Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kwachem po głowie, Rydzykiem między oczy

Kwachem po głowie, Rydzykiem między oczy

Money.pl / 2013-03-02 09:12
Komentarze do wiadomości: Kwachem po głowie, Rydzykiem między oczy.
Wyświetlaj:
Szak Conors / 109.173.216.* / 2013-03-03 18:33
Jak przeczytałem o naszym wieszczu narodowym - pomyślałem Pan Jan wreszcie inteligencją błysnął. Ale później było już tylko gorzej...
Wałęsa, Kwaśniewski, MIler, Stoch. Musi Pan
każdej osobie poświęcić osobny artykuł,ludzie to
kupią, a pieniążki popłyną szerokim strumieniem,
oczywiście nie zapomnieć o Kaczyńskim - wtedy
dodatkowa premia wpadnie.
jeremiulki / 83.6.177.* / 2013-03-03 10:54
język, porównania, metafory.... rynsztok!!!
zby799 / 83.26.89.* / 2013-03-03 00:11
Na multipleksie taki chłam jest, że Rydzyk by chyba nikomu nie przeszkadzał. Poza tym przekonywano, że na multipleksie będzie można dać wiele programów. Więc co się nagle stało? Rozkradli kanały czy po prostu ta cała cyfryzacja to wielka ściema?
bsf / 77.253.86.* / 2013-03-02 15:27
Bundesrat (izba wyższa niemieckiego parlamentu) odrzucił wczoraj możliwość wprowadzenia w życie Paktu Fiskalnego na terenie Niemiec. Komentatorzy nie mają wątpliwości - decyzja Bundesratu to policzek dla Angeli Merkel. Pakt fiskalny, zaostrzający dyscyplinę budżetową w Europie, uchodzi bowiem za flagowy projekt kanclerz naszego zachodniego sąsiada w walce z kryzysem zadłużenia w strefie euro.

Pinokio jak zwykle POpisał się mierna wiedzą i służalczością wobec UE.
europa_2013 / 83.11.24.* / 2013-03-02 15:01
Autor głęboko tkwi w poprzedniej epoce. Typowy "homo sovieticus",którego wyobraźnia nie pozwala zaakceptować demokracji i wolności mediów.Nie on jeden.
eaewddsaa23 / 87.99.98.* / 2013-03-02 12:27
Gratuluje autorowi bardziej pochwalnego artykułu dla Pana Dworaka i KRRiTV i ograniczania wolności słowa nie napisałby nawet sam Pan Dworak, który chce nie tylko cenzurować treści dla odbiorców, ale dodatkowo wystąpił z projektem opoadatkowania każdego gospodarstwa domowego niezależnie czy posiada telwizor bądź radio czyli cywilizowane jest sterowanie przekazywanymi treściami z jednoczesnym pobieraniem opłat niezależnie od tego czy ktoś te treści wogóle ogląda czy słucha pobierając za to opłatę/podatek. również od gawiedzi, która wiadomości Dworaka nie chce bądź nie akceptuje.

Najnowsze wpisy