Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kurski: Wałęsa rozmienia się na drobne

Kurski: Wałęsa rozmienia się na drobne

Money.pl / 2007-09-24 07:55
Komentarze do wiadomości: Kurski: Wałęsa rozmienia się na drobne.
Wyświetlaj:
DTS / 83.9.209.* / 2007-09-24 16:21
Zastanawiam sie, jaki idiota moze głosować na pana Kurskiego. Przecież to kłamca, populista, piesek Kaczyńskich. Oprócz oszczerstw niegdy nic dobrego nie zrobił.
alfa_nb / 2007-09-25 11:56
Zrobił "Lewy Czerwcowy" i
jest nieprzekupny
wierny żołnierz Kaczorów
- wystarczy ?
Włodzio / 91.94.11.* / 2007-09-24 17:53
Ja będę głosować na Kurskiego. I jeśli Pan uważa , że juestem idiotą to Pan jest skończonym kretynem. ROZUMIESZ TY KRETYNIE.
kpiarz / 83.7.129.* / 2007-09-26 21:48
Wołodia po co te nerwy? Chcesz głosować na Kur(ew)skiego to sobie głosuj, kogo to obchodzi? Mamy przecież demokrację:) No i oczywiście Prawo i Sprawiedliwość:)
stefan101 / 85.128.51.* / 2007-09-24 16:13
ma w ogole czelnosc wypowiadac sie o Walesie, ktoremu co najwyzej moglby buty czyscic?
Kurski to wyrafinowany klamca, oszczerca i manipulant (dlatego tak ceniony przez blizniakow) - i mam nadzieje ze Walesa nie znizy sie do polemiki z nim.
kpiarz / 83.7.138.* / 2007-09-24 21:29
Kur(ew)ski to taka sama szuja jak jego Wodzowie więc nie dziwi nic:) a Wałęsa ma odpowiednie zdanie na temat Wielkich Braci i za to trzeba go szanować.
KAP / 162.27.160.* / 2007-09-24 12:58
Rozumiem wiare w resocjalizacje. Jednakowoz jesli ktos zostal wielokrotnie skazany za klamstwo to do jego slów ocenieajacych laureata pokojowej nagrody Nobla nie przywiazywalbym jakiejs szczególnej wagi. Przypuszczam iz money.pl wykorzystuje Kurskiego Jacka by zwiekszyc klikalnosc portalu.
staru gringo / 79.187.37.* / 2007-09-24 12:20
widzę, że dzielnie stawił sie sabre i mn2, juz po kawie zuchy ?
jak zawsze z bronia u nogi.
teraz jak macie tego antoniego mężydło to platforma jest cool.
człowieka wogóle nie znałem i nie słyszałem a tu proszę okazał sie być najlepszym łupem, od razu trafił na 1 listy toruńskiej PO oczywiście nie był podkupiony. O tej pustce platformerskiej juz sie nie chce pisać a te dokonania Gabinetu Cieni są tak porażające jak opowieści Kaczmarka więc czekam koledzy na nową zaczepkę.
\cześć
Sabre / 2007-09-24 12:37 / Tysiącznik na forum
A skąd ktoś taki jak ty miałby słyszeć o panu Mężydle?
Przecież to był jedynie współzałożyciel Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża. Był uprawodzony, więziony i torturowany przez SB.

To przecież NIC przy takim życiorysie, jaki mają bracia Kaczyńscy - prace doktoranckie jako pochwalny hymn nad marksizmem i leninizmem, stan wojenny pod pierzyną, sikając pod siebie ze strachu.

To zupełnie inna klasa ludzi.
stary gringo / 79.187.37.* / 2007-09-24 12:49
pisałem o tym, ze przez 18 lat nic nie słyszałem a 2 kadecje z PiS-u `zadne media się nie interesowały nim.. Tyle nie ubarwiaj legend. W końcu on był w PiS-ie a co w PO z takim zyciorysem nie za bardzo , bardziej pasił jarosław wałęsa prawda.
Sabre / 2007-09-24 13:26 / Tysiącznik na forum
A którą to legendę ubarwiłem? Pana Mężydły, czy Jarosława Kaczyńskiego?:)
I jeśli to zainteresowanie mediów wskazuje na "legendarność opozycyjną", to pewnie niedługo usłyszymy że to Jarek przeskoczył płot a Lech go podsadził ... .
Pisanie nazwisk z małej litery świadczy jedynie o piszącym.
A błąd "staru gringo" nasuwa mi skojarzenia do "Donaldu Tusku" - funkcjonariusze ministra Ziobry zostali już przyłapani na dzialalności internetowej, ale żeby sam minister ... .
KAP / 162.27.160.* / 2007-09-24 13:05
ty nie jestes stary gringo tylko sfrustrowany poszukiwacz zlota jesli juz chodzi o poetyke westernów :)
stary gringo / 79.187.37.* / 2007-09-24 13:22
ale whisky nie używam jak gwiazda LiD-u. Wyprawa po kolejna ratę ukraińskiego szmalu nie udała sie medialnie.
Bez odbioru / 83.22.218.* / 2007-09-24 15:26
Z tą whisky to trafiłeś w sedno. To zawsze doskonały argument. Po co dyskutować o postawie w stanie wojennym, prawie, deficycie budżetowym i innych bzdurach kiedy zwykła whisky załatwia temat kompleksowo i definitywnie. Oczywiście to pan R. Kaczyński będąc posłem PiS przysunął w stanie wiadomym samochodem w płot znaczenia nie ma. To że pan Gosiewski tuż po nominacji na wicepremiera razem z kolegami urządzili sobie ( jak podawały media ) huczną zabawę uniemożliwiając spokojny sen innym osobom w hotelu znaczenia nie ma. Oni są z PiS więc pić mogą. Prohibicja jak widać obowiązuje jedynie członków innych ugrupowań politycznych ,w szczególności A. Kwaśniewskiego.
P.S1. Osobiście nie byłem postawą byłego prezydenta zachwycony jednak mierzmy ludzi i sytuacje tą samą miarką.
P.S2. Na Ukrainie whisky nie jest trunkiem popularnym. Tam się po prostu chleje wódę.
KAP / 162.27.160.* / 2007-09-24 13:52
no wlasnie, jaki szanujacy sie stary gringo nie uzywalby whisky. Prawdziwy stary gringo nawet tej whisky czasami naduzywa. I uprzedzam, ze w Lemoniadowego Joe nie wierze...
lgortal / 2007-09-24 09:58
Panie Kurski!!
Jak Pan zrobi dla Polski tyle co Wałęsa, to może się pan na jego temat wypowiadać . Jak na razie zajmuje pan stanowisko głównej gnidy w PiS i powinien się pan zajmować wypowiedziami na temat ludzi pańskiego pokroju. Pozdrawiam.
acomitam / 83.25.210.* / 2007-09-24 15:14
Wie Pan, zdania co do roli i zasług Wałęsy są podzielone. Na podstawie działań podejmowanych przez Wałęsę po 1989 (wzmacnianie lewej nogi, wydatny udział w obaleniu rządu J. Olszewskiego noszącego znamiona zamachu stanu, niejasne akta w SB) można mieć wątpliwości co do autentyczności "naszego bohatera". Jeśli więc po czynach kogoś poznamy, to chyba Walęsa najlepiej nie wypada. Wziąwszy to pod uwagę wydaje mi się, że p. Kurski może śmiało wypowiadać się na temat naszego narodowego zucha!
wero / 83.24.146.* / 2007-09-24 11:29
Panie lgort... coś tam, pana wypowiedź jest tak samo mundra, jak pański nik...
lgortal / 2007-09-24 12:05
Panie WERO - mój nik to moja sprawa i ten akurat lubię i takie mam prawo. Do reszty Pana wypowiedzi się nie odnoszę albowiem nie wiem co to takiego MUNDRA Nie wiedzą tego także oficjalne słowniki j. polskiego. Ale za to gratuluję preferencji politycznych. Jeszcze nie widziałem takiego, który broni własną piersią Pana Kurskiego, znanego z tego, że powie wszystko i nie czuje flegmy spływającej mu po twarzy po jakże częstych opluciach. Pozdrawiam.
gogol / 79.187.37.* / 2007-09-24 11:23
Stocznia Gdańska dziekuje Wałęsie !
zanim całkowicie zamknie ja UE.
w ramach solidarnosci europejskiej, rybołóstwo i przemysł stoczniowy na Bałtyku wyłącznie nur fur deutsche !
MN2 / 2007-09-24 11:37 / Bywalec forum
A może przemysł stoczniowy bez stali i bez porządnego morza jest bez sensu. Może rybołówstwo na Bałtyku to robota dla kilku kutrów i fertig. Może polskich Ursusów nie chcieli kupować Polacy, a polskich magnetofonów też. I co do tego ma Wałęsa?
Chcesz kapitalizmu, ale najlepiej z Jaruzelskim i tak żeby nic się nie zmieniło i żeby nic nie bolało?
stary gringo / 79.187.37.* / 2007-09-24 12:13
boki zrywać od twojej filozofii synku, Stocznie zamykaja za to że uzyskała wsparcie rządowe jakies marne 60 milionów złotych, a bogate Niemcy wpakowały w swój istland 1200 miliardów euro dla podniesienia konkurencyjnosci gospodarki Ossi. W ostatnich latach co roku po 12 miliardów euro. I oni mogą !
Zansz juz Koran ? pora sie uczyć. Ja daję na ta operację Brukseli ok 10 lat. I zobaczymy kto ma rację.
MN2 / 2007-09-24 13:18 / Bywalec forum
NIe znam się na ekonomii używam więc filozofii trybu warunkowego. Boję się takich co to wszystko wiedzą i na wszystkim się znają. Może się mylę z tymi statkami i traktorami, może Wałęsa je załatwił?
NIe znam się też na Unii i trudno mi sie rozmawia o kwotach rzędu milinów euro.
Wierzę za to w "pot, ból i łzy" nie wierzę zaś w wygraną w Toto Lotka.
Jeżeli ktoś się obraża, np. na Wałęsę, że lekarstwo jest gorzkie i niezbyt skuteczne i że lepiej było się nie leczyć, to nazywam to: zakłamaniem, chęcią oglądania świata w różowych okularach, spiskową teorią dziejów, schizofrenią. Nazw jest dużo, bo i sposobów na uciekanie od rzeczywistości jest wiele.
nie bój dziecino / 84.234.10.* / 2007-09-24 14:30
Czy jeszcze kogoś się biisz MN2?
antybolszewik / 79.187.37.* / 2007-09-24 11:18
no cóz nie lubie wypowiadac sie o Wałęsie ale skoro prowokujesz to powim ci całkowicie zmieniłem o nim zdanie od chwili jak zawetował ustawę w 1992 odbierająca luxemerytury oprawcom ubeckim, tym samym zmuszając mnie do skłądania sie na ich luksusowe zycie po ciężkiej pracy wyrywania paznokci na przesłuchaniach. Ułaskawienie Słowika, bandziora z "Pruszkowa" tylko umocniło mnie w niechęci do niego a nocny najazd na legalny rząd RP całkowicie utrwaliło opinie o nim.
I nie pomyliłem sie jak go zobaczyłem u boku gwiazdy lewicy Kwaśniewskiego w ukraińskim projekcie finansowym broniącym "demokrację" w Polsce upewniłem sie, juz ostatecznie.
A te skoki przez bramę, daruj sobie ....
idiotomwon / 84.234.10.* / 2007-09-24 10:10
Wymień proszę, co takiego dobrego zrobił Polsce i Polakom L. Wałęsa vel Lejba Khone? Tylko nie mów, że to dzięki niemu komuna się zwinęła. Komuna się zwinęła bo sama tak chciała i uznała, że tak dla niej będzie najlepiej. Wałęsa co najwyżej służył za hipnotyzera Polaków aby odwrócić ich uwagę od rozkradania Polski przez komunistów.
MN2 / 2007-09-24 10:47 / Bywalec forum
Skąd wiesz, że komuna sama się zwinęła? Widziałeś to czy czytałeś o tym?
Ja to widziałem. Trudno ci będzie mnie przekonać, że ludzie nie byli internowani, że Bartoszcze nie został zabity, że nie było tysięcy ulotek (płatnych gotówką, przy odbiorze). Trudno ci będzie mnie przekonać, że na spotkanie z Kuroniem nie przyszło kilka tysięcy studentów, na spotkanie z Olszewskim też kilka tysięcy studentów, a na spotkanie z Mazowieckim, w Tygodniu Kultury Chrześcijańskiej, kilka tysięcy wiernych.
wernyzdrowa / 84.234.10.* / 2007-09-24 09:55
Kiedyś do stoczni od strony wody SB-ecja motorówką go podrzuciła i pokazała dziurę w płocie, którą wcześniej zrobili. Teraz chyba na oklep dzikiej świni dosiądzie i świńskim truchtem do auli UW bedzie podążał a przed nim wykształciuchy będą padać i skomleć, ratuj wodzu nasze autorytety, oczywiście nie te moralne. Tych nigdy nie mieli. Te autorytety, które ON z Michnikiem rozdawali do woli. Nie muszę dodawać, że na piersi wodza będzie dyndał sznur a wspomniane autorytety na próżno będą mętnym wzrokiem szukać złotego rogu. Lud polski dał ci chamie złoty róg, i co z nim głupcze i zdrajco zrobiłeś. Teraz Lud przygotuje ci kupę gnoju i garniturek błazna. To bedzie twój tron.
Sabre / 2007-09-24 07:55 / Tysiącznik na forum
Czy w PiS został jeszcze ktoś, kto sprzeciwiał się władzy komunistycznej, kto w stanie wojennym stał się wrogiem władzy socjalistycznej? Nie. Nie ma tam nikogo.
Co co zostali to byli komunistyczni aparatczycy lub cieplarniani patrioci, walczący z komunizmem gdy ten jest już martwy.
Powinniśmy sie cieszyć z zapawiedzi Jarosława K., że będzie stan wojenny. Znaczy to że Jarosław K. schowa się pod pierzynę u mamusi i będzie tam drżał ze strachu (jak to już raz pokazał). Nastepnie przyczepi się do portek Wałęsy i wskoczy do polityki ... .
Teraz rozumiem deklarację: "lepiej żeby pozostał milczącym pomnikiem" wygłoszą przez notorycznego łgarza - Kaczyński przygotowuje sobie powtórkę z historii.
KAP / 162.27.160.* / 2007-09-24 12:55
owszem zostal, kot Jarka
Sabre / 2007-09-24 13:52 / Tysiącznik na forum
Wiedziałem że gdzieś pozostał ten ostatni opozycjonista IV RP.
Jednak PiS ma problem. Słyszalem że kot, jak tylko usłyszał o wprowadzaniu psa marszałka Dorna do parlamentu, poparł Platformę w wyborach.
MN2 / 2007-09-24 08:24 / Bywalec forum
PiS to paria ludzi, którzy nie załpali się na PZPR, za to w ostatniej chwili załapali się na Solidarność. Poza wyjątkami, nie doszli do wierchuszki w PZPR, ale i nie wdrapali się na panią S.
Dzieki temu mają czyste ręce.
Zupełnie jak SO. Ci to raczej: nieudacznicy z PZPR i zbyt tchórzliwi na Solidarność.
Sabre / 2007-09-24 09:39 / Tysiącznik na forum
Słusznie. Dlatego włąśnie zawsze uważałem że PiS i Samoobrona są na siebie skazani (dobre słowo), że ponownie stworzą koalicję.
Jedynie w tym kierunku PiS nie utracił zdolności koalicyjnej - obie te partie cechuje pewna wspólnota mentalna.

Najnowsze wpisy