Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kursy walut. Zobacz, co będzie działo się ze złotym

Kursy walut. Zobacz, co będzie działo się ze złotym

Wyświetlaj:
adriano-krk / 213.17.159.* / 2012-09-17 16:13
zauważyłem że gdy indeksy giełdowe dowjones czy Nasdaq są na plusie a gospodarka usa trzyma się świetnie to wartość PLN rośnie wobec EUR czy CHF. Jednak w momencie jak ostatnio skupu obligacji krótkoterminowych przez EBC, złoty staje się stabilny, wobec EUR (nie zmienia się za dużo). Wg.mnie złoty rośnie lub jest stabliny dlatego że, jesteśmy ze wzg.atrakcyjności i stabilności oraz wartości dolara wobec innych walut.

Teraz jest 1,3114 eur/usd myśle że jeszcze bedzie dużo korekt, poczekamy co powie bernake za miesiąc o QE3.
Tata Malgosi / 124.169.77.* / 2012-09-17 15:12
Przeczytaj te przewidywania ktore nawet nie wiadomo czy sie sprawdza.
Dziadek01 / 2012-09-17 15:15 / Bywalec forum
Nie nawidze przewidywań czy dana waluta pójdzie w górę , czy też w dół... wydaje mi się że są to specjalnie nakręcane informacje żeby wprowadzać ludzi w błąd...
ch / 213.146.33.* / 2012-09-09 12:06
ciekawe dlaczego wszyscy mowia o kryzyie w Polsce a PLN drozeje. Czy to jakies dziwne zachowania czy przemyslany plan?
amelie2 / 81.219.62.* / 2012-09-08 07:57
Najgorsze jest, że zagraniczne banki (wiadomo w czyich rękach) wypompowywują z biednej Polski miliardy dolarów na graniu kursem zotówki.
Jeśli do tego dodać zadłużenie zagraniczne jakie zafundowali nam rządzący Polską pseudo Polacy (np. J.K.Bielecki) - to z tych historii mamy dziurę budżetową, a nie z emerytur, albo słuzby zdrowia.
Nigdzie nie mogę się doszukać informacji ile nas kosztuje obsługa zadłużenia zagranicznego, ani ile środków transferują z Polski do swoich krajów zagraniczne banki.
Pismaki za to do znudzenia piszą o pożyczkach Gierka, które dały Polsce nowoczesne zakłady przemysłowe, za sprzedaży których do dziś żyją solidarnościowi złodzieje.
Leoś / 80.254.148.* / 2012-09-11 09:18
Jak żeś taki mądry to powiedz co trzeba zrobić.
Pieprzenie, że żądza pseudo Polacy ma się tak samo do tego, że głupoty piszą też pseudo Polacy. Więc w Polsce nie ma Polaków tylko są pseudo Polacy.
niobe / 109.71.144.* / 2012-09-08 04:44
Ci analitycy to maja tyle pojecia o kursie zlotego w przyszlosci co swinia ma pojecie o gwiazdach.
Jasno Widz / 164.126.46.* / 2012-09-08 01:43
brawo analitycy! A 2 tyg. Wielcy ekonomisci prognozowali na koniec 2012 r. euro po 5 zl. Jak widac analiza dlugoterminowa zalezy od trendu krotkoterminowego. albo analitykow mamy do d.*&Y albo walute.. A najpewniej jedno i drugie. Jedyne zas co jest pewne to ze kurs zlotego jest niepewny. Tak od 3 lat nikt nic nie wie co za 3 tygodnie sie stanie ale trendy wytycza zawsze na 12 miesiecy do przodu. Na prosty chlopski rozum ekonomiczny jak mowia ze spadnie kupowac bo wzrosnie jak mowia ze wzrosnie sprzedawac po na kilka tyg. stanieje..ale jak zobaczycie wykres dlugoterminowy np dolara to w pazdz. 2010 kurs byl ok. 2,85 i w skali dlugoterminowej wzrosl o 20%-czyli tyle co realana polska inflacja* *-nie dotyczy cen paliw

Najnowsze wpisy