Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kulczyk dostał zgodę na przejęcie Enei

Kulczyk dostał zgodę na przejęcie Enei

Money.pl / 2010-12-10 18:30
Komentarze do wiadomości: Kulczyk dostał zgodę na przejęcie Enei.
Wyświetlaj:
uwaga na portfele / 77.254.201.* / 2010-12-10 20:10
Uwaga na portfele!
kluczyk / 80.5.174.* / 2010-12-10 18:30
A czemu mnie to nie dziwi ?
j1j2j3 / 91.213.255.* / 2010-12-11 04:01
Bo znamy pana Grada z innych prywatyzacji.

Ja się nie oszkuję. Każda prywatyzacja która nie jest robiona metodą aukcyjną jest z góry ustawiana, nie ważne czy przez przetarg, czy przez negocjacje, czy zezwolenia. Zawsze można przyjąc jakieś arbitralne kryteria, (np. ile kto dostanie forsy i wpływów z tej operacji), i zrobić aby kupił ten co trzeba.

A aukcja przynajmniej była by obiektywna, sprawiedliwa i przyjrzysta. Gdyby była aukcja, to nawet wierzący w teorie spiskowe nie mieli by miejsca na domysły. Ale albo pan Grad jest głupi, albo wie co che osiągnąć. No, właśnie ja myślę, że on tylko udaje głupiego, ale to co chce osiągnąć nie jest korzystne ani dla skarbu państwa, ani obywateli, ani bezpieczeństwa energetycznego.
gufi1500 / 91.193.199.* / 2010-12-11 22:52
tak tak tak...to samo jest z firmami, które realizują projekty z EFS - prezesie tworzą spółki córki, wygrywa zawsze ta córka i tyle - kasa zostaje w rodzinie! ciekawe, czy tu jest podobna analogia..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy