / 83.30.240.* / 2015-03-06 08:49
Bo jakby ktoś umarł z niespłaconym kredytem to bank zaraz znajdzie spadkobierców by z dobrem inwentarza wzięli nie tylko spadek ale i kredyt do spłacenia.
Iwonka Guzelik / 178.36.16.* / 2015-03-06 08:45
I to jest kolejny powód dla którego nie warto mieć konta w banku. Nie dość, że przez całe życie odkładasz, odprowadzasz podatki to jeszcze swoje pieniądze kładziesz do banku, który nimi obraca i pobiera za to od ciebie kasę i kolejne podatki. A na koniec kładzie łapę żeby ich nie oddać rodzinie. Ale lepiej chwalić się w Biedronce kartą zbliżeniową przy kasie, nie?
aleksa690 / 31.61.131.* / 2015-03-06 08:44
Przy zakładaniu konta mojej mamie, oczywiście pani wpisała mnie w system jako osobę upoważnioną do konta. Niestety lub celowo nie poinformowała mnie, że to upowaznienie jest tylko do operacji na koncie a nie w przypadku zgonu właściciela. Teraz wiem, że była to robota celowa. Po śmierci mamy konto wraz z pieniedzmi zostało zablokowane i zniknęło z systemu. Sąd zdecydował o przekazaniu pieniedzy spadkobiercom, strasznie mnie ta sprawa kosztowała .... przede wszystkim emocji, ale powiedziałam ze nie daruje złodziejom.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Losia / 156.17.123.* / 2015-03-06 09:26
to chyba już wiesz, że samemu trzeba o wszystko pytać?
Uczciwy Polak / 82.38.247.* / 2015-03-06 08:38
I mamy obraz Polski i tych co nia rzadza.Mafia gangsterska bez zadnych zasad moralnych i skrupolow...Az komentowac sie nie chce bo to i tak nic nie da.Banki powinne poszukac prawowitych spadkobiercow ,maja przeciez dane osobowe.Ci ludzie mieli rodziny,braci siostry wnuki dzieci.Oni powinni dostac te pieniadze w pierwszej kolejnosci.A,jezeli nie ma nikogo to tak jak tu zasugerowal jeden z dodajacych komentarz,zrobic loterie losowa i pomoc finansowo jakims biednym rodzinom,ktore naprawde potrzebuja wsparcia finansowego....ale my sobie tu mozemy pitu,pitu ......szkoda gadac
pg1985 / 83.17.79.* / 2015-03-06 08:38
Złodzieje!

Oj tak może być tylko w Polsce... ;(
Te pieniądze należą się rodzinie! Do spłaty kredytu odnalezienie "spadkobierców" to nie problem, ale odnalezienie ich w celu oddania pieniędzy to już mega problem...

A może by tak zamiast zgarnąć pieniążki i rozdzielić je między sobą w postaci premii, przeznaczyć je na domy dziecka czy dzieci chore skoro spadkobierców "nie ma"?!

Nieee... bo po co? ;/ Przecież taki prezesik nie może jeździć kilkuletnim mercedesem, a dzieci mogą umierać ;(
ZENEK47 / 83.30.143.* / 2015-03-06 08:35
Tak jak w temacie. Te dobra składane przez całe życie w ZUSie też. Mój tato zmarł a składki, sięgające 300.000 zł zagarnął ZUS. Przed śmiercią tato mi powiedział. "Gdybym zbierał te pieniądze sobie sam, to już bym je uruchomił i był w prywatnym gabinecie na kolonoskopii. Było to pierwsze badanie, które szpital zlecił choremu na raka - czas oczekiwania 3 miesiące. Przed badaniem tato już nie żył.
dan Wil / 62.21.73.* / 2015-03-06 08:32
Jak ogłasza się listę dłużników, to ogłosić listę z imienia i nazwiska kont uśpionych w banku, bez ujawniania danych adresowych. Sprawdzam na liście, jest nazwisko mojego rodzica dostarczam do banku dokument stwierdzający nabycie spadku i wiadomo co dalej...W ostateczności roztrzygnie sąd. A nie żeby państwo kradło to co do niego nie należy!!!!
ayna / 89.161.6.* / 2015-03-06 08:30
To powinno być zrobione w 1989r. A tak widać słabość państwa. Obcemu kapitałowi przekazano oszczędności nie tylko żyjących polaków. Aż trudno zrozumieć, że nasze państwo miało tak marnych ludzi przy władzy, że nie dbali o nasze pieniądze.
chłopie obudź się ... / 87.105.250.* / 2015-03-06 08:41
to nie jest słabość Państwa lecz jego pazerność i złodziejskie zakusy aby obywatel miał jak najmniej co najwyżej zgrzebną koszulę, którą jak zajdzie konieczność to też Mu się odbierze !
Hilikopter / 178.36.16.* / 2015-03-06 08:32
Nie rozśmieszaj mnie nawet takim stwierdzeniem, że ktoś chce zadbać o moje pieniądze. Owszem chce, ale na użytek własny.
yyww / 83.13.41.* / 2015-03-06 08:27
Złodzieje cały ten kraj to jedna wielka mafia każdy kryje każdego na wyższym stanowisku i tych buraków z wiejskiej !!!
NIE KRADNIJ RZĄD NIE LUBI KONKURENCJI
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
arczi794 / 83.9.153.* / 2015-03-06 08:34
Racja to zlodzieje ktorzy chca sie nachapac nawet kosztem zmarlych!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy