Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Ktoś może zna DF PRIVATE doradzctwo finansowe?

Ktoś może zna DF PRIVATE doradzctwo finansowe?

drastic / 2012-03-13 16:40
http://www.dfprivate.pl/

Zastanawiam się czy coś u nich inwestować, czy to znowu jakaś dziwna firma.
Wyświetlaj:
zawiedziony / 46.112.38.* / 2014-02-18 13:31
podstawiają pod nos umowę do podpisu i mówią że wszystko ok a potem płać ponad dwa razy tyle co wziąłeś, a mówić że można im zaufać, że mają duże doświadczenie, nigdy więcej u pośrednika
qwertyuiop[ / 194.147.108.* / 2012-10-17 08:46
Trafiłem ostatnio na klienta u którego był akwizytor z DF. Szkoda gadać:)
Gosia71 / 79.188.223.* / 2012-07-03 12:31
Ja skorzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, a nie jak sprzedawcy próbujący mi coś wcisnąć. Utrzymują ze mną stały kontakt nawet po 6 miesiącach od podpisania umowy ubezpieczenia oraz inwestycji regularnej. Polecam!
mariusz167 / 2012-08-26 16:04
Ja również jestem bardzo zadowolony. Pomogli mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach.
Pomagali ze wszytkimi formalnościami podczas calego procesu kredytowania. Rzetelna i mila obsługa, naprawde polecam.
keram 112 / 212.180.168.* / 2012-03-15 20:32
firma wywodzi sie z expandera jestem miło zaskoczony
SONYA466 / 31.63.60.* / 2012-05-14 20:23
Zgadzam się, firma wywodzi się z Expandera a raczej jej szef.
Ogólnie firma pozornie uznaje się firmą doradztwa finansowego. Próbują ludzi omamić budowaniem tzw. Planów Finansowych w oparciu o analizę finansową. W rzeczywistości nastawieni na zysk ze sprzedaży Planów reg. oszczędzania Skandii i Generali. O kredytach oraz ubezpieczeniach nie mają pojęcia. Podsumowywując: gdyby faktycznie wykorzystywali Analizy pierwotnie opracowane w AWD, później przeniesione do Expandera a teraz w DF.... to była by gruba firma. Moim zdnaiem nie można opracowywać planów mając podpisaną umowę z jednym bądź dwoma bankami na hipoteki, dwoma towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz nie mając w ofercie lokat.
MIQ / 178.36.63.* / 2013-01-26 13:26
O rany co za inteligent to napisal... gdybys byl taki madry na jakiego pozujesz to bys dobrze wiedziel ze czas LOKAT sie skonczyl i sa one nieoplacalne.

Co mi przychodzi po firmie doradztwa ktora ma w ofercie 30 bankow gdzie 90% z nich ma oferty duzo gorsze od innych?

po co mi ubezpieczenie z jakies ze smiesznej firmy typu warta skoro dostane lepsza oferte na dzien dobry w innej firmie.

stawia sie na jakosc i najlepsze oferty a nie mydlenie ludziom oczu iloscia ofert.

skoro firma stawia na jakosc to mowi to tylko o tym ze oferuja klientowi to co najlepsze a nie jakis badziew.

Jaki wsadzaja w openie czy expanderze albo super taxcare hahaha
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy