Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Kupno pod wynajem się opłaca? Sprawdź

Kupno pod wynajem się opłaca? Sprawdź

Money.pl / 2012-12-06 14:25
Komentarze do wiadomości: Kupno pod wynajem się opłaca? Sprawdź.
Wyświetlaj:
bojko / 46.186.9.* / 2013-05-03 10:47
Według mnie się opłaca, nawet jeśli miałbyś brać kredyt, wtedy kredyt możesz opłacać z płaconego Ci czynszu a mieszkanie jest Twoje, później jak znalazł dla dzieci lub sprzedać, sam wiele lat wynajmowałem kobiecie, która była już na emeryturze, wiem, że trzymała mieszkanie dla swoich wnuków
kicker / 2013-04-23 14:10
Pytanie, komu i gdzie chcemy wynajmować. Jesli studentom w dobrej lokalizacji, to popyt zawsze będzie, bo mało kogo stać, zeby na poczatku studiów kupić swoje mieszkanie, akademiki są pełne, więc taki typ najemców zawsze będzie.
karrol / 31.175.61.* / 2012-12-07 16:47
ja wychodzę z założenia, że jak ktoś ma pieniądze do zainwestowania, to najlepiej to ulokować w jakieś mieszkanie z potencjałem... w warszawie jest zawsze popyt na wynajem, przyjeżdża coraz więcej obcokrajowców, więc dobrą opcją może być zakup apartamentu w takiej eleganckiej, stylowej rezydencji foksal, widziałem ją ostatnio będąc w śródmieściu. i nawet jak na centrum jest tam stosunkowo cicho, wiec wynajmujący na pewno by się znaleźli
stfu888 / 87.105.187.* / 2012-12-10 10:18
a ona się jeszcze nie wyprzedała? Widziałem gdzieś informację, że początek sprzedaży był chyba na początku 2010... to chyba tych mieszkań już na rynku pierwotnym nie ma do kupienia?
catpower / 2012-12-10 10:19 / Bywalec forum
nie ma nic lepszego niż wykupić mieszkanie tylko po to, zeby go wynjać, nie dość że kredyt się sam spłaca to jeszcze można na tym zarobić
stfu888 / 87.105.187.* / 2012-12-06 14:25
Temat: "Kupno pod wynajem się opłaca? Sprawdź"

Sprawdziłem, i dowiedziałem się, że jest popyt, że takie to a takie mieszkania się kupuje, ile one kosztują za metr, że tanieją... i że firma na B w inwestycji X ma jeszcze parę ostatnich mieszkań (bo sprzedają się jak ciepłe bułeczki) i jest ostatni moment na zakup w celach 'inwestycyjnych'.

Nie poznałem jedynie odpowiedzi na pytanie tytułowe...

Najnowsze wpisy