Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

kupno i sprzedaż akcji na GPW

kupno i sprzedaż akcji na GPW

riijo / 89.67.45.* / 2012-07-19 22:14
Witam.
Jak wygląda sprzedaż akcji na giełdzie GPW jeśli jest np. 100 chętnych sprzedać akcje a tylko 1 chce kupić.
To w tedy jest to rozdzielane?
Jest jakaś kolejka w tym od kogo pierwszego są odkupowane akcje?
Wyświetlaj:
ALGENTOR / 87.205.140.* / 2013-01-24 10:31
Witam, mam najlepsze rekomedacje jakie papiery kupić żeby zarobić w 2013 roku:
-ECARD - 0,50 ZŁ
-MIRACULUM - 0,30zł
-FERRUM - 12zł
- CEDC - 10 ZŁ
-ATLANTIS - 0,30ZŁ
- COMARCH - 99ZŁ
- LOTOS 49 ZŁ
alpejczyk / 87.205.140.* / 2013-01-24 10:36
Moment zakupów akcji zaczyna się wtedy kiedy wszyscy mówią, że będzie jeszcze gorzej, wtedy trzeba się cieszyć bo nawet sie nie obejżymy a już bedzie dobrze. KIEDY JEST DOBRZE to trzeba już sie martwić i płakać bo niespodzianie sytuacja się zmieni.
Ciułacz / 2012-07-19 23:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Riijo witaj !
Pytasz :

Jest jakaś kolejka w tym od kogo pierwszego są odkupowane akcje?

Tak jest kolejka, po wpłynięciu zlecenia sprzedaży wszystko jest rejestrowane w arkuszu zleceń i jest według kolejki.
To samo się tyczy do zakupów.
Zobacz np tu :
http://www.konkomp.pl/wgpw/index.php?page=stocks&stockName=111&sortMethod=all
Gosc1001 / 82.24.148.* / 2012-07-25 17:05
Witaj Ciułacz.
Cierpliwy jesteś, dwa lata mnie nie było tutaj, jaki jeleń mi się podszył pod nick ale to mnie nie rusza a Ty ciągle tutaj. Jak sobie radzisz?
Nie zapomnijcie panowie, że zlecenie pkc ma priorytet przed wszystkimi, (nawet jeśli zostało złożone później) często używane do ustalenia ceny na otwarcie, zamknięcie czy przy innym gmeraniu w cenach przez wtajemniczonych.
Pozdrawiam (LL - kiedyś, zanim jakaś ciota zaczęła ludziom ubliżać pod moim nickiem)
Ciułacz nie logo / 184.163.131.* / 2012-07-26 00:24
LL witaj !
Słusznie zauważyłeś ale dla prostego pytanie nie chciałem za dużo pisać .
Musze przyznać że czasem byłem zablokowany przez to
gmeraniu w cenach przez wtajemniczonych

Pytasz
Jak sobie radzisz?

Hm... staram sobie nie komplikować żywota,dalej nie biorę kontraktów, tylko od czasu do czasu coś się staram uskubać , obecnie prawie całkiem na gotówce i czekam co będzie po sezonie ogórkowym.
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy