Forum Forum inwestycyjneForex

Kurs sprawiedliwy nie wszystkim się opłaci. Zobacz, komu raty mogą wzrosnąć

Kurs sprawiedliwy nie wszystkim się opłaci. Zobacz, komu raty mogą wzrosnąć

Wyświetlaj:
ja45 / 188.246.158.* / 2016-01-16 11:20
najważniejsze powstał ,,kurs sprawiedliwy'' pan Prezydent to geniusz szkoda, że wasal prezesa.
Własna dzialalnosc / 78.131.209.* / 2016-01-16 11:16
Wziąłem kredyt w złotówkach, bo przeanalizowalem temat, ze franki to ryzyko zbyt duze.
Dlaczego socjalizm myśli za idiotów, a karze tych co myślą...
Stado baranów kierowane przez wilka czy stado wilków kierowane przez barana i tak kończy podobnie...
Samodzielność w obecnej Europie nie jest pochwalana...
Nie frankowiczom / 94.254.147.* / 2016-01-16 11:13
W takim razie powinni obniżyć kredytobiorcom z PLN oprocentowanie i prowizje do kredytów we frankach bo tamte były niższe
ZwykłyPolak / 178.235.139.* / 2016-01-16 11:12
a jak uruchomić ten plik? Muszę kupić drogie oprogramowanie jakieś? Chyba prezydend nie chce abyśmy wydali 500 pln dziecko (którego i tak nie ma) na produkty zachodnich firm? No kto podpowie? No bo ja nie mam babilonu. Zwykły PC z Ubntu.
ojro / 178.235.139.* / 2016-01-16 12:08
Musisz kupić komputer taki jak ma prezdydend. Wydasz z 5000 pln na niego. Do tego oprogramowanie systemowe microsoft - to jakieś 500pln z usuługą instalacji. Potem ok 1000 na microzoft ofis - i będziesz mógł skorzystać z pliku. Proste, prawda? Przecież Polacy to bogacze - nie wiesz o tym?
logiczne myslenie / 95.41.123.* / 2016-01-16 11:12
kazik tak naczynia połączone ale nie rozumiem czemu państwo ma dawać mieszkania czy tam jak mówisz socjal. na bruk i tyle. zaczynasz od zera. Żadna zawiść porostu sprawiedliwość. czy jak ja kupie mercedesa na raty nie będę miał na spłatę to państwo mi zamieni raty z mercedesa na raty na malucha zal. ire merca to spłacam jak za merca a nie plączę, nie stać mnie to oddaje merca i tyle.
ojojojojojojoj / 178.36.248.* / 2016-01-16 11:11
Obywatele modlą się ,żeby sąsiadowi gorzej od rana było.:))) "Żeby mu okradli garaż,
Żeby go zdradzała stara,
Żeby mu spalili sklep,
Żeby dostał cegłą w łeb,
Żeby mu się córka z czarnym
I w ogóle żeby miał marnie," cytat z Dnia Świra.
ja polakkkk / 46.113.85.* / 2016-01-16 11:10
popieram Prezydenta, wiem że chce dobrze dla Polski, platfusy to zdrajcy, tak jak ich Tusk - szkodniki Polski
ja45 / 188.246.158.* / 2016-01-16 11:17
tak uczciwych polityków jak pisowcy jeszcze nie było, ,,u Sowy'' politycy PO żarli za nasze, pisowcy w Jachrance za swoje, z naszych podatków. Ważne ,że lud pisowski to kupi.
Jaga532 / 188.146.6.* / 2016-01-16 11:06
Wiecznie wam wszystko nie pasuje. Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził.
miepaj / 212.109.132.* / 2016-01-16 11:06
Frankowicze najbardziej by chcieli, zeby panstwo zaplacilo ich dlugi. Gdyby wartosc franka nie skoczyla w gore, frankowicze nawet by sie nie zajakneli, ze jest cos nie tak z tymi kredytami we frankach. Ale skoczyla, wiec frankowicze krzycza, ze to oszustwo.
Ojojoj538 / 89.67.110.* / 2016-01-16 11:08
Przestać kłamać trollu bo ci sie gęba wyjrzywi. Nikt nie chce spłacania długów tylko sprawiedliwości i uwolnienia z lichwiarskiej spirali zadłużenia. Takie matoły jak ty sieją nienawiść, zapewne za marne pieniądze. Nie masz pojecia o temacie to sie nie odzywaj.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
niebie / 159.205.92.* / 2016-01-16 11:20
To ty jesteś matołem. Nie ma w kredytach CHF lichwy, która jak pewnie nie wiesz, dotyczy oprocentowania. Nie ma też nic niesprawiedliwego w żądaniu banku żebyś mu zapłacił CHF, które jak pewnie nie wiesz, musiał pożyczyć na rynku pod twój kredyt i też musi spłacać CHF.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
StopPomocyDlaNiemyślących / 79.185.50.* / 2016-01-16 11:04
Nie rozumiem skąd ten płacz frankowiczów, po co brali kredyt w walucie w której nie zarabiają.
Ja zarabiam w PLN to i takie kredyty biorę, A Ci którzy zrobili inaczej to niech teraz nie płaczą
wiedzieli że istnieje takie ryzyko i je podjęli. Ja nie mam zamiaru dopłacać do czyichś kredytów,
mam swoje problemy i sam muszę sobie z nimi radzić, to też nie rozumiem dlaczego inni mają
cierpieć za głupotę frankowiczów. Jakie by nie było rozwiązanie rządu w związku z pomocą dla
nich to i tak banki przerzucą to na pozostałych klientów banku czyli na Nas. Powtarzam więc
stop pomocy dla frankowiczów wiedzieli co robią.
Ojojoj925 / 89.67.110.* / 2016-01-16 11:12
Marna trolllino na śmieciówce, powtarzasz ciągle te same kłamstwa, to już jest nudne. Nikt nie płacze, za to wszyscy z zaciśniętymi zębami ledwo już znoszą złodziejstwo jakiego dokonują banki na zwykłych ludziach. Te kredyty są zwykłą lichwą i nie są we frankach. To są kredyty złotówkowe magicznie przeliczane do franka w tą i z powrotem z doliczaniem sobie przez banki nielegalnych opłat i z zastosowaniem nielegalnych klauzul. To jest wstyd że w państwie prawa takie coś istnieje i jeśli ta sprawa nie zakończy soę polubownie to sie poleje krew albo skonczy więzieniem dla paru ludzi. Wiec zastanów sie co mówisz bo to właśnie teraz dopłacasz do tych kredytów.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
StopPomocyDlaNiemyślących / 79.185.50.* / 2016-01-16 11:39
To mi POjechałeś, każdy kredyt walutowy możesz spłacać w walucie do jakiej jest ustosunkowany czyli
jeśli zaciągasz kredyt we frankach to możesz spłacać we frankach lub w walucie banku czyli jeśli w Polsce
brany to PLN, i jeśli spłacasz go w tym wypadku frankami to wszystko jest jasne a jeśli w PLN to trzeba było dokładnie czytać ten drobny druczek by nie dać się naciągnąć jak to słusznie zauważyłeś na lichwę. Jeszcze nie widziałem banku który udziela kredytu klientowi i nie chce mieć z tego korzyści. Jeśli bank nie zarabia to co to za bank.
Ani rząd PO przez 8 lat z tym nic nie zrobił a i PIS-owi też się jak widzimy nie chce zrobić bo próbują zrobić tylko bajpas na chorych przepisach zamiast wpłynąć to by czytelność kredytów i konsekwencji była jasna a nie obciążony był zawsze klient banku.
logiczne myslenie / 95.41.123.* / 2016-01-16 11:03
prodemokrata widzę ze jesteś zmanipulowanym pisowcem piszesz ze te wyliczenia ci nie pasują co tu wstawili i chcesz zasadę mechanizmu, a zasada mechanizmu tu wstawiona ci będzie pasować?
Nic sobie nie powinieneś wyliczać kretynie podpisując umowę zgadzasz się na warunki nie przeczytałeś nie zastanowiłeś się, jesteś idiota. żadne przewalutowanie ani umażenie nie powinno być możliwe. jedyna opcja to wydarzenie spłaty lub oddanie tego na co wziołeś kredyt i tym samym splata kredytu. Chcieliście być cwani to teraz pijcie własną głupotę. Kredyt to nei kupowanie mydła, to decyzja na lata.
Nikt kredytobiorcom złotówkowym nie pomaga jak maja problemy ze spłata.
Ojojoj851 / 89.67.110.* / 2016-01-16 11:14
Niepotrzebne nerwy kolego. Wlasnie napisałeś całkiem mądra rzecz - " oddanie przedmiotu kredytu i tym samym jego spłata". I o to chodzi. Dla mnie super,. Jeśli ty jako przeciwnik pomocy sie zgadzasz to jestesmy w domu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kazik 207 / 188.146.134.* / 2016-01-16 11:02
Po wpisach widać dlaczego w naszym kraju jest źle, wady charakteru zawiść , zawiść i jeszcze raz zawiść , szczególnie wiocha co do warsztyngi przyjechała na czołgu albo w koszyku między kartoflami.Mądry człowiek wie , że Państwo to naczynia połączone , żę dzięki tym pseudo złodziejom frankowiczom, którzy z************ od rana do nocy inni mają pracę nianie, żłobki, małe firmy remontowe , sklepy itd. a jeśli my skończymy na bruku to skąd Państwo znajdzie dla nas mieszkania socjalne to dopiero będą koszty dla Państwa zawistna ciemnoto
birkut / 94.254.211.* / 2016-01-16 11:01
Jeżeli banki oszukały tych ludzi to kredytobiorcy powinni sądzić się z bankami. Nie rozumiem dlaczego miesza się do tego rząd. Czy te pieniądze będą wypłacane z kieszeni polityków? Ja nie ryzykowałem dla zysku dlaczego mam płacić za czyiś interes, który się nie udał. Jak nie sprzedam towaru to Państwo zwróci mi koszty zakupu? SZOK !!! Jak widzę tych ludzi to odnoszę wrażenie, że w piątek biegną na dywanik do Dudy a w sobotę na protesty KOD. Kupmy im jeszcze wakacje zagraniczne bo nad bałtykiem nie zawsze jest słońce!!!
Ojojoj621 / 89.67.110.* / 2016-01-16 11:16
Chłope... Wyobrażasz sobie prace sądów nad 700 000 spraw na raz? Zdajesz sobie sprawe ile to kosztuje??? Zastanow sie zanim cos powiesz. Po co jest panstwo jesli pozwala na lichwe a potem nie potrafi nic z tym systemowo zrobic???
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jhgh / 94.254.198.* / 2016-01-16 11:07
Oczywiście że się sądzą.były pozwy grupowe i indywidualne...Ale to sprawa długoletnia a wg mnie dlaczego ludzie mają chronić swojego interesu indywidualnie po to są ustawodawcy aby się tym zajmować. Została zachwiana równowaga interesów stron umowy. A możliwe że nawet konflikt interesów co jest niezgodne z prawem.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wojciech1978 / 185.74.86.* / 2016-01-16 11:00
Ciekawe dlaczego nie ma pomocy dla tych co brali kredyt w złotówkach.....
Hgvv / 94.254.198.* / 2016-01-16 11:02
A czy w kredytach zł były jednodniowe swapy, spready i klauzule abuzywne???
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Mavs / 193.151.102.* / 2016-01-16 11:21
Skoro we frankowych były jakieś dziwne klauzule to trzeba było wydać 1000 złotych na prawnika i przedyskutować to z nim. Nie wolno podpisywać czegoś czego się nie rozumie.NIGDY
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
eger / 95.143.241.* / 2016-01-20 12:06
Przecież ludzie znacznie więcej płacili za doradztwo kredytowe. Sęk w tym, że doradcy sami w bagno ładowali, bo mieli lepsze prowizję od kredytów frankowych.
eeer / 91.123.189.* / 2016-01-16 10:58
Money jak zwykle wszystko w czarnych barwach widzi. I co z tego że w skrajnym przypadku ktoś zapłaci więcej, zapłaci za zakończenie ryzyka walutowego w przyszłości!!! ma wybór, a sama propozycja jest niezłym kompromisem, dalszych ustępstw na rzecz Frankowiczów już nie podzielam. Brać to albo niech zostaną z frankami.
Ojojoj500 / 89.67.110.* / 2016-01-16 11:20
Jako frankowicz totalnie sie zgadzam. Moim zdaniem to propozycja " wilk syty i owca cała". Najważniejsze jest umożliwienie wyjscia z niekonczacej sie petli zadłużenia i ten projekt to robi. W dodatku jest też " ogarek" dla bankow - bo straty moga czesciowo odliczyc od podatków co jest sprawiedli we . Dlaczego? Bo kudzie od tej pory majacy do wydania wiecej ( mniejsze raty) zrekomoensują panstwu to poprzez konsumpcje ( vat) i wyjdzie na to samo, wlasnie dlatego banki dostaly mozliwosc odliczenia 20 proc. Proste i genialne - panstwo wychodzi na zero, kredyt orzestaje byc pulapką a banki odpuszczą majac czesciowo zrekompensowane straty. Oczywiscie moga nie odpuscic - wtedy im oddaje mieszkanie i otrzepuje rece czyli dzielimy sie stratami. Superp propozycja!!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy