Forum Forum inwestycyjneForex

Kursy walut. Dane z Niemiec osłabiają złotego

Kursy walut. Dane z Niemiec osłabiają złotego

Wyświetlaj:
k.gambit / 62.21.25.* / 2012-09-25 20:31
Tak żle jak jest teraz w Polsce jeszcze nie było. Wielkie bezrobocie wśród ludzi młodych, zarobki w wysokości 1200 pln. i moda na oszczędzanie na lokatach. To właśnie samo hasło KRYSYS spowodowało katastrofę w gospodarkach światowych. Ludzie boją się wydawać pieniędzy niepewni jutra. Ja tam wydaję, ale w życiu nie będę trzymał swoich oszczędności w złotówkach. To się rypnie. Ktoś kto zna się na rynku walut wie, że dolar dojdzie jeszcze w tym roku do swoich maksimów z 2012.
niobe / 109.71.144.* / 2012-09-24 15:53
A z czym niby my sie liczymy gospodarczo w europie,wszystko zostalo juz sprzedane ,polekfidowane i rozkradzione to i dlaczego PLN ma byc mocny.
A towarzystwo wzajemnej adoracji udaje greka ze w kraju ok,a z drugiej strony jak by ceny walut wrocily z lat 2004-2006 to i cos by sie ruszylo w gospodarce na lepsze.
matoły / 83.10.224.* / 2012-09-25 06:57
Nasza złowa to spekuluje spekuła a nasz rzad na to pozwala , teraz ja umocnia do niebagatelnych 3,60 /3,20 za euro i wszystkie juz towary bedziemy sprowadzac bo juz nam sie nie bedzie opłacało produkowac w Polsce i o to tu chodzi .Niemcy sa cwani wszystko produkuja u siebie a my pachołki mamy to kupowac .....Do czego to prowadzi do upadku naszego panstwa wykupja nas za symboliczna pln a pozniej ggy dojdzie do spłaty tych wszystkich długow to osłabia nam naszego pln i bedziemy musieli spłacac podwojna wartosc tak jak frankowcy za mieszkania.
josef zawila / 79.239.119.* / 2012-09-24 13:15
To nie dane z Niemiec oslabiaja zlotego ale co bylo do przewidzenia - nielogiczne dzialania
pana Rostowskiego, ktory caly czas naciaga zlotego od spadku tzn. wykupywanie strat siegajace juz miliardy zlotych. Sztuczne naciaganie wartosci spadkowej powoduje brak kontroli nad zlotowka. Niestety ale tak jest i potwierdzil to na debacie ekonomicznej jeden ze
znanych profesorow. debata trwa w tym momencie kiedy ja o tym pisze bo jak mozna dyskutowac i uzalezniac ten spadek od sytuacji w Niemczech ktora jak wiem jest bardzo dobra gospodarczo.
Mieszkam na stale 30 lat w Niemczech i obserwuje calosc sytuacji bedac na biezaco.
Nie mozna uzalezniac sytuacji finansowej od
sytuacji w Niemczech tylko skoro ona jest prowadzona w wielu innych kierunkach przez
obecny rzad ktory sie zgubil w kontroli calosci.
Same dane z Niemiec nie sa w stanie oslabic zlotego. Stan zlotowki jest naciagany sztucznie i moje prognozy byly bez naciagania - obecnie byla by juz wartosc z pewnoscia aprzekraczajaca:
1 Euro = 5.-Zlotych. Wielu sie ze mnie nasmiewalo i porownywalai mnie juz do nacjonalistycznych i niemieckich rewanzystow, a ja tylko zyczylem, aby tak sie nie stalow Polsce. Nie mozna naciagac pieniadza za wszelka cene- udajac, ze nic sie nie stalo !!!
Blad rzadu polskiego jest : zle gospodarowanie srodkami unijnymi, zle zarzadzanie i roztrwanianie pieniedzy na mlodych rencistow, zawyzone zarobki dla arystokracji urzedniczej
( prezydenci miast, starostowie,senatorowie,
marszalkowie, poslowie...)i zatrudnianie ciagle nowych po znajomosci ludzi nie znajacych sie wogole na dziedzinie ktora maja wykonywac...
jesli ja nie umiem grac muzyki jazzowej to nie bede gral na scenie bo sie nie zmieszcze i bede
stal...i niestety musze zejsc ze sceny.
Wielu ludzi powinno spelnic ten patriotyczny obowiazek. ja zszedlem w roku 1981 bo przewidzialem w Polsce taka sytuacje-brak
dobrego rzadzenia finansami i uzaleznienie sie od gospodarki zagranicznej ( nie tylko niemieckiej !!!)
Bismarck
m54 / 80.239.242.* / 2012-09-24 12:49
Jak Niemcy dołują to wzmacnia się ich waluta ojro za to Polska europejski i swiatowy tygrys z super gospodarka to jej waluta tonie-dajcie spokój durnowate pismaki z waszymi durnowatymi tekstami każdy nawet slepy już widzi że król jest nagi
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy