Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Który kierunek wybrac: logistykę: innowacyjne technologie materiałowe czy międzynarodowe stosunki gospodarcze?

Który kierunek wybrac: logistykę: innowacyjne technologie materiałowe czy międzynarodowe stosunki gospodarcze?

killsometime / 2.122.181.* / 2013-07-26 18:44
Dostałem się na logistykę: innowacyjne technologie materiałowe i międzynarodowe stosunki gospodarcze na Uniwersytecie Łódzkim.

1. Który kierunek wybrac?
2. Bardzo boję się matmy, bo ciężko mi idzie, i muszę poświęcac dużo energii i czasu.
3. Po jakim kierunku jest więcej szansy znalezienia pracy?
4. Czy jest możliwośc przeniesienia się z logistyki ze specjalizacją na ogólny kierunek logistyka?
5. Jakie cechy charakteryzują osobę pracującą w tej dziedzinie (logistyce)? MSG i logistyka są do siebie podobne, kierunki na tym samym wydziale ekonomiczno-socjologicznym.
6. Czym się różni praca (proszę chociażby parę punktów napisac)?
killsometime / 2.122.181.* / 2013-07-26 18:44
Jeszcze chiałbym dodac, że jestem obcokrajowcem. 3 lata poświęciłem na naukę chemii, biologii i fizyki, próbując studiowac 1 semestr na chemii kosmetycznej, na intensywnych kursach maturalnych i w Studium jęz. pol. dla cudz. o profilu chemiczno-biologicznym. Chiałem dostac się na stomatologię, bo po niej nie trzeba martwic się o pracę i zarobki. To był bardziej wybór rodziców; zgodziłem się tylko z powodu przyszłych zarobków i niektórych moich cech charakteru. Nie udało się zdac egzaminu, ponadto nie jest to moją pasją. Byłem kilka razy u doradcy zawodowego, gdzie dowiedziałem się, że najbardziej pasujące kierunki dla mnie to turystyka, administracja, stos.miedz i europiestyka i logistyka. Udało się dostac się na te dwa, o które pytam się. Posiadam sertyfikat języka angielskiego na poziomie B2. Znam łotewski, polski, rosyjski i angielski. Nienawidzę matmy - bardzo ciężko mi idzie, zawsze miałem problem z nią, ale dawałem sobie radę. Teraz mieszkam w Wielkiej Brytanii, póki nie zaczęli się studia. Zamierzam szukac pracy na ten okres czasu.

Proszę o pomoc, muszę zdecydowac się, który kierunek wybrac. Dziękuję!

Najnowsze wpisy