Forum Polityka, aktualnościKraj

Ktoś strzelał do Kaczyńskiego?

Ktoś strzelał do Kaczyńskiego?

Money.pl / 2012-01-05 16:10
Komentarze do wiadomości: Ktoś strzelał do Kaczyńskiego?.
Wyświetlaj:
Botycki'52 / 213.195.179.* / 2012-01-10 23:50
Za tym stoi polski nie-rząd, to jasne jak słońce. A kto by inny miał w tym interes jak nie tchórze, którzy boją się że ich zbrodnie wyjdą na jaw?
vs / 178.42.180.* / 2012-01-10 22:05
sezon na kaczki jeszcze sie nie zaczał..
chłopak z Pragi / 195.212.29.* / 2012-01-09 12:21
Prawdopodobnie ktoś próbował przestrzelić szybę z wiatrówki. Snajper strzelał jakimiś seriami, bo trzy ślady są w podobnych odległościach w jednej linii
WIATRÓWKA AUTOMAT NO NO NO CZEGO TO GŁUPI NIE NAPISZĄ
kaczorek ma motorek / 2012-01-07 09:45 / Tysiącznik na forum
Aż się mnoży tu na forum od skunksów z bojówek PO ale już w tematach takich jak " Rostowski o deficycie.. W 2012 r. deficyt sektora publicznego wyniesie 2,97 proc. PKB..." ich nie znajdziecie ponieważ gówno jak nie może pływać mówi że woda jest za rzadka.
Bardzo pięknie z Was się naśmiewa znany kabaret , polecam bo to o was

Co będzie jak PIS dojdzie do władzy
http://vod.gazetapolska.pl/23-co-bedzie-jak-pis-dojdzie-do-wladzy
ździcho / 77.254.240.* / 2012-01-06 11:12
Zaraz, ale on żyje? Pytam, bo tu nic nie jest o tym napisane. A to:
którym jeździł Jarosław Kaczyński

Jeździł. Znaczy sie go pomordowano jednak?
Elendir / 2012-01-07 09:50 / Łowca czarownic
Kogo? Samochód?

opowiada obecny właściciel limuzyny.
ździcho / 77.255.228.* / 2012-01-08 07:45

Kogo? Samochód?

Kula przeszyła szybę, a potem potylicę Kaczyńskiego - jak w Katyniu. Zrobił to rosyjski snajper na zlecenie polskich zaprzańców.
edeq / 164.127.252.* / 2012-01-06 01:35
Raz chwyciłem "snajpera" na Wawrze w W-wie, Strzelił w przednią szybę mojej Astry. Dziad po 70-tce pienił się ze wściekłości, że śmiem jeździć po jego drodze (normalna ulica w W-wie). Ponieważ dostał kilka razy w pysk, zbiegli się sąsiedzi wolałem się ewakuować, niż wzywać pieski.
Później latał z linką z ciężarkiem i walił nim w samochody, wiatrówkę sobie odpuścił, bo pewnie jeszcze morda bolała. :)
jt / 87.105.50.* / 2012-01-05 23:10
I znowu jakiś temat zastępczy.Na Money.pl to już staje się normą.No i jeszcze ten tytuł,jak zwykle tutaj bardzo sensacyjny,a w artykule wiatrówka strzelająca seriami,nawet "Łowcy kropka B" by tego nie wymyślili.A wszystko aby ośmieszyć Kaczyńskiego i PiS.To przecież nikt z tej partii tego nie nagłaśnia,tylko jakiś dziennikarzyna szukający sensacji,a przy okazji jak widać we wpisach poniżej dowalając Kaczyńskiemu i PiS-owi.A naiwni dają się nabierać.Oj naiwni,naiwni.
Durr / 83.5.105.* / 2012-01-05 23:05
KOT ALIK POWRÓCIŁ !!! TO WYGLĄDA NA ZEMSTĘ !! ... ZEMSTA ZA "ODWRACANIE KOTA OGONEM" !!
ssidx / 91.215.239.* / 2012-01-05 22:37
szkoda, że to tylko wiatrówka i w dodatku nie trafił :-(
~Kris / 2012-01-05 22:02 / Tysiącznik na forum)
To był profesjonalista...
Sądzę, że tą maszynową wiatrówkę skonstruowano specjalnie, żeby zrobić niewidoczne gołym okiem wyżłobienie na szybie prezesa.
To niebywałe, podłe, i skandaliczne. Rząd powinien podać się do dymisji, i wyjechać na dobrowolne wygnanie w Beskidy.
push-pull / 83.30.177.* / 2012-01-06 00:20
powinien, ale z innych powodów
tesa1959 / 2012-01-05 22:35 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Profesjonalista? To był geniusz!!! Bardziej naciąganych oskarżeń jeszcze nie słyszałam. Zrobiło się cicho o PiS, a to dobrze nie wróży poparciu dla partii.
jt / 87.105.50.* / 2012-01-05 23:00
Jak to było?,czytaj ze zrozumieniem?,jakoś tak tesa1959 lubisz wpisywać.A kto tu kogo oskarża?.Kto nagłaśnia ten incydent?,PiS? czy dziennikarze?,a może nowy właściciel auta?.
kaczorek ma motorek / 2012-01-06 12:00 / Tysiącznik na forum
Myślę że tesa1959 rozumie to tak jak w tym kabarecie polecam dla odprężenia

Co będzie jak PIS dojdzie do władzy
http://vod.gazetapolska.pl/23-co-bedzie-jak-pis-dojdzie-do-wladzy
tesa1959 / 2012-01-05 23:11 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A czy ja tu oskarżam PiS? Czytaj ze zrozumieniem!!! Tak, tylko Tobie najwyraźniej trudno pojąć, że media sprzyjają także PiS..., a właściwie niektórzy dziennikarze. A może też być, że powodem podania tej sensacji był zbyt długo trwający spokój, czyt. brak wojny polsko - polskiej.
jt / 62.87.164.* / 2012-01-06 10:08

Bardziej naciąganych oskarżeń jeszcze nie słyszałam

No to kto jest tym oskarżającym?.

media sprzyjają także PiS
Nieliczne tak,ale na pewno nie "Money".


A może też być,
że powodem podania tej sensacji był zbyt długo trwający spokój, czyt. brak wojny polsko -
polskiej.

A jaki wpływ ta "sensacja" ma na, jak to określasz "wojnę Polsko-polską"?.
Tadeusz W. / 77.45.44.* / 2012-01-05 20:58
Panowie redaktorzy ! Snajperzy nie używają wiatrówek !
Choć - owszem - w Polsce i to jest możliwe - czy to świadczy o ubóstwie zamachowca ? Może to biedny emeryt, któremu minister opowiedział w telewizji dyrdymały co ma niby być a któremu lekarz przystawił czerwoną pieczątkę i aptekarz wysłał na drzewo i biedaczek chory i potrzebujący myślał , że winny tego bajzlu jest w tej gablocie ? Pomyślał nieszczęsny - pewno do rana umrę bo nie mam leku a na 100 % ceny mnie nie stać - oni mają mnie po moim całożyciowym trudzie uczciwej pracy w ..... no to zabiję tego ...................... co spowodował ten cyrk... .
jt / 78.9.30.* / 2012-01-05 19:23
Do tych wszystkich co poniżają,wyszydzają,wyśmiewają i pogardzają adwersarzy politycznych.Przeczytajcie poniższy list pana Marcina Fijołka zamieszczony w "wpolityce.pl".Ciekawe czy coś z tego do Was dotrze?.

"List do przechodnia po drugiej stronie ulicy. "Spróbuj spojrzeć na nas nie jak na obłąkanych, ale jak na ludzi, którzy chcą więcej"Piszę do Ciebie, mimo że będę potraktowany jako naiwny i łatwowierny. Piszę, mając nadzieję, że po drugiej stronie ulicy są jeszcze osoby otwarte na dialog i dyskusję. Piszę, nie mając wielkich nadziei na sukces, ale uwierz, mam jak najlepsze intencje. Nie chcę nawet, abyś zmieniał poglądy. Proszę tylko, żebyś spojrzał na nas inaczej. Mówiąc o drugiej stronie ulicy, mam na myśli czytelników „Wprost”, choć czasopismo to rozumiem w sensie szerokim, jako reprezentanta prorządowych mediów, zachwalających obecny stan rzeczy. Wybrałem „Wprost” dlatego, że kiedyś było pismem krytycznym, ciętym i faktycznie opiniotwórczym, a dziś stało się dodatkiem do rodzynek, jak skomentował mój znajomy patrząc na powyższe zdjęcie.
Różnimy się, mamy inne poglądy i wartości, inaczej wreszcie pojmujemy rolę i instytucję państwa. To na swój sposób piękne. Ale nie możesz traktować nas jako tych, z którymi nie siada się do dyskusji, którzy powinni być z niej wykluczeni. Im mocniej będziecie nas wypychać z debaty publicznej i uważać za ‘opozycję pozasystemową’, tym bardziej w naszych kręgach będzie rosła pokusa, aby potraktować to na poważnie, aby śpiewać ‘ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie’, aby kwestionować nie tyle sposób prowadzenia polityki , ale państwo jako takie, razem z jego instytucjami i mechanizmami. A to już spore zagrożenie. Nie twierdzę, że to tylko Wasza wina, ale benzyna do wzniecania tego ognia jest po Waszej stronie.
Spróbuj spojrzeć na nas nie jak na obłąkanych, ale jak na ludzi, którzy chcą więcej. „We want more”, jak pięknie powtórzył, za Oliverem Twistem, Piotr Semka w swojej książce o prezydencie Kaczyńskim. Potraktujcie nas jak niepoprawnych idealistów, jak marzycieli, jak przesadnie ambitnych, ale na litość, nie traktujcie nas jako tych gorszych, których trzeba wyeliminować z życia publicznego. Spróbuj zrozumieć, że nasze wymagania do rządu i państwa nie są spowodowane miłością do Kaczyńskiego albo nienawiścią do Tuska. Że tak naprawdę nazwiska traktujemy czysto eksploatacyjnie, że po prostu chcemy innego, lepszego państwa. Zrozum, że nie możemy przejść obojętnie nad smoleńską tragedią, w której ginie prezydent Polski, a śledztwo w sprawie oddane jest bez słowa Rosjanom. Śledztwo, w sprawie którego media odpuszczają kosztem kolejnego rozłamu w PiS albo polskich truskawek, które europejscy urzędnicy jedli w trakcie polskiej prezydencji. To nie tak, że na siłę szukamy zamachu i spiskowych teorii. Ale czy naprawdę, z ręką na sercu, jesteś w stanie powiedzieć, że klasa polityczna w Polsce zrobiła wszystko, aby wyjaśnić przyczyny katastrofy? Jesteś w stanie odpowiedzieć twierdząco na pytanie, czy media w Polsce rzetelnie i dogłębnie zajęły i zajmują się Smoleńskiem?
Pojmij, albo przynajmniej spróbuj, że to nie nienawiść do Tuska i Komorowskiego zalewa nam oczy, ale że to troska i tęsknota za poważnym państwem, realizującym swoje interesy, a nie zadowalającym się poklepywaniem po plecach i pochlebnymi recenzjami w zagranicznej prasie. Gdy można, ściskamy kciuki za rząd, jak w przypadku ministra Gowina i jego ‘deregulacyjnej, pozytywnej szajby’. Nie traktuj wreszcie krytycznych wobec rządu mediów jako ‘pisowskich’ tylko dlatego, że kontestują aktualny stan rzeczy. Przypomnij sobie, proszę, co mówiła Wasza strona w czasie dwuletnich rządów PiS. To nie kto inny, jak Monika Olejnik stwierdziła (w wywiadzie z Robertem Mazurkiem), że „trudne pytania zadaje się rządzącym, a nie tym, którzy są w opozycji”. Spójrz z dystansem na Twoją prasę, telewizję, radio. Potrafisz z ręką na sercu przyznać, że spełniają tę rolę? Że kontrolują rząd, rozliczają go? Że tak samo mocno dociskają premiera Tuska jak premiera Kaczyńskiego? Że równie mocno śmieją się z wpadek prezydenckich, jak dwa lata temu?
Skala negatywnych emocji po obu stronach rośnie z każdym dniem. I może faktycznie tego nie da się skleić. Ale im ostrzejsze słowa padają z ust polityków, im bardziej radykalne określenia stosują publicyści, tym częściej przychodzą mi na myśl słowa śp. prezydenta Kaczyńskiego:
„Czasem wierzę tylko w jedno – może jest to wiara zupełnie naiwna, a na pewno nie naukowa. Wierzę jednak, że czasami stan nasilenia zjawisk negatywnych osiąga taki poziom, że coś pęka.”
Może w końcu coś pęknie, czego Tobie jak i sobie życzę.
Tekst został wysłany do redakcji tygodnika „Wprost” oraz redakcji nowego portalu Tomasza Lisa."
kaczorek ma motorek / 2012-01-05 19:20 / Tysiącznik na forum
Medialna sensacja ,temat zastępczy
wyżłobienia nie są dowodem że powstały wyniku ostrzału z jakieś broni !
Też miałem podobne ślady na karoserii a szybę musiałem wkrótce wymienić .
Nic nadzwyczajnego debil motocyklem krosowym demonstrował moc swojego motocykla zwykły szpan debila , zabuksował kołem i kamienie posypały się w moje auto Nawet debilek nie zdawał sobie sprawy co uczynił i tyle tej sensacji . trochę samodzielnego myślenia co niektórym nie zaszkodzi
Mariusz169 / 83.23.102.* / 2012-01-05 17:58
"Snajper" z wiatrówki. Hahaha, tania sensacja.
Paranoja:P:P / 77.65.65.* / 2012-01-05 17:57
hehe....do mnie też wczoraj strzelano, mam ślady na szybie i wyżłobienia. Sprawcą okazał się kamyszek polny:)
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy