Forum Polityka, aktualnościKraj

Kurski: Polacy zobaczą, że za Kaczyńskiego żyli lepiej

Kurski: Polacy zobaczą, że za Kaczyńskiego żyli lepiej

Wyświetlaj:
black adder / 83.22.140.* / 2009-02-26 08:51
kupującego za grosze państwowe lesniczówki. Za PiS rzeczywiście żyło mu się lepiej.
m07i / 2009-02-24 08:47
PiS coraz bardziej się prostytuuje - dla poprawy notowań są już w stanie powiedzieć wszystko, zrobić wszystko. Wbrew zasadom (również moralnym o które to chcieli walczyć), obyczajom i przede wszystkim logice (głównie ekonomicznej). Grają już teraz całą swoją orkiestrą na kryzys i są w tym tak żałośni, że wydaje się teraz wyjątkowo niesmaczne częste podpieranie się w przeszłości martyrologią oraz symbolami patriotycznymi. Bo że plugawią swoją polityką symbole religijne to już osobny rozdział i inteligentne osoby religijne powinny to głośno potępiać
ityle / 213.158.199.* / 2009-02-24 16:39
trzeba było jedynie dodać, że się jest ekspertem od prostytuowania się, co od razu uwiarygadnia komentatora i jego przemyślenia. Zatem należało prosto z mostu i wskazać na przeszkolenie ubeckie i byłoby wszystko jasne, w kwestii prężnego kręgosłupa moralnego oraz w sprawie maryrologii, symboli patriotycznych i na dodatek religinych. A tak wyszła wszawa miazga myślowa rozgoryczonego PeOfila.
Corri / 83.14.100.* / 2009-02-24 08:47
Czy oni wszyscy mysla, ze zyjemy w czasach faraonow i wszystkie ciemnoty da sie nam wcisnac....? a my w pokorze bedziemy skladac chold tym, ktorym w czasach dobrobytu udalo sie dorwac do wladzy????
Uznanie bedzie sie nalezalo tym, ktorzy w sposob sensowny pomoga nam przetrwac te nie najlepsze czasy, a nie tym, ktorzy na bylej hossie probuja wybielic swoj wizerunek....
zabawnetofakt / 213.158.199.* / 2009-02-24 16:42
nie wmawiaj tylko, że obce ci jest, jako potomkowi pańszczyźnianych, składanie hołdów. Fakt, że w wydaniu wtórnego analfabety ów hołd przerodzić się może w "chołd", no ale cóż my na to biedni poradzimy.
Mr Bear / 217.98.12.* / 2009-02-24 08:41
Jak pisuary wrócą do władzy, to wszyscy będziecie sprzątać kible przy akompaniamencie rydzowego radia i telewizji. A do tego na wyjście z pracy każdy dostanie policyjną pałą przez plecy, żeby szedł prosto do domu. Raz na nich zagłosowałem i nigdy więcej... co by się nie działo... nigdy więcej. Zdezorganizowanego, radykalnie katolickiego policyjnego państwa to ja nie chcę.
doroboty! / 213.158.199.* / 2009-02-24 16:45
a widzsz, nie ma nic złego, co by na dobre nie wyszło. Wróciłbyś synu do pierwotnej roli społecznej, którą ci historia rodziny już dawno przypisała. Musisz przyznać, że jakbyś się przyłożył w tym kiblu do roboty to i nasz kraj zyskałby na uznaniu, w końcu jako czysty i pachnący.
m07i / 2009-02-24 08:54
Również przyznaję się, że kiedyś na nich oddałem głos. Kojarzyłem ich z konserwatyzmem, mogącym dać odpór lewackiej pauperyzacji michnikowszczyzny, chcącym budować naszą tożsamość na wiedzy o naszej historii, a nawet z usprawnieniem aparatu państwowego, zwiększenia konkurencyjności gospodarki. Okazali się żałosnymi populistami, przejmującymi elektorat Samoobrony i LPR wraz z retoryką tych środowisk, faszyzującymi w rozbudowie i centralizowaniu funkcji państwa. Wyszedł taki kurduplowaty Bush
cz4ja / 83.26.13.* / 2009-02-24 08:32
nie ma to jak PIS wykorzystaja 'globalny kryzys' jako as w rekawie. czy oni sa naprawde tak zalosni ?
ulises / 2009-02-24 08:06
Panie Kurski czy uczciwe będzie porównywanie wskaźników kiedy na całym świecie szaleje kryzys wskaźniki ekonomiczne są gorsze niż rok temu
ryba99 / 216.143.142.* / 2009-02-24 08:21
"ale wtedy świeciło słońce, a teraz mamy zimę, pluchę, jest zimno i na pewno to nie nasza wina"...
pchelek / 2009-02-24 08:16 / Tysiącznik na forum
A co go to obchodzi. PiSdzielstwo zjest adne wladzy na zasadzie i"Im gorzej tym lepiej".
Jednak sie przeliczą.
taxi-gsm / 195.187.253.* / 2009-04-07 11:41
Hej, hej Polacy kiedy się obudzicie!!!
Niech ci od Ojca Odwiert-Rydzyka mają swego idola. Kiedy przepędzicie samozwańczego gajowego zwanego Jackiem Pitbulem-Kurskim. DLACZEGO POZWALACIE ABY KACZORY DZIELIŁY PIENIĄDZE UE BEZ PRZETARGU - Z NAMASZCZENIA. Kurscy dla kasy zrobią wszystko nawet z Renatą B.
POLACY LARUM GRAJĄ !!!!

Najnowsze wpisy