Forum Polityka, aktualnościKraj

Kulisy śmierci Andrzeja Leppera. Ujawniono że...

Kulisy śmierci Andrzeja Leppera. Ujawniono że...

Wyświetlaj:
Papajo / 85.202.109.* / 2011-08-06 13:16
Dobry komentarz w WP .

"Nie można przecież cytować wniosków Policji i Prokuratury gdyż te instytucje skompromitowały się zupełnie. Polska obecnie to dół kloaczny z naiwnym narodem"

Za tą wypowiedzią na WP 69 na TAK, na NIE zero głosów.

Więc chyba nie jest tak źle z Polakami jak przedstawiają kryminalne media
arch / 2011-08-06 13:24 / Tysiącznik na forum

ostateczną przyczynę zgonu ustali sekcji zwłok

ale już wiadomo dzisiaj że
do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie,
miodzio1 / 91.225.9.* / 2011-08-06 13:59
juz nikomu nie bedzie przeszkadzal mial wszystkiego dosyc wysmielal go rzad niech sie ciesza byl czlowiek w porzadku wieczny odpoczynek racz mu dac Panie Bozia
(@) / 89.79.218.* / 2011-08-06 14:11
A co ma Bóg do morderstwa na tle politycznym ? to sprawa kryminalna a nie problem jakiejś wiary chrześcijańskiej czy muzułmańskiej.
tesa1959 / 2011-08-06 19:03 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Zawsze i wszędzie widzisz spisek i morderstwo?
(@) / 89.79.218.* / 2011-08-06 20:33
Spiski i morderstwa w polityce to chleb powszedni chrzcicielko nauczyciela z Nazaretu.Począwszy od spisku na życie Juliusza Cezara w wykonaniu sześciesięciu senatorów Rzymskich, skończywszy na Smoleńsku i "samobójstwie" Andrzeja Leppera. Ale dla Ciebie, to nie ma żadnego znaczenia, bo chyba twoim patronem jest : św.Tomasz Apostoł.

Ps: cyt:)) "Andrzej Lepper był człowiekiem o bardzo twardej skórze. Był bardzo brutalnie atakowany przez establishment medialno-polityczny i zahartował się. W polityce trzeba mieć grubą skórę, ale on miał ją w stopniu ponadprzeciętnym w tym środowisku. Tym bardziej jestem zaskoczony".................. napisał na swoim blogu europoseł Czarnecki.
tesa1959 / 2011-08-06 20:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

chrzcicielko
nauczyciela z Nazaretu

Chrzcicielem był Jan, a ja jedynie moge byc i jestem czcicielką.
establishment

modne słowo w pewnych kręgach, zajmujących się teoriami spisków.
zahartował się.

Nie da się zahartować. Często jest tak, że w czasie największych kłopotów człowiek daje radę, a gdy wszystko mija, wtedy dopada go depresja skutkująca często targnięciem się na własne życie. Zauważ, że śp. Lepper miał ogromne problemy finansowe i ciężko chorego syna. To mogło spowodować , że nie widział już sensu walki o cokolwiek. Na temat depresji i jej skutków wiem co nie co. Dopóki nie ma wyników sekcji zwłok, nie należy posuwać się do posądzeń o spisek czy działanie osób trzecich.
(@) / 89.79.218.* / 2011-08-06 20:57
Droga czcicielko, Andrzej Lepper był osobą głęboko wierzącą i dobrze o tym wiesz, że w waszej wierze śmierć samobójcza jest śmiertelnym grzechem. Dlatego ten twardziel, (były bokser zawodowy) prędzej by komuś kark przetrącił niż by targną się, na własne życie.

Ps:)) Także Renata Beger nie wierzy w samobójstwo. Była posłanka uważa, że Lepper był osobą wierzącą i jeszcze niedawno opowiadał, że wierzy w cud uzdrowienia swojego syna. Mateusz Piskorski mówi „Rzeczpospolitej”, że był od kilku lat zaszczuty ze wszystkich stron, ale nigdy nie pozbawiłby się życia z tego powodu. cyt:http://kampanianazywo.pl/
tesa1959 / 2011-08-06 21:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Załamanie, depresja jest niezależna od wiary. Nie do nas należy ocena stopnia wiary śp. Leppera, ale nawet największa wiara czasem nie obroni sie w walce z diabłem, bo on własnie działa tam, gdzie ta wiara jest wielka.
targną się, na
własne życie.


on - targnął się
Co do R. Beger, to nie jest ona dla mnie autorytetem, któremu mogę zaufać i uwierzyć.
M. Piskorski, R. Beger i jeszcze kto jest takim niepodważalnym autorytetem, który wie wszystko o psychologii i psychice człowieka? Najłatwiej jest przecież oskarżyć niewygodnych sobie ludzi. Nie oskarżam nikogo i współczuję rodzinie Leppera. Nie oceniam też jego czynu. To nie jest moja ani Twoja działka.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy