Forum Forum nieruchomościBudowa

Kupujesz mieszkanie? Sprawdź, ile kosztuje jego wykończenie

Kupujesz mieszkanie? Sprawdź, ile kosztuje jego wykończenie

Wyświetlaj:
irenna621 / 109.231.7.* / 2013-09-13 20:28
Opcja z wyposażeniem kuchni i sprzętem AGD to dobre rozwiązania dla zapracowanych i chcących zaoszczędzić nerwów i zdrowia. Nam bardzo się spodobało wykończenie jakie wykonał nam jwc
luca_fr / 83.157.93.* / 2012-11-04 22:15
nooo 400 zl za metr zrób to sam to jak dla mnie kosmos bo standard to na pewno nie jest.. jak dla mnie "zrób to sam" to znaczy sam wybierz kup i przywieź płytki ,panele inne materialy (wystarczy poszukać na internecie w sklepach i poczytać forum) itp potem zrób co umiesz a do reszty poszukaj fachowców i ich przypilnuje(jak czegoś nie rozumiesz to są ulotki, broszury internet itp) efekt gwarantowany a przy okazji cena bardzo bardzo atrakcyjna.. a cena za metr materiału w standardzie jest znacznie niższa... a wykończenie w niektórych firmach developerskich itp jest na sztukę po prostu kaszana w większości z duza kase przy uzyciu najtanszych materialow...
aaudytor / 2012-11-06 15:17 / Bywalec forum
Uważasz, że 400 zł to dużo? Z materiałami i robocizną to bardzo mało. Nie znam innych ofert, znam ofertę JWC bokupiłem tam mieszkanie i akurat materiały są porównywalne z pakietami firm wykończeniowych, które sprzedają je po 600-700 zł/m2.
aaudytor / 2012-11-04 22:01 / Bywalec forum
Radziłbym przy przeglądaniu tego typu ofert zwrócić uwagę na szczegółowy zakres prac i specyfikację materiałów. Wiem, że JWC np. oferuje do wyboru 3 pakiety (Silver, Gold i Platinium) więc mamy wybór, ale inni narzucają np. dwa rodzaje płytek i walą schematami.
bolo123 / 89.71.10.* / 2012-11-04 10:35
Ograniczenie czasu? Przeciez czas to pieniadz wiec o co chodzi w tym artykule? bo ceny sa z kosmosu
ewwwo / 80.238.108.* / 2013-01-17 20:46
No rzeczywiscie ceny są bardzo wysokie. My sobie po mału to sprawdzamy bo teraz w planach u nas zakup mieszkania w Shiraz Trio na Bielanach. I trzeba zaplanowac urzadanie mieszkania.
Przedsiebiorczosc / 89.71.10.* / 2012-11-04 10:34
Czlowieku z Money ktory to piszesz, prosze napisz kolejny artykul, ale zrob kosztorys na podstawie tego co mozna kupic w necie zrobic samemu ewentulnie jak ktos paneli nie potrafi polozyc wezmie majstra ktory je kladzie za 15 zl:) Zrob konkretna analize, to bedzie ciekawszy pomysl, bo kazdy kto ma troche w glowie wie ze te ceny sa z kosmosu

Najnowsze wpisy