Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kuczyński: Czy stać nas na Euro 2012?

Kuczyński: Czy stać nas na Euro 2012?

Money.pl / 2007-04-19 16:47
Komentarze do wiadomości: Kuczyński: Czy stać nas na Euro 2012?.
Wyświetlaj:
Koala / 2007-04-19 16:47 / Bywalec forum
Bardzo wyważona i mądra wypowiedź. Mnie wczoraj za wypowiedzi w tym tonie nazwano malkontentem, pesymistą, i... (tych bardziej dosadnych nie przytoczę). No, ale ja, to tylko ja. Tu wypowiada sie ktoś, kto od lat związany jest z rynkiem, finansami, ktoś koto ma ustalona pozycje i renomę. Panie Piotrze, gratuluję odwagi w rozpalonej Euro 2012 Polsce. Ten głos jest bardzo potrzebny! Ja Panu za to dziękuję.
Gio4u / 91.94.22.* / 2007-04-24 01:42
Jak czytam takie gadania pana Kuczyńskiego (a swoją drogą lata z tymi swoimi komentarzami wszędzie - niczym exhibicjonista w parku) to mi się wydaje, że świat w miejscu stoi. Ostatnio napisałem do Xeliona, żeby go trochę wyłączyli, bo jednego dnia wróży krachy i ostrzega przed końcem świata a drugiego dnia zalewa go fala euforycznych wzrostów. Naprawdę szkoda papieru na taką pisaninę. Informuję zatem, że:
- po pierwsze infrastruktura która powstanie zostanie w całości wykorzystana po mistrozstwach
- po drugie inwestycje w drogi pomiędzy Ukrainą a Polską ucywilizują ten skansen, gdzie do dziś można częściowo jednie przejechać furmanką lub konno
- po trzecie pojawią się sponsorzy współfinansujący, którzy obiektami będą potem zarządzać - stadiony hotele etc
- po czwarte będą wpływy z biletów
A poza wszystkim powstała infrastruktura pomoże też w partnerskich stosunkach z Ukrainą

I jeszcze raz proszę wysłać pana Kuczyńskiego do wszystkich diabłów. Niech tam pisze te swoje bzdury, można mu nawet za to zapłącić, bo on przecież na hossie nic nie zarabia :-))))
marek 19-53 / 83.24.36.* / 2007-04-19 17:07
Niech się Koala nie ośmiesza.

Jest pewna różnica między krytyką a krytykanctwem.
Koala / 2007-04-20 08:49 / Bywalec forum
Przeczytaj tekst P. Kuczyńskiego jeszcze raz! Takich opinii będzie coraz więcej, gdy hurra optymizm ostygnie! A w Polakach stygnie wyjątkowo szybko, bo naszą narodową cechą jest "słomiany zapał". Więc sie nie ośmieszaj (19-53? Wygląda na to, że mocno siedzisz w PRL!)
marek 19-53 / 83.24.64.* / 2007-04-20 21:50
Akurat tekst P. Kuczyńskiego przeczytałem starannie i z tego powodu nazywam go krytyką. Jest wręcz bardziej analityczny niż krytyczny. Można z niego wyciągać wnioski.

Krytykanctwo zaś .......itd.

P.S.
Świń razem nie pasaliśmy.
Koala / 2007-04-20 21:53 / Bywalec forum
Całe szczęscie, bo ja z trzodą chlewną nie mam, nie miałem i nie chcę mieć nic do czynienia!
iron99 / 2007-04-20 10:18
naszą narodową cechą jest marudzenie,użalenie się nad sobą i pesymizm.To przykre :(
pietrut / 2007-04-20 17:13 / Bywalec forum
Przypominam Panom że ponad 60% wpływów z turystyki przejmie ukraina przy mniejszych wydatkach inwestycyjnych
/niższe ceny robocizny.materiałów i tp/.koszty inwestycyjne
będą niższe
Jest krajem tańszym niż Polska,bardziej egzotycznym,
i finał będzie w kijowie z tąd główny nurt turystyczny
zostanie skierowany tam właśnie

Najnowsze wpisy