Forum Forum finansoweBanki

Kurier siódemka i praktyki dot przewozu i bezpieczeństwa korespondencji w GETINBANK

Kurier siódemka i praktyki dot przewozu i bezpieczeństwa korespondencji w GETINBANK

Adam465 / 83.238.42.* / 2014-03-14 09:28
Zdarzyła mi się bardzo nieprzyjemna sytuacja przy zakładaniu konta swobodnego w GETIN BANKU. Spawa w skrócie wygląda następująco:
Kurier siódemki p. Adam K. przywiózł do mnie umowę dot w/w konta w GETIN BANK- u. Po podpisaniu jej przeze mnie chciał opuścić lokal (moje mieszkanie) z dokumentami w reku
(nie zaklejając koperty w której znajdowały się kserokopia mojego dowodu osobistego pełna umowa miedzy bankiem a mną w której zawarte było nazwisko panieńskie mojej matki
itd. Kurier siódemki stwierdził, że takie są praktyki przewozowe (ze ponosi pełną odpowiedzialność za przesyłkę). Oczywiście, że się z tym nie zgodziłem ponieważ zawarte w przesyłce tzw dane wrażliwe nie powinny być udostępniane osobom trzecim, czyli w tym momencie przewoźnikowi. PRZYPOMINAM ZE KURIER CHCIAŁ WYJŚĆ ODE MNIE Z DOKUMENTAMI W OTWARTEJ KOPERCIE !!! Koniec końców po awanturze i interwencji policji tak POLICJI !!! wydałem dokumenty kurierowi zaklejając uprzednio kopertę. Informację która powyżej napisałem ku przestrodze aby inny klienci Getin banku i siódemki uważali komu i w jaki sposób przekazują swoje dane osobowe. Mam nadzieje ze moja "przygoda" uświadomi czytającym ten post jaka wielka jest nieodpowiedzialność kurierów siódemki oraz Getin banku - pozwalającym na takie praktyki.
Wyświetlaj:
pawel kosowski / 91.226.7.* / 2014-09-01 18:17
a ja miałem tak ze kurier nie dowiozl mi wogole dokumentow bo mu pasowalo tylko o 8 rano codziennie niechcialo musie zadzwonic przez tydzien ponad ,az przesyłka sie wrocila,,,najlepiej jak to ja bym do niego poojechal i poprosil czy mi da..
mikolaj6512 / 88.156.183.* / 2014-09-02 19:44
Ale przecież mogłeś zakleić kopertę z dokumentami i tak dać kurierowi. Ja tak zrobiłem

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: