Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kupic złoto namacalnie

Kupic złoto namacalnie

uncle / 77.252.18.* / 2009-01-10 18:16
Chciałbym kupić troche złota. Nie interesują żadne certyfikaty, papiery, fundusze, które są tylko zbiorem danych w jakimś komputerze. Chcę kupić złoto, nie wiem, w sztabce, monecie czyste złoto. Takie zebym sobie mógł schowac, zakopać i trzymac. Gdzie to kupie?
Wyświetlaj:
Ania W. / 217.99.255.* / 2018-09-24 16:47
Zobacz propozycję firmy Powiernik S.A.
Serdecznie polecam.
Trafiłam na nich cztery lata temu i nie ma mowy, żebym chciała korzystać z innych dostawców.
Mirek127 / 2018-09-24 14:07
Chyba najbardziej teraz zbliżone do giełdowych ceny złota ma http://mennica24.pl/ i nie przepłacisz na pewno. Trzeba się niestety na cenie mocno skupiać, bo im niższa, tym twój zysk większy. Wszystko, co u nich weźmiesz to się sprzeda później bez żadnych problemów.
door / 83.12.255.* / 2010-10-30 18:37
kupiłem sztabki 100g przez internet. Adres znalazłem na allegro. Firma z Andrychowa na H. Nie chcę reklamować, ale są rzetelni. Trochę się denerwowałem, ale wszystko doszło.
Riguerro / 125.25.218.* / 2010-10-30 08:50
Witam wszystkich!


Chciałbym podzielić się z Wami bardzo ciekawą możliwością inwestowania w złoto „Good Delivery” za pomocą Internetu, w sposób bezpieczny i wygodny. Strona dzięki której jest to możliwe znajduje się w linku poniżej:

http://zloto.bullionvault.pl/#COOKIECAKE

Osobiście zacząłem inwestować na wyżej wymienionej stronce jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony. Jest to internetowa giełda na której można kupić/sprzedać złoto od innych użytkowników zarejestrowanych w serwisie. Złoto którym można handlować jest najwyższej czystości (Good Delivery) i fizycznie przechowywane jest ono w skarbcu w Zurichu, Londynie lub Nowym Jorku. To gdzie chciałbyś przechowywać swoje złoto zależy tylko od Ciebie i sam sobie wybierasz skarbiec. Prowizje pobierane są od każdej transakcji kupna/sprzedaży lecz są one bardzo niskie (ok. 0.8% wartości transakcji). Istnieje również możliwość zakupienia srebra lecz prowizje są troszkę większe i jedyny skarbiec, który je przechowuje jest w Londynie. Po zakupieniu złota lub srebra otrzymujecie dokument potwierdzający nabycie kruszcu. Zakupów można dokonywać w jednej z trzech walut: USD, EUR lub GBP. Minimalna ilość kruszcu jaką można zakupić to 1 gram. Aby dowiedzieć się więcej poczytajcie sobie FAQ na stronie:

http://zloto.bullionvault.pl/#COOKIECAKE


Życzę powodzenia i udanych inwestycji w złoto!
rum / 217.99.255.* / 2018-09-24 16:42
kupujesz zloto którego nigdy nie dotkniesz, a nawet nie zobaczysz. Dlaczego? Sprawdź warunki dostawy.
/// / 94.75.121.* / 2010-05-11 13:37
W prawie kazdym kantorze,kupisz wyrob, albo zlom,mozna tez w lombardzie.
Kliknij sobie po prostu naprzyklad tak :
zloto kupno sprzedaz i sie rozejrzyj
//// / 94.75.121.* / 2010-05-11 13:45
Kupowanie zlota tera zto generalnie bardzo zly pomysl.Zloto jest bardzo wysoko w kazdej postacinajbardziej w wyrobach jubilerskich,zwlaszcza lancuszkach.
Kupujac teraz mas zbardzo nikle szanse,ze cena przekroczy w znaczacy sposob Twoja cene zakupu przez wiele,wiele lat.
Zloto jest takz ekiepska lokata na okazje wojny czy kataklizmu,zwlaszcza sztabki i monety.
jak jzu ktos pisal,podczas kataklizmow dziejowych reszty sie nie wydaje,podczas wojny ludzie placili zlota moneta za glupi bochenek chleba,zeby nie umrzec z glodu.
Jesli ams zdziewczyne,kupuj jej drobiazgi : kolczyki,wisiorki,malutkie pierscionki.
tego najlatwiej sie pozbyc po trochu nie narazaajc sie na klopoty to sie zawsze sprzeda.Wiedza o tym swietnie jubilerzy i wlasnie dlatego w ich sklepach jest tylko drobnica; lancuszki,medaliki,malutkie pierscioneczki,kolczyki i wisiorki,cienkie bransoletki
Jacek_ / 87.194.6.* / 2009-06-20 17:23
http://www.coinsmarket.co.uk
http://www.goldcoinexchange.co.uk/

Jeżeli chodzi tobie o monety to tam możesz kupić ile chcesz...
kiepski / 2009-01-29 01:48 / portfel / Tysiącznik na forum
w sztabkach lokacyjnych... nie daj sie ubrac w jakieś inne cuda.. ewentualnie monety złote wydawane przez NBP... ale nic innego...
na przykład tam
www.e-numizmatyka.pl
JB / 2009-06-20 18:23
Ktoś to widze odkopał.
No ale monety bulionowe NBP są strasznie drogie.
Juz lepiej kupić Krugerrandy, slote USD lub AUD. ale i tak spread na nich jest kilkanaście procent.
piotr3333 / 88.156.96.* / 2009-01-28 09:01
brokerpolinwet@go2.pl - złom złota w cenie rynkowej
inwestor krotkoterminowy / 94.196.238.* / 2009-06-20 19:38
jesli jestes w uk mozesz kupic u indyjskiego jubilera wyroby zlotnicze z 22 karatowego zlota :)
Marek356 / 83.27.126.* / 2010-11-07 16:47
Ja od niedawna kupuję złoto w firmie My Gold (www.my-gold.info). Dostarczają złoto (próba 999,9) na adres klienta po 7 dniach. Tutaj tel. do przedstawiciela, u którego kupuję: 609 378 517
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy