Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Kupuj ,,Naftę" (21.12.2007r.)

Kupuj ,,Naftę" (21.12.2007r.)

Prokurator / 2007-12-21 20:14
Witam wszystkich wieczorem. dziś mam dla Państwa tylko jedną rekomendację,którą podaję poniżej:.
,,Nafta" kupuj z limitem ceny 59,41 zł. Termin ważności zlecenia do 03.01.2008 r.

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

P. S. Wszystkim inwestorom giełdowym życzę zdrowych, spokojnych i tym samym wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz z ich okazji samych sukcesów w inwestowaniu na giełdzie, w życiu zawodowym i radości w życiu osobistym.

Prokurator.
Wyświetlaj:
zdolowany / 91.123.161.* / 2007-12-21 21:39
Panie Prokuratorze:
Kupilem synthos za 1,51 w.g. wczesniejszych rekomendacji potem byla kolejna rekomendacja kupna nizsza i caly czas synthos leci w dol dzis wszystkie indexy poszly do gory a synthos dalej spada jest juz 1,35
to samo z drozapolem spada a tez kupilem w.g wczesniejszych rekomendacji
co mam zrobic czy odbija sie jeszcze czy trzeba zmniejszac straty?
pozdrawiam
Prokurator / 2007-12-23 17:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,zdołowany".
Nie zalecam Ci sprzedaży żadnych akcji ze stratą.
Dla akcji wymienionych przez Ciebie spółek nie wykluczam podania kolejnych rekomendacji kupna o ile obecna sytuacja nie ulegnie zmianie. Zalecam sprzedaż tych akcji tylko po podaniu przeze mnie rekomendacji sprzedaży dla nich.

P.S. Życzę Ci zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.

Prokurator.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy