Forum Forum pracyDokumenty

kursy i szkolenia

kursy i szkolenia

modernish / 2010-10-12 15:00
Co myślicie na temat różnego rodzaju kursów internetowych, które podnoszą kwalifikację. Czy efektywne są takie szkolenia, które poprzez interaktywne aplikacje oraz instrukcje, zdjęcia, dźwięki animacje, a także nagrania trenerów. Czy ktoś z Was może już korzystał z takiego e-kursu? Warto?
Wyświetlaj:
aluta / 2010-10-25 16:56
Uważam że takie kursy sa bardzo wążne i bardzo ciekawe. Ja osobiscie nie brałam w nich udziału, aler koleżanka poleciła mi stronę http://mediakursy.pl/index.html Uważam że samodoskonalenie i ciagła praca nad soba sa bardzo wążne bo pierwsza zdobyta pracva nie oznacza że juz nigdy nie bedziemy musieli jej szukać :)
grypmann / 2010-11-02 18:03
To wszystko zalezy od prowadzacego i szkoly! Sa takie, w ktorych warto uczestniczyc, sa takie, gdzie nie warto sie pojawiac. Ale firm szkoleniowych jest tak duzo, ze ja juz dawno przestalem to ogarniac, najlepiej, zeby na szkolenie wyslal Cie pracodawca!
aligatorka / 2010-11-23 11:36
No jasne, ale czasem warto jest się we własnym zakresie rozeznać, jaki kurs może być dla nas dobry. Np. " Prawa ręka szefa" w May Agency. Wydaje mi się, że takie szkolenie może być dobre dla tych osób, które są asystentami i sekretarkami i chcą się jakoś rozwijać. Na pewno zostanie to docenione przez pracodawcę, a może nawet jakoś nagrodzone.

Najnowsze wpisy