Forum Forum inwestycyjneFundusze

Które fundusze parasolowe w Mbanku nie pobierają opłat za konwersję...?

Które fundusze parasolowe w Mbanku nie pobierają opłat za konwersję...?

dartrz / 2007-11-19 17:32
Które fundusze parasolowe w Mbanku nie pobierają opłat za konwersję z jednego subfunduszu do drugiego?
I czy wogóle są takie?

BTW- które są warte inwestycji?

DT
Wyświetlaj:
cortez / 2007-11-19 23:09 / Bywalec forum
Teraz parasole są jak znalazł, bo można skonwertować z akcyjnych na bezpieczniejsze bez płacenia podatku. Ja najbardziej zadowolony jestem z oferty parasola Uniona. Straciłem już rachubę ile oni tych funduszy mają w ramach tego parasola, w każdym bądź razie masz szerokie możliwości. Do Uniona dołożyłbym AIG z podobnych względów.
pytajacy / 91.123.161.* / 2007-11-19 23:24
interesuje mnie parasol zebym mogl sobie kupic legg masona akcji a w razie czego przeczekac w jakims pienieznym nie placac belki wszystko jedno w sumie jaki to pieniezny bo w zasadzie to bez roznicy

gdzie takie cos dostane bo w ING maja tylko swoje ing akcyjne w parasolu to juz wole placic belke niz miec ich ing ktory jest cieniutki w porownanie z masonem
przewodnick / 2007-11-19 17:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Opłat za konwersję, zakup, odkupienie nie pobierają żadne fundusze w mBanku. Parasolowe różnią się tym od zwykłych, że nie jest pobierany tzw. podatek Belki przy konwersji.
scolnus / 2007-11-23 16:26 / portfel
Chba tak właśnie jest jest że nie ma opłat za konwersję, lecz konwersji można dokonać na fundusz ramach tej samej instytucji tzn. jeżeli masz legg masona akcjnego to możesz go przekonwertować na legg masona pienięznego lub innego legg masona. :). Różny jest też czas oczekiwania na przekonwertowanie. Mam najgorsze doświadczenie z AIG czekam 11dzień i nic. w przypadku Legg masona, BPH, czekałem około 4dni, w przypadku PZU najlepiej tylko 2dni. Czy może ktoś konwertował w AIG, czy też to tak długo to trwało?? mam tam sporo kaski i trochę mnie wkurza jak codziennie zerkam jak mi ucieka. Pozdrowienia dla wytrwa łych
dartrz / 2007-11-20 11:42
słyszałem (czytałem), że zdarzają się takie "parasole" (niekoniecznie w MBanku) gdzie przy konwersji z bezpieczniejszego subfunduszu na agresywniejszy opłat nie ma ale na powrót opłata juz jest.
Prawda to ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy