kultura na forum

max1224 / 2009-12-02 01:01
odnoszę wrażenie że pojawili się ludzie których bardzo boli to co z mozołem wypracowywaliśmy miesiącami na tym forum mianowicie wzajemny szacunek kulturę i fakt że można podzielić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami jeśli tego nie rozumieją to niech przynajmniej nie obrażają użytkowników jeśli podaję dokładne informacje o ruchu jaki wykonałem i jako uzupełnienie podaję procentowy skutek to nie po to by tymi procentami chwalić się tylko po to by oszczędzić ludziom zachodu i dostarczyć informacji cóż nie każdy top może zrozumieć, podobnie z trickami i udogodnieniami widzę to tak że jeśli coś ktoś odkrył i to odkrycie działa to jego prywatną sprawą jest czy poda to do wiadomości czy zachowa dla siebie i nie widzę nic złego w tym że od wymiany wykresami na privie aż huczy z tego zawsze coś dobrego wyjdzie ale widać są tacy którzy chcą tylko brać i w podzięce obrażać Wasza sprawa
O wiele przyjemniej będzie jeśli dyskutować będziemy i atakować problemy a nie uczestników forum pozdrawiam;-))
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2009-12-02 12:17 / 10-sięciotysiącznik na forum
Moja reakcja,jak i innych użytkowników też została sprowokowana poprzez niewybredny atak na Ciebie,a także przez epitety skierowane wobec innych,także tych bezimiennych użytkowników forum,którzy po prostu tylko czytają,ale nie zabierają głosu. Zbulwersowało mnie nazywanie ich "głupkami","idiotami","cymbałami"...itp w tym stylu. Każdy z nas kiedyś był,czasem jest i jeszcze nieraz okaże się leszczem. Na dodatek ten język! Sorki,ale ja także czuję się jakby "ubrudzony" przez to,że dałem się sprowokować. Choć było to w obronie na dodatek nie swojej... to pewne usprawiedliwienie. Ale nie do końca.Pzdr.
max1224 / 2009-12-02 12:21 / Tysiącznik na forum
rozumiem reakcje ale nie bardzo akcje ;-))
jakoś tak dziwnie tęskno do czasów gdy bylo tu miło i przyjaźnie i nikt nie bał się zadawać pytań w obawie ze zostanie upokorzony albo wygłaszać swoich opini narazając się na obelgi i tyle w temacie a za wsparcie dzięki ja też napisałem powyższe po ataku na u2marta
Zeus52 / 2009-12-02 12:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale w reakcji też się człowiek czasem zapędzi,choć wcale tak nie myśli,jak pisze...raczej wchodzi w narzuconą konwencję. I racja co do konkluzji: Skupmy siły do walki z rzeczywistymi problemami...
max1224 / 2009-12-02 12:51 / Tysiącznik na forum
jak dla mnie jesteś osobą która z racji wkładu w to aby forum było przyjazne i kulturalne nawet nie powininna mieć cienia wyrzutów a jeśli coś to tylko potwierdza Twoją wielkość w tym zakresie SZACUNEK
Zeus52 / 2009-12-02 13:48 / 10-sięciotysiącznik na forum
Łoj...i ten paszport tego,no jak mu tam? Co to zwie sie jako ten pojazd,na którym te kosmonafty latały...łokrutnie spadł,a to łoznką tygo jest,że redukcyj w miejscach roboty wiela nie ma. Dobry to znak i pewnikiem zauważonym bydzie pośród wiela inszych znakow na ziemi i w niebiesiech.
Zeus52 / 2009-12-02 13:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
Chodzi ło te podanio,co to je dawali na kredyty,na pobudowanie nowych chałup...
Zeus52 / 2009-12-02 13:09 / 10-sięciotysiącznik na forum
Łobaczmy na ten czas,co sie bydzie dzialo,bo wniosków przybyło łokrutnie,a analityki godoły,ze bydzie mniej....
bierr / 2009-12-02 14:38
a to co za dziwny szyfr
Zeus52 / 2009-12-02 15:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
A to po rozmowie ze znajomym bacą tak mi łodbiło.
Gucioo / 2009-12-02 07:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Max nie przejmuj się nimi i jedna dobra rada najlepsze na takich jest brak jakiekolwiek uwagi umrą na forum jak indeksy ,które nie chcą rosnąc pod własnym ciężarem :).
ps. wczoraj wszedłem częściowo w ml5 dziś powiększył wzrost myślisz ze to dobry ruch?
max1224 / 2009-12-02 08:32 / Tysiącznik na forum
to zależy czy wczoraj dałeś zlecenie czy wczoraj Ci zaksięgowano
Gucioo / 2009-12-02 10:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wczoraj dałem do 21:30 wiesz patrze na to sytuacje i po fakcie stwierdzam ze powinniśmy uciekając spod topora z wyceną w środę czwartek polisa nie ruszana i z powrotem w piątek nawrot w ml5 ale mądry polak po fakcie :)
tedchom / 2009-12-02 02:28 / Tysiącznik na forum
widzę że sie na coś wkurzyłeś, siadam do lektury bo dopiero wróciłam a jeśli max wkurzony to być nie dobrze:(
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy