Forum Forum finansoweBanki

który bank da nam zarobić

który bank da nam zarobić

adamosek / 2013-05-14 09:45
w którym banku w Polsce można najwięcej pieniędzy zarobić? chodzi mi o jakieś programy lojalnościowe albo programy gdzie sa zwracane wydatki na konto?? swego czasu mBank miał takie oferty ale nie wiem jak to jest teraz
Wyświetlaj:
slepykurak / 2013-05-16 12:42
w polsce cyklicznie pojawiaja sie wlasnie takie informajce jak programy partnerskie, ma to na celu zwiększenie ilosci osob ktore przystepuja i otwieraja konta bankowe akurat w tamtym a nie innym bankui
iza powazka / 2013-05-16 11:48
Obecnie działam w programie partnerskim eBroker, na start 50 zł, dopiero zaczynam więc nie wypowiadam się o opłacalności, polega to na tym, że promujesz konta bankowe i otrzymujesz prowizje za wypełniony wniosek, nie trzeba obawiać się o autentyczność stron banków, na które jesteśmy przekierowywani, mam konto oszczędnościowe z takiego linka polecającego, dostałam dokumenty potwierdzające autentyczność konta więc bez obaw, niestety w programie zaistniałam dzięki osobie nie do końca uczciwej, która napisała że działasz w oparciu o umowę o dzieło i musisz załozyć konto do rozliczeń, a wystarczy konto które już masz(tu są jej dane http://andzia005.wix.com/agnieszkaszlachciak)a osoba ta zgarnęła prowizję za konto i za to ze przystąpiłam do programu, eBroker obecnie w związku ze skargami na tego typu działania podjął kroki prawne także program JAK NAJBARDZIEJ AUTENTYCZNY

jeśli ktoś jest zainteresowany proszę się zarejestrować z mojego linka polecającego dzięki temu ja zarabiam ale i ty też, za przystąpienie do programu 50 zł i własny link polecający, warto spróbować

http://goo.gl/rrKrc
Pamiętać trzeba / 2013-05-16 12:38
W zasadzie wszystkie banki me podobne oferty i ciężko jest znaleźć taką która faktycznie będzi edla nas korzystna... moim zdnaiem trzeba wybrac banki najlepsze, reszty chłam odrzucić
durexia / 2013-05-15 14:30
chodzi ci o zarobienie w sensie ile kasy mozesz zarobic majac tam konto czy polecajac to konto komus innemu? zarobic normalnie to raczej nie zarobisz bo zbyt male oprocentowanie jest zeby jakas sensowna kase zaoszczedzic
Saszka22 / 2013-05-15 15:39
Jeżeli nie beðziesz odkłądac dużych pieniedzy na konto , czy też na lokatę , to w zasadzie żaden bank nie da Ci zarobić!! Musisz dużo odkładać zeby mieć jakis procent!
stefanianiania / 2013-05-14 13:12
e no czemu, bank bankiem ale tyu tez masz mozliwosc zarobienia! ja zzrobilem 250zł bo polecilem bank 5 osobom ktore zalozyly tam konto i dizeki temu otrzymalem 50zł za kazda osobe ktora zalozyla tam konto
anal_izator / 2013-05-14 12:25
mbank ma naprawde fajne opcje teraz, takie jak programy partnerskie i dodatkwe pieniadze za polecenia otwarcia banku, do tego dochodzi opcja taka jak zbieranie punktow i kupowanie z bonusem i rabatem w sklepach wybranych prez mbank
Piskus / 2013-05-14 12:38
Raczej powinno się zadać pytanie który bank na Tobie zarobi... nie wierzę tak naprawdę w możliwość zarobienia pieniędzy mająć je w banku...
michal1267 / 31.2.127.* / 2014-07-20 22:13
A poza bankiem da się zarobić pieniądze? Ja jakoś nie wierzę w inwestycje na giełdzie jeśli to masz na myśli. Wydaje mi się, że całkiem niezłe pieniądze można zarobić na lokatach krótkoterminowych ale trzeba na bieżąco śledzić rankingi. Ja widziałem dzisiaj, że do 31 lipca w skoku wołomin można otworzyć lokatę na piątkę z oprocentowaniem 5,5%. Wkład musi wynosić minimum 10 tysięcy, lokata jest miesięczna. Jak dla mnie oferta jest całkiem spoko i można na niej nieźle zarobić. Śledzę rankingi od jakiegoś czasu i zauważyłem, że banki przeważnie dają po 4%

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: