Forum Forum pracyDokumenty

Kursy, szkolenia dla poszukujących pracy

Kursy, szkolenia dla poszukujących pracy

atticuss / 77.242.232.* / 2013-03-11 15:59
Witajcie. Poszukuję jakichś pomocnych szkoleń dla osób bezrobotnych dotyczących jak skutecznie znaleźć pracę. Kwalifikacje posiadam, jednak zawsze znajduje się ktoś, kto mnie ubiega, lepiej przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną, lepiej się sprzeda. Potrzebuję nauczyć się tego
Wyświetlaj:
goczek / 2013-03-12 11:31
Z tego co mi wiadomo są takie kursy np. www.kodatrakcyjnosci.pl/konferencja/ Skoro masz kompetencje to brakuje Ci tylko tego czegoś:) taki kurs zwiększa atrakcyjność kandydata i jego pewność siebie, dzięki czemu łatwiej zdobyć pracę.
Hierpo / 89.67.57.* / 2013-03-12 15:09
Wow ! Jestem w szoku - muszę przyznać ! Coś kiedyś obiło mi się o uszy o tych kursach ale nie pomyślałabym nawet ze można go zrobić online za darmo ! To zachęcam wszystkich ja na pewno skorzystam i spotykamy się 26 marca przed komputerem ! o godzinie 20:00... Bardzo podoba mi się pomysł osób które tworzą ten kurs ! Fajna inicjatywa !
Hierpo / 89.67.57.* / 2013-03-11 18:01
Słyszałam kiedyś o dosyć fajnych szkoleniach przez internet ponoć są takie kursy! Nie wiem nic konkretnego . Ale może ktoś uczęszczał i wie jak to wygląda ! ? Bardzo ciekawa sprawa ! Można wtedy bez stresu iść na rozmowę rekrutacyjną ;)

Najnowsze wpisy