Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kurski: LiD idzie w zaparte

Kurski: LiD idzie w zaparte

Money.pl / 2007-10-11 10:09
Komentarze do wiadomości: Kurski: LiD idzie w zaparte.
Wyświetlaj:
mdk / 194.7.114.* / 2007-10-11 13:19
Kurski 'powinien wycofać się na jakiś czas z polityki albo zastosować "żelazną dyscyplinę" wobec mowieniu prawdy'.
Polonia Sempre Fidelis / 79.187.37.* / 2007-10-11 10:09
ja mam prosbe do premiera Jarosława Kaczyńskiego aby podczas tej debaty nawiązał do p o g a r d y jaka Tusk ma dla katolików polskich, wyśmiewanie, wyszydzanie, obelzywe porównania do ciemnogrodu, do moherowych beretów, że ucziciwi ludzie nie mają co szukac w PiS-e, chciałbym aby pan premier zapytał Tuska a co mysli o wyznawcach Islamu ? czy tez sa beretami dla niego i jego k u n d l i ?
Chyba bedzie miał odwage powiedzieć.
Wiemy, że platforma woli aby geje i lesbijki miały większe rpawa w RP niz katolicy, aby rodzina tradycyjna zastapiona została przez pary homoseksualne a aborcja i eutanazja była dostępna na zyczenie.
Proszę sie jeszcze zapytac kiedy chce zlikwidowac CBA ?
i prosze pogratulowac pani Piterze, za celne zafascynowanie budowa autostrad przez Hitlera, co prawda wycofała sie z tej tezy bo zapomniała biedaczka że to jeńcy obozowi je budowali a juz sam fakt palnięcia takiej głupoty publicznie to dyskwalifikacja.
A Tuski chca zwalczac korupcje tak jak to robił Cimoszewicz -akcja "czyste ręce" ? Dobre !
Adam1982 / 87.207.232.* / 2007-10-11 11:09
Że tak spytam człowieku, o co ci chodzi? Tusk, islam, CBA, Hitler, Cimoszewicz? Chyba ci się już całkiem w głowie na tej emigracji powywracało.
jaro67 / 2007-10-11 11:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
PO mieni sie liberalną gospodarczo a głosuje za podniesieniem becikowego,
w Gdańsku podnieśli podatki komunalne
wyborca / 83.12.60.* / 2007-10-11 11:55
Z tego co wiem to w Gdańsku rządzi koalicja PO z PIS.
jaro67 / 2007-10-11 12:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
większość ma PO i prezydenta niestety
ostatnio urządzili urodziny grassowi za bagatela 350tys.PLN oczywiście z podatków Gdańszczan
raqq / 2007-10-11 13:13 / Bywalec forum
Ujmę to tak. Zgadzam się z Tobą że PO nie jest najlepsza w rządzeniu. Można pewnie robić to znacznie lepiej ale z perspektywy mieszkańca Warszawy patrzę na to tak: Przez ostatnie kilka lat rządów L. Kaczyńskiego w Warszawie nie zrobiono nic poza otwarciem Muzeum P. W. i 2 wiaduktami otwieranymi na szybko przed wyborami(zresztą dzień po wyborach je zamknięto:)). Za czasów tej skorumpowanej PO zbudowano chociaż most. PiS smieje się z tunelu wzdłóż Wisły a każdy kto zna ten fragment Warszawy wie że przy takim ruchu jaki się tam odbywa mielibyśmy jeden wielki korek bez tego tunelu. Wniosek jest taki. Wolę poruszać się do przodu nawet wiekszym kosztem niż stać w miejscu i patrzeć każdemu na ręce. Chodzi o to że złodziejstwo trzeba tępić owszem ale nie należy zakładać że każdy jest złodziejem jak to robi PiS. Wierz mi masz szczęście że na wybrzeżu rządzi PO. U nas ponownie rządzi od roku i już widać efekty. Oczywiście PiS znowu się naśmiewa z rozkopanych ulic i korków ale prawda jest taka że to są zaniedbania ich 4 letnich rządów.
El Presidente / 212.244.73.* / 2007-10-11 13:50
Całkowicie popieram Twój post - podobny podsumowujący rządy namiestników PiSu umieściłem gdzie indziej. Od siebie tylko dodam, że większość mieszkańców W-wy z dużym zrozumieniem podchodzi do korków wynikających z niezbędnych remontów. Tylko takie partyjne szczekaczki jak Karski próbują dyskredytować pozytywne zmiany. Skuteczność PiSu w zarządzaniu podsumowała kobieta w Łodzi podczas przygotowanej "starannie" wizyty premiera RP. Jedno jest pewne, że za rządów PO w W-wie dzieje się więcej w ciągu jedno zaledwie roku niż w ciągu całej kadencji L.Kaczyńskiego i K.Marcinkiewicza łącznie.
raqq / 2007-10-11 13:16 / Bywalec forum
Zanim ktoś mi zwróci uwagę i z przeprosinami dla czytających :) oczywiście "wzdłuż"

Najnowsze wpisy