Forum Forum inwestycyjneForex

Kurs sprawiedliwy nie wszystkim się opłaci. Zobacz, komu raty mogą wzrosnąć

Kurs sprawiedliwy nie wszystkim się opłaci. Zobacz, komu raty mogą wzrosnąć

Wyświetlaj:
Stary 1 / 109.125.209.* / 2016-01-16 09:59
Pan Prezydent ma wielkie serce. Chciałby wszystkim i tym chytrym całe życie przychylić nieba. Moja komusza rodzina z za Poznania nie mogła się nachwalić jaki to rarytas kredyt we frankach. Jak to się opłaca. Jaki jestem frajer że biorę w PLN. Bo oni kupują i kupują . I co? Zesr***ło się. Dzisiaj lament. Panie Prezydencie. PO co Pan się lituje nad chytrym. Są tacy którzy ulegli namowie, ale rozum mieli. Nie musieli. Każdy wie co to pożyczka. Zaś są tacy jak moja rodzinka. MAło, mało, całe zycie mało. Historia pokazuje że życie za czyje, to kosztowna sprawa. I trudno. Polak przed i po taki sam. To niech cierpi jesli tego chciał. Torbę znajdzie w smietniku. Kij znajdzie na krzaku.
RADEK81 / 188.146.4.* / 2016-01-16 09:59
PO PIERWSZE - PAN PREZYDENT DUDA , PRZYNAJMNIEJ NIE JEST SCHOWANY POD ŻYRANDOLEM I COŚ ROBI , W ODRÓŻNIENIU OD POPRZEDNIKA , KTÓRY W CHAMSKI SPOSÓB OSZUKAŁ POLAKÓW , W SPRAWIE CHOCIAŻBY PODNIESIENIA WIEKU EMERYTALNEGO . MÓWIŁ ŻE NIE ZGODZI SIĘ NA TO , A USTAWĘ OCZYWIŚCIE PODPISAŁ . PO DRUGIE - CI LUDZIE , POWINNI SIĘ ZASTANOWIĆ TRZY RAZY , JAK BRALI TE KREDYTY , BO TO ZAWSZE WIĄŻE SIĘ Z DUŻYM RYZYKIEM KURSOWYM . A PRAWDA JEST TAKA , ŻE JAK FRANK BYŁ PO 2 ZŁ , TO ŚMIALI SIĘ Z TYCH , KTÓRZY MIELI KREDYTY W ZŁOTYCH , A TERAZ WIELCE PŁACZĄ . DOBROWOLNIE ZGODZILI SIĘ NA TO RYZYKO I ŻADEN SĄD , NIE UNIEWAŻNI TAKIEJ UMOWY ( BYŁ JUŻ TAKI WYROK ) . W ZWIĄZKU Z TYM , TAKIE KREDYTY MOIM ZDANIEM , POWINNY BYĆ DOSTĘPNE TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA NAJBARDZIEJ ZAMOŻNYCH KREDYTOBIORCÓW , Z NAJWYŻSZYMI DOCHODAMI . BO JAK TAKIM LUDZIOM SKOCZY RATA , TO BĘDĄ MIELI NA PRZYSŁOWIOWY CHLEB . A SPRAWA POTOCZY SIĘ TAK , ZARAZ O POMOC UPOMNĄ SIĘ LUDZIE , KTÓRZY MAJĄ KREDYTY W ZŁOTÓWKACH , BO Z JAKIEJ RACJI POMOC MAJA OTRZYMAĆ TYLKO ''FRANKOWICZE'' ??? CI CI MAJA ZOBOWIĄZANIA W ZŁOTYCH , SĄ GORSI ??? JAKO PODSUMOWANIE - ''WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY'' I TRZEBA BYŁO WTEDY MYŚLEĆ , A NIE ZADŁUŻAĆ SIĘ BEZ NAMYSŁU , TRZEBA SIĘ BYŁO ZASTANOWIĆ , CZY JAK KURS SKOCZY I WZROŚNIE RATA , TO NIE BĘDZIE WTEDY PROBLEMU .... BRUTALNE , ALE W MOJEJ CENIE TRAFNE ...
Beata123.68 / 83.29.82.* / 2016-01-16 10:05
RADEK81 rozczaruje Ciebie jest wyrok i to prawomocny uniewazniajacy cala umowe, trwalo to dlugo i duzo kosztowalo wkladu wlasnego ale klient wygral. Dodatkowo w umowach masz klauzule abuzywne i jakby je bank zgodnie z prawem przestal stosowac to zostaje kredyt w PLN oproentowany na stawce Libor. Tylko, ze aby to na banku wymusic bo oczywisci KNF ma to gdzies musisz isc do sadu a sprawy w Polsce to kilka lat a klient musi placic raty w terminie, oplacac mecenasow i wplacic jeszcze zabezpieczenie wiec jak go nie stac na te fajne dodatki to siedzi na 4 literach.
RADEK81 / 188.146.4.* / 2016-01-16 10:14
być może przegapiłem ten wyrok . ale był i taki , gdzie Sąd , odmówił unieważnienia umowy , bo klient dobrowolnie się zgodził na ryzyko . i nie wiadomo , jaka w tamtej sprawie była dokładnie sytuacja - bo to też należy brać pod uwagę . skoro ci ludzie mają dostać pomoc , to ja , mający zobowiązania w złotych , też chcę takiej pomocy . gorszy jestem ???
π / 188.146.9.* / 2016-01-16 10:04
Coś tam robi.Niekoniecznie zgodnie z prawem i czekiwaniami obywateli.
Hgfhjb / 94.254.198.* / 2016-01-16 09:56
Te komentarze o lamentowaniu i płaczu to chyba pisze jedna osoba albo grupa,, kargul u płota,,...Nikt nie lamentuje zwyczajnie ludzie nie dają się kroić...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bib / 93.174.30.* / 2016-01-16 09:52
kurde, według kalkulatora mój sprawiedliwy kurs to 4,21, hmmm, czyli ciągle zyskuję względem kredytu w złotówkach, ciekawe jak to możliwe,
Hffhjj / 94.254.198.* / 2016-01-16 09:51
Nikt nie kazał bankom stosować klauzul abuzywnych ani spreadow..ustawa pomoże zaoszczędzić wielu osobom czas i pieniądze..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
zdodjaos / 91.236.137.* / 2016-01-16 09:49
Jestem przeciw pomaganiu kredyciarzom bo Polacy to postaw się zastaw się a potem płaczą. Trzeba myśleć a nie jak dają to biorą ile się da a potem lament.
Mrumru / 83.5.206.* / 2016-01-16 10:01
Ciekawe skąd ty masz mieszkanie. Zalatwione z urzędu przez "znajomych"
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
~|~ / 188.146.9.* / 2016-01-16 10:10
Ja swoje mieszkanie mam po mamie.Najpierw ona spłacała wykup od gminy,potem ja.Nie stać mnie na płacenie rat kredytów hipotecznych.I nie każdy ma na kupce odłożone na wkład własny i do tego jeszcze zdolność kredytową.Na mieszkania stać ludzi bogatych.
Beata123.68 / 83.29.82.* / 2016-01-16 10:13
mam wrazenie, ze jakby kazdy mogl po mamie, ktora dostala od gminy mieszkanie miec to by nie bral kredytu. Gminy jakos teraz nie rozdaja mieszkan. Wiec masz wybor albo kredyt, albo wynajem albo mieskznaie z rodzicami.
apsik367 / 95.141.29.* / 2016-01-16 09:49
Niech przeniosą kredyty do SKOK-ów,wszyscy będą zadowoleni,prezes,prezydent....:)
jan683 / 37.7.68.* / 2016-01-16 09:48
to trzeba było brać kredyt w PLN i nie było by problemu.To tak ja jak bym poszedł do kasyna i przegrał i bym teraz chciał żeby mi zwrócono część pieniędzy ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie brakuje ludzi którzy chcą ustawić wszystko pod siebie.Ciekaw jestem jak by im CHF spadł do 2zł czy by chcieli oddać różnicę.
JEST RYSYKO JES ZABAWA TO SIĘ TERAZ WSZYSCY CHF BAWCIE SAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szkuner / 31.61.140.* / 2016-01-16 09:50
Po pierwsze naucz się pisać. Po drugie naucz się czytać. Po trzecie naucz się rozumieć.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Vvfhjm / 94.254.198.* / 2016-01-16 09:48
Najbardziej śmieszna jest ta polaczkowata zawiść żółć i jad....Nikogo nie zaboli po kieszeni budżet kraju zyska i gospodarka też....A tutaj szał wariactwo...co was to boli?? Banki już swoje dostały i to w nieczystej grze...więc czas żeby było trochę sprawiedliwiej...i tyle...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
pelos / 94.240.38.* / 2016-01-16 09:47
bezczelność ku....stwo manipulacja od poltora miesiąca dziennikarzy, politykierów z pelo psl palikociarni dwa petrufa ,agentur ,tzw uni nie granic.... co zrobiono przez ostatnie osiem lat, co zrobil poprzedni prezydent ?????.....nic czyli g....o oprócz wysprzedawania wasalizmu i ukrytej biedy u 85 % Polek i Polakow.
Dudek645 / 31.61.141.* / 2016-01-16 11:19
Nie zapominaj o lekarstwach i włącz ulubioną rozgłośnię RM. Na nic więcej cię nie stać
zgod :)) / 91.198.177.* / 2016-01-16 09:47
franek się wzburzył a złoty piętrzy się i spuchnąć nie może
romat / 95.49.90.* / 2016-01-16 09:46
Przestańcie ściemniać!
Brałem kredyt hipoteczny w 2002 i widziałem jacy cwaniacy brali w tym czasie kredyty we frankach, przez te wszystkie lata płacili raty o kilkadziesiąt procent niższe niż ja a teraz płacz bo zostali oszukani!
nich zwrócą różnicę w ratach od czasu zaciągnięcia kredytu, czyli swój zysk a nie protestują !
Przecież to zwyczajne wyłudzenie, a prezio powinien zrzec się tego doktoratu z prawa, bo z prawem to on ma tyle wspólnego co małpa z telefonem
Jurek 1277 / 109.241.106.* / 2016-01-16 09:46
Ludzie czego wy chcecie wam nie dogodzi sam lucyper jest takie powiedzonko widziały gały co brały masz kredyt to spłacaj a nie skomlisz jak by sytuacja była odwrotna no to by w tym kraju nagle odezwało się tysiące mądralińskich jaki to oni kokosowy interes zrobili miałem kolegę który miał 3 samochody był hodowcom trzody chciał zostać właścicielem knajpy jak pobrał kredyt przyszła inflacja a jak spłacił pożyczkę to nie miał nic tak nas skubią
anton2222 / 85.219.176.* / 2016-01-16 09:45
nie wszystkim się opłaci bo specjalnie brali kredyty kilka miesięcy temu licząc na że spłaci je rząd
jak brałem kredyt w markach na auto to nikt mi go nie pomagał spłacić
brałem go sam świadomie i spłacałem bez p************ że raty są coraz większe
sabbath61 / 89.238.40.* / 2016-01-16 09:44
Dla mnie, to skandal, aby państwo pomagało tym, którzy biorą kredyty, a spłacać będziemy MY!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy