Forum Forum inwestycyjneFundusze

ktore fundusze inwestuja na NEWconect

ktore fundusze inwestuja na NEWconect

krzysiek29 / 2007-09-09 11:47
prosze o informacje ktore fundy tam inwesuja lub maja zamiar inwestowac wiem ze ten nowy mis uniona 10 procent moze inwestowac w ten rynek
Wyświetlaj:
TaS / 2007-09-10 23:28 / Tysiącznik na forum
new connect to rynek dla spekulantów... a fundmentów bym tam nie szukał... NA RAZIE!

hehe :)
Idyll / 2007-09-09 14:14 / Bywalec forum
No tak też słyszałem o tym, że Union wprowadza na rynek ten nowy fundusz. Generalnie to wielu inwestorów uważa , że się trochę spoźnili - ja też, ale ten NewConnect może być naprawdę dużą szansą dla funduszy MiŚ. Jest tylko jeden warunek - potężna liczba spółek musiałaby się zdecydowac na emisję papierów, ponieważ jak narazie to NewConnect nie starczy nawet dla jednego funduszu!
Ale będąc przy Unionie to bardzo zaintrygował mnie fundusz UniAkcje Mistrzostwa Europy 2012 - wg. ten fundusz będzie barometrem naszych przygotowań do tej imprezy!
krzysiek29 / 2007-09-09 14:45 / Uznany Gracz Giełdowy
gorzej jak nam odbiora te mistrzostwa bo jak narazie to nic nie zrobilismy
jan kowalski / 2007-09-10 08:50 / Tysiącznik na forum
nie bądż takim malkontentem, do EURO 2012 jeszcze mnóstwo czasu. Dobrze pamiętam, jak Grecy dzień przed otwarciem Olimpiady w Atenach malowali jeszcze stadion, dokonywali ostatnich poprawek, Portugalczycy też mieli ogromne kłopoty by zdążyc na czas. No, i udało im się, dlatego na razie nie widze problemów, po prostu należy wziąć się do roboty. W ciągu 4 miesięcy niewiele da się zrobić, ale 4-5 lat i owszem.
gregorek1979 / 2007-09-10 10:56 / Bywalec forum

Dobrze pamiętam,
jak Grecy dzień przed otwarciem Olimpiady w Atenach malowali jeszcze stadion


...Szkoda tylko ze my w takim tempie w 2012 bedziemy malowac dopiero fundamenty tych stadionow
...jak dla mnie to bedzie to jeden najbardziej ryzykownych fundow na rynku (new connect i wszystkie miski przy tym to prawie jak fundusze pieniezne lub obligacyjne...
jan kowalski / 2007-09-11 12:37 / Tysiącznik na forum
jesteś przesadnym pesymistą, większość inwestycji na EURO 2012 będzie miała charakter komercyjny, więc jak nie będzie problemów biurokratycznych, powinno się udać. To jest tylko moje zdanie, każdy może miec własne.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy