Forum Forum nieruchomościRemont

Którą Firmę Remontową wybrać - Warszawa

Którą Firmę Remontową wybrać - Warszawa

Zbyszek Wolski / 77.46.0.* / 2016-05-20 09:43
Ważna sprawą przy wyborze firmy jest jej wiarygodność i doświadczenie. Dużo firm podszywa się pod innych i bazuje na bardzo małej wiedzy budowlanej, co z doświadczenia wiem że przysparza dużo problemów w najbliższym czasie.
Ja w swoim życiu przerobiłem dużo ekip remontowych, ale dopiero ostatnio Ekipę Remontową Pana Radka. tel 882 772 715
Poleciała mi ich znajoma, widziałem jej mieszkanie i spodobała mi się staranność wykonania prac, sprawdziłem informacje o firmie w internecie i umówiłem się na spotkanie
Ekipa wykonała powierzone zadanie, przed czasem a co najważniejsze w umówionej cenie. W trakcie sześciu tyg. uwinęli się ze starym z lat 70-tych trzypokojowym mieszkaniem. Nie traktowali mnie szablonowo, zwrócili uwagę na kilka spraw poprawiających funkcjonalność, i sami zaproponowali rozwiązanie. Co najważniejsze materiały budowlane były po ich stronie więc miałem spokojną głowę. Cena warta jakości.

Życzę powodzenia w wyborze Ekipy i życzę bezproblemowego przebiegu prac :)
Wyświetlaj:
krzysztof889 / 79.184.131.* / 2018-06-29 12:24
ja wybrałem ekipe z Trójmiasta, daleko... ale są niezawodni. robili mieszkanie u moich znajomych i stwierdziłem ze też chce miec taki efekt. nie żałuje bo nikt by mi chyba tak tego nie zrobił... i zona wniebowzieta. oni sie nazywaja Perfect Construction, polecam.
windykator_terenowy / 2018-05-27 15:32
Ważne żeby firma miała pozytywne opinie, i posiadała uprawnienia potwierdzone dokumentacją. Każda poważna firma remontowa ma polisę OC. U mnie wykonali remont pracownicy Consulting Sati Sp. Z o.o. https://oferia.pl/wykonawca/consulting-sati-sp-z-o-o/1054248
Katalia / 46.229.149.* / 2016-11-15 13:20
Ja też chętnie polecę jedną firmę, która niedawno wykańczała mi mieszkanko. Firma nazywa się Complete Home. Jest to oczywiście firma z Warszawy.
radek363 / 188.146.53.* / 2019-09-05 14:21
Potwierdzam, firma godna zaufania. Robili u mnie remont mieszkania i wszystko było ok
martyna osiak / 78.11.223.* / 2016-07-03 19:42
Sam remont to jedno, a co z aranżacją? Ja bym szukała firmy, która kompleksowo się tematem zajmie, jak chociażby Decoroom z warszawy.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy