Forum Forum inwestycyjneFundusze

Kto sie boi poniedzialku niech sie wpisze!!

Kto sie boi poniedzialku niech sie wpisze!!

J.S. / 83.20.47.* / 2007-08-05 10:41
W poniedzialek bedę plecy tylko ile wydeje mi sie że ok 2%!!!!
Wyświetlaj:
cortez / 2007-08-05 22:27 / Bywalec forum
Jak mnie już drażnią takie posty. Ten to już rekordy bije. Nic taki post nie wnosi, niczego nie można się nauczyć, dowiedzieć. Tylko nerwy szarpie i panikę rozsiewa.
Nie mamy na to wpływu, czy będą spadki czy wzrosty, więc po co się zastanawiać i dzien w dzien zakładać podobne posty.
Chyba, że proponujesz formę zakładów. Kto będzie bliższy wyniku wigu, mwigu, swigu...
eh szkoda pisać.
nowicjusz1982 / 2007-08-05 19:18 / Dzieciak *€* forum
hmmm nie potrafie przewidziec jaki bedzie spadek jesli wogole bedzie jutro spadki sa bardzo prawdopodobne ale nie sa przesadzone pieniadze ktore inwestorzy zabrali z usa gdzies beda chciali zainwestowac ja jestem neutralnie nastawiony ale ogolna sytuacja nie wyglada dobrze w usa i gpw rowniez a ja mam cala kase na dwstop50miss i tez nie jest mi do smiechu ale czas pokaze licze ze bedzie dobrze w perspektywie dluzszej :))
suv44 / 2007-08-05 17:01
boje sie boje ,rozne mysli chodza po glowie/nawet umorzenie/
krzysiek29 / 2007-08-05 19:11 / Uznany Gracz Giełdowy
mysle ze poleci i to mocno w stanach spadki potezne w piatek jeden z bankow w niemczech strata 5 miliardow bedzie ciekawie
krzysiek29 / 2007-08-05 19:11 / Uznany Gracz Giełdowy
mysle ze poleci i to mocno w stanach spadki potezne w piatek jeden z bankow w niemczech strata 5 miliardow bedzie ciekawie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy